Тук е вече лятото горещо, ФЕВРУАРЧЕ смее се и пее за морето нещо

  • 13 108
  • 721
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 114
Моят спеше до четвърти месец непробудно от 19:00 часа до 8 сутринта. Тъкмо се бях обнадеждила ,че имам спящо бебе (след неспящата кака) и баааам, влезе в четвърти месец и започна честото будене. Сега се буди 2-3 пъти на нощ,като си ляга към 19:30 и става в 6 часа. Някой път се буди само по веднъж и тогава се чувствам като нов човек на сутринта 😂😂😂
Чувалче тънко ползва и моят бебок. Много е удобно,иначе се отива цяла нощ,а вече си става хладно.
Обувки още не съм измислила какви да взема,но ще бъдат някакви леки,декоративни или дебело чорапче.

# 721
  • Мнения: 6 542
Кари, благодаря за напомнянето, че трябва нова тема Heart Готова е, слагам линк в края на поста, но ще ползвам да попиша още малко тук - да закрия тази, а някой друг да открие другата Simple Smile
Скрит текст:
Момчето ми и той спи с чувалче. Върти се във всички посоки без проблем. Лидълските са супер,тънки и мекички. Вкъщи е топло целогодишно и ще ползвам тях. Само че 0-6м, което имам му е малко вече, а имаше само размер 18-24. Взех от тях, но е много дълго. Не че не става, дори се върти и с него, но ще чакам да пуснат пак, за да взема по-малко.
За обувки ще ползвам едни от баткото тип пантофи-ботушки на Джордж, плетени и подплатени. На баткото му бяха големи и изпадаха от крачетата, на бебето са му добре, но ще видим дали няма да ги събува.
Ето я и нея  https://m.bg-mamma.com/?topic=1592427

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 10:07 от Elektra.13

Общи условия

Активация на акаунт