От кога гърне...?

  • 1 037
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Започнах да я слагам рано (малко преди годинка),после се отказах.На година и 9-10м съвсем самоинициативно си махна памперса и започна да ползва гърнето.
Според мен подходящият момент е на около 2г.

# 16
  • Мнения: 999
Ние бяхме на 6-7 месеца като започнах да я слагам Peace
и ние на толкова и си свикна та поне си ака в гърнето.

# 17
  • Мнения: 942
Ние почнахме от началото на този месец(7-ми месец),Ники пиша и ака няколко пъти в него,но ми се струва че още го приема като играчка,много му се радва милата и като го види му пуска една гоооооляяяяяяяямааааа усмивка Simple SmileИ незнам кога ще се научим че това не е играчка Sad

# 18
  • Мнения: 1 382
Започнах да я слагам рано (малко преди годинка),после се отказах.На година и 9-10м съвсем самоинициативно си махна памперса и започна да ползва гърнето.
Според мен подходящият момент е на около 2г.
И аз така мисля, нека осъзнава и разбира, да може да си казва Sad)

# 19
  • Мнения: 2 897
Започнах да я слагам рано (малко преди годинка),после се отказах.На година и 9-10м съвсем самоинициативно си махна памперса и започна да ползва гърнето.
Според мен подходящият момент е на около 2г.
И аз така мисля, нека осъзнава и разбира, да може да си казва Sad)

Съгласна съм и аз Peace

# 20
  • Мнения: 3 089
ще започна след година и половинаи при това дирекстно с детка тоалетна чиния. не виждам смисъл първо да приучавам малко бебе на гърне, а после по-голямо бебе на тоалена чиния.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Почнах да го слагам в 8-мия мсец. Сега е на 9 и все още успявам само да със сутрешното пишкане, за акането ...докато го усетя и вече е късно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 040
Упорито, въпреки милионите лекции от страна на бабите, че моето дете ще е първата ученичка с памперс, успях до тоя момент да удържа и да не я насилвам ... Чаках я тя да ми каже и о, чудо, мин. седмица сама си поиска гърнето ...  Grinning
Вече може спокойно да започнем с обучението ..  Peace

# 23
  • Мнения: 4 621
Все още не съм я слагала на гърне....детето трябва да съзнава какво прави-привърженичка съм на тази теза и щя пробвам да я сложа на гърне при навършени 2 години....
И аз съм на това мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт