В слънчевите януарски дни, ЮНЧЕ вкъщи не седи

  • 8 341
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 729
Май няма още нова темичка, пък не виждам много на линия. Явно всички сте на разходка, а ние вече се прибрахме.
Някои мами пишеха, че дават цвекло и аз като знам че е полезно, взех та купих и сега се чудя какво да го правя. До сега никога не съм яла, мъжо и той. Отворих една енциклопедия, там пише да се вари цяло с обелката за по-сочно /моето не е червено, а обикновено/.
Вие как го правите за бебо?

# 286
Здравейте  мили момичета !
  Аз се позагубих малко,но  ми се струпаха много  неприятности около малкото  ми  мишленце и нямах нито  сили  нито  желание да  пиша и чета(вече 2 темички сте изписали а аз  нищичко  не съм прочела Embarassed) дано ме  извините Hug
   За сега няма да пиша много само ,че  имаме 2 зъбчета-избиха сравнително леко,тежим 6.840(вече  не знам защо не наддава това  детенце   Cry-на  кърма сме  и п-лодови,зеленчукови пюрета,каши)  и 69 см .
 Дори  не знам  какво обсъждате в  момента и  безкрайно мнг  ми  се иска да  мога да  ви изчитам,но  нямам  сили да  стоя пред  комп-а -мнг  ми липсвате  Sad.
  ето и снимчица
 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83932&photo=31

# 287
  • Мнения: 24
Zdraveite! Izviniavam se, 4e ne e na kiriliza no nesto kompa se prezaka.
Da po4erpia, dnes moita princesa stava na 7 meseza. Misc Baby Bottle newsm64  party023 beer3 Wine Glass Popcorn Zapoviadaite makar i virtualno.
Hodihme na kontrolen pregled i doki kaza 4e vsi4ko e ok, dai boje i za napred da e vse taka. Tejim 7.800 i sme dalgi 66 sm.Sas papaneto sme stignali do mesno pure i ot tazi sedmiza mislia da dam i jaltak.
Chestita mese4inka na Karina, Joana, Deniza i Ema!Da sa jivi , zdravi i mnogo da slushkat mama i tati!

# 288
  • Мнения: 789
Привет и от нас!
Честито на месечинките, да са живи и здрави, умни и красиви!
Забелязахте ли, че вчера 7 бебета станаха на 7 месеца Simple Smile А на 5 февруари 8 ще станат на 8 месеца Simple Smile
Поли* само ще добавя за паданията да се следи за повръщане. Нашата педиатърка каза, ако има, да бягаме в Пирогов да снимат главата. И ако може да не се пада на плочки, че са твърди и най-опасни. Е то най-добре да не се пада, ама няма как Simple Smile
TABBY и аз се присъедниявам към отбора на мрънкащите от няколко дена принцеси. Ива почти не спира да хленчи, даже и реве от време на време, а е такова спокойно и усмихнато бебе, че не мога да я позная сега. И аз си мисля, че са зъбите, ама да видим. Я мамите със зъбчета да кажат напипва ли се подутина преди да пробие. Как да разбера, че ще е скоро?
За кашата и ние я ядем с плодово пюре, иначе й омръзва като е един и същ вкус всеки ден.
Sonka и вие сте от компютърния клуб  Grinning
http://snimka.bg/album.php?album_id=94116&photo=7
Айде да бегам, че дългът ме зове. Поздрави на всички Simple Smile

# 289
  • Мнения: 789
Ето нещо, което ще се хареса на всички  Grinning Надявам се.......  Joy

http://vbox7.com/play:b8cfdbd8

# 290
  • Мнения: 903
Имаме си вече нова темичка.... айде всички там.

Общи условия

Активация на акаунт