Не стана в Здравния, да видим дали ще ми помогнете тук....Спешно е..

  • 1 267
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 818
Най-добре тогава на посолството....там ще ти дадът инфо...

# 16
  • Мнения: 233
Благодаря ти, знам го това,но АКО ВСЕ ПАК не се оправя идните 10 дни,или не дай си Боже се влоша-какво става тогава? Ще ме върнат от посолството ли?! А  как пущат бременните жени в Америка без тази ваксина тогава..


На бременните не бият никакви ваксини. Биах бременна в 9-ти месец, когато минах на преглед през Вита. Не правят и рентгенова снимка също. По тази причина прегледът ми излезе на половина цена  Laughing
Късмет ти желая!

# 17
  • Мнения: 8
В началото на 2001 същото се случи със съпруга ми.Тоест- беше болен по време на прегледа.Това,което направиха в "Гриинберг" във "Младост" е да му връчат ваксините в ръката и да му кажат да си ги сложи като оздравее.В медицинското написаха,че ваксините са сложени.
Но все пак от 2001 до сега мина много време...
Успех!   

# 18
  • Мнения: 3 491
Уф,замислих се да кажа,че съм леко бременна  Joy Blush
Това с антителата не ми е ясно мног-много....
Обаче ПО ЗАКОН трябва да имам тази ваксина,влизайки в САЩ,нищо че не съм имала нужда от нея.. ooooh!
Това е кръвно изследване (просто ти вземат кръв), което установява дали имаш антитела срещу рубеола, т.е. дали ваксината ти все още има ефект или вече е изветряла. Ако антителата ги няма - значи имаш нужда от нова ваксина.
В САЩ това изследване го правят винаги при първоначално установяване на бременността, влиза в пакета кръвни изследвания. Аз за първата си бременност нямах антитела, но съм набор 1969 и изобщо не съм наясно с това какви ваксини имам от България. Ваксинираха ме срещу рубеола при изписване от болницата след като родих. За втората бременност антителата ми бяха вече наред.

Общи условия

Активация на акаунт