Тук е вече лятото горещо, ФЕВРУАРЧЕ смее се и пее за морето нещо

  • 14 562
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 361
Въпрос към мамите с деца , които вече имат зъбчета . Колко време продължи температурата при вас ?

# 661
  • Мнения: 1 635
Въпрос към мамите с деца , които вече имат зъбчета . Колко време продължи температурата при вас ?

Температура не ми е вдигал до сега.

# 662
  • Мнения: 1 593
Електра, не бих се учудила - Петърчо е постоянно надран от себе си🤷‍♂️
За зъбите - нула за сега Sad

# 663
  • София
  • Мнения: 631
Здравейтее!

Изгубих се, защото през уикенда имахме гости.

Купихме памперс актив бейби и засега вечер няма пропускане, доволно е. Вечер слагам от тях, а през деня карам с Пуфис 4-ка.

Няма проблем за пращането, наистина сме се презапасили направо. Благодаря все пак :*

# 664
  • Мнения: 114
Не ми е вдигал температура от зъбите ,има 2 долни засега.
Аз пък с изкуфелия си ум онзи ден съм поръчала 3 пакета гащи вместо памперси и сега умирам от яд. Не ми се занимавам да ги връщам и най-вероятно ще се мъча с тях.

Има ли "проговорили" бебета? Под проговорили имам предвид "ма-ма", "ба-ба" и т Н. (лепетна реч). Моят все още изучава височините на собствения си глас и писка или неясна от време на време,ко срички все още не е казал.

# 665
  • Мнения: 1 635
Моя казва"мъ-мъ" като е сърдит и ба, га, другите не ги разбирам и крещи 🤣🤣 Като иска бързо да каже нещо, пърди с уста и често говори като риба-само си отваря устата, имитирайки говорене 🤷‍♀️

Последна редакция: пн, 18 сеп 2023, 10:57 от Karina-88

# 666
  • Мнения: 1 593
От няколко дена е като оперна певица - с отварянето на очите сутринта и се почва "ааааа аааа аааа" 🤣 определено се чуват срички като с таткото се смеем, че на всеки му приличат да собствения му език. Аз мога да се закълна че чувам малкия да вика "айдииии" 😄 все по-експресивен става. И това пърдене с уста ... много е смешен,
Днес се премести на няколко пъти по килимчето на лакти, но толкова бързо, че не можахме да го хванем.
Алисе, как е бебка, има ли подобрение? Какво давате? Друго освен температура има ли? Кашлица/сополи? Как е с апетита?

# 667
  • Мнения: 361
Ами продължава да вдига и смъква. Сополи, кашлица нищо няма абсолютно нищо , само температура. Бяхме в спешното сега се прибрахме. Взеха и урина за изследвания. Едното изследвание е добре , но другото все още не знаем. Утре ще се обадя и ще науча резултата. Иначе апетит има , но не като преди , малко е понамалял.

За сричките моята казва , ма , ба, де, ди, не и разбира се ааа

# 668
  • София
  • Мнения: 631
За проговарянето вчера баба му го приспиваше и каза, че мрънкал и казал разпокъсано така " мааа мааа". 😅 Не съм го чула, но по-късно получих едно маааам. Иначе крещи и ръмже като тигър 🤭😁 от време ва време смотолясва по някоя бебешка работа, не се разбира какво е.
Но все така много лошо спи вечер, надявам се вече този момент да е в края си и скоро да си спи като преди.

# 669
  • Мнения: 6 565
N333 да ги менкаме ако искаш, не се сещам от къде си? Мм пък взел памперси с лепки, а аз исках гащи...3ка. На Памперс, обикновените.

И моето момче "говори", първо викаше ма ма мам, сега обаче смени на ба ба, и също вика ааааа и много ръмжи Grinning

# 670
  • Мнения: 704
Здравейте момичета,тези които имате кошара или ограда за игри,моля да споделите мнение?Много се чудя дали да взимам,но са доста скъпички и незнам дали си заслужава.

# 671
  • Мнения: 6 565
В повечето случаи го приемат като затвор и не искат да стоят вътре.

Ох, да похваля моето момче! Направих му спаначена крем супа (за нас я правя по принцип, но отделих за него преди да сложа сол и прясно мляко). Добавих малко кърма, защото рецептата е с мляко. Не се надявах особено, но рева за нея като свърши. Първото нещо, което истински му харесва!

# 672
  • Мнения: 831
Имам кошара за игра. Удобно е да я слагам там, защото е ограничено, безопасно и т.н., но не седи особено дълго. Вероятно след още някой месец като пропълзи съвсем няма да иска. Та не знам дали си заслужава да се инвестира в такова нещо. Другото, което имам и според мен е по- добро е от термоизолиращите килимчета. По-голямо е, леко, лесно се сгъва и маха като трябва да чистиш, лесно преносимо е. В комбинация с преграда на вратата свърши чудесна работа за по-голямото дете.[video][/video]

# 673
  • Мнения: 704
Ние пълзим вече,затова си мислех че ще са удобни.Но май май няма да е и това спасение.

# 674
  • Мнения: 6 565
Няма спасение докато не се очовечат (проходят стабилно, мине бебешки пубертет и започнат да разбират като им обясняваш нещо) 😁

Общи условия

Активация на акаунт