Тази вечер в "Горещо"

  • 3 238
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Гледах малко от предаването.Състарена ми се струва,а може би е от тежкия грим Thinking

# 16
  • Варна
  • Мнения: 634
В първата част на едно доста лично интервю Ивана споделя любопитни факти от живота си, които както самата тя признава, не е споделяла досега. Пред водещата на „Горещо” Ивана за пръв път признава, че е имала спонтанен аборт и разкрива подробностите: след като разбира, че е бременна, Ивана решава да кръсти първородното си дете на свекъра си. В третия месец обаче тя прави спонтанен аборт. След като губи детето, певицата си обещава, че ако забременее отново, ще кръсти детето на баща си, защото бил голям късметлия. Това става и причина за развода й – непреклонността и решението й да кръсти дъщеря си Теодора, на баща си, а не на свекъра си, става причина още в родилния дом тя да се раздели със съпруга си.
Тази история я бях чела още през лятото в някакво списание имаше интервю с нея, така че не го споделя за първи път!

Да,още лятото го пишеше в "Story",не знам защо винаги от всичко предавания се натискат да казват че нещо е било казано първо в тяхното предаване. Crossing Arms
Иначе Ивана и аз я харесвам Peace

# 17
  • Мнения: 7 134
Ивана се държи нормално, но Венетка прекалява с тъпите си въпроси. Много е неадекватна според мен.

# 18
  • Мнения: 2 013
Ивана се държи нормално, но Венетка прекалява с тъпите си въпроси. Много е неадекватна според мен.

Да, днес е уникално неадекватна Венетка. А иначе я харесвам нея.

# 19
  • Мнения: 2 498
И сега какъв е подаръкът на Венета от Ивана...давайте да гадаем заедно newsm78...че и символика имал Thinking....

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
ЧУхте ли това?
"Кажи каква марка е новата ти кола!"
"Ами не знам, пише джеп!"
 hahaha Joy

# 21
  • Мнения: 2 498
ЧУхте ли това?
"Кажи каква марка е голямата ти кола!"
"Ами не знам, пише джеп!"
 hahaha Joy
Умен огтовор за фолк певица Joy....

# 22
  • Мнения: 7 134
Jeep e марка, да. Peace Просто не каза модела, но никой не я попита.

# 23
  • Мнения: 334
Харесвам Ивана,в предаването се държа много естествено и гледах с удоволствие.Венетка нещо се изложи ,ама лошо нема.

ЧУхте ли това?
"Кажи каква марка е новата ти кола!"
"Ами не знам, пише джеп!"
 hahaha Joy
Е,какво като е казала "джеп"?

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Според мен ,Ивана се държа много добре.,не като другите лигави фолк-певички,но Венета тя тотално започна да се излага и да незнае защо е там.Едни такива махленски въпоси задава,абе държи се ужасно глупаво.

# 25
  • Мнения: 17
Кажете кога Венета не се е държала глупаво ?
Ивана и на мен ми хареса,доста земна ми се струва Peace

# 26
  • Мнения: 4 473
Някои хора очевАдно скучаят доста тази вечер. То не, че за злобата има почивен ден, ама нейсе - не всички караме Мерцедес.

Ивана - > №1

# 27
# 28
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
               Според мен Венета от ден на ден изжълтява и оглупява. Когото и да покани за събеседник, той ще се държи по-умно от нея. И не знам кой се грижи за външния й вид, но с тези букли прекалява.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 640
               Според мен Венета от ден на ден изжълтява и оглупява. Когото и да покани за събеседник, той ще се държи по-умно от нея. И не знам кой се грижи за външния й вид, но с тези букли прекалява.  Mr. Green
Добре си анализирала случващото се с "Горещо".На мен ми прави не дотам добро впечатление и факта,че Венета често вмъква в разговорите подробности около брака си или намеци за брака си .Сякаш иска да подчертае,че вече е семейна.Малко детинско почва да става поведението й.
  От др.страна  си мисля,че "пожълтяването" на предаването и вметките за брака й може да са новата политика на екипа/продуцентите/ или въобще на Нова телевизия.
  Аз съм мн.далеч от поп фолка ,даже на повечето певици не зная имената,а и не се интересувам.Ивана се държа като дама на 37 г.-умерена,интелигентна,трудеща се ,отговорна майка.А Венета се чуди вече как по-тъпи интерпретации на казаното от Ивана да прави,само и само клюкарската потребност на зрителите да бъде удовлетворена.Ивана никого не нападна словесно,не изпростя,не скандализира,а  Венета се тюхка,че предаването щяло да бъде скучно.Е,на мен не ми беше скучно.Спечели ми уважението тази Ивана.

Общи условия

Активация на акаунт