Малко помощ и съвет

  • 1 452
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 434
Бях на преглед и казаха, че болките са нормални тъй като съм с обърната матка.. но това което ме притеснява е че докторката каза, че е мъничко.. още нищо неможе да каже със сигурност и да дойда след седмица.. Закъснява ми само с 5 дни.. аз мислех че няма да се види.. колко трябва да е голямо все пак... ??? newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 328
Бях на преглед и казаха, че болките са нормални тъй като съм с обърната матка.. но това което ме притеснява е че докторката каза, че е мъничко.. още нищо неможе да каже със сигурност и да дойда след седмица.. Закъснява ми само с 5 дни.. аз мислех че няма да се види.. колко трябва да е голямо все пак... ??? newsm78

Trex, и аз съм с обърната матка Simple Smile Мен д-ра ме извика на 9-тия ден от закъснението. Каза, че по-рано няма смисъл, защото "точицата" е съвсем малка и дори с вагинален ехограф не може да се огледа добре плодното сакче. 10-тина дни след този преглед го посетих отново, за да чуем сърчицето. Още веднъж ти казвам да не се тревожиш излишно. 5-ти ден от закъснението е рано да се види "нещо по-голямо и оформено".

# 17
  • Мнения: 434
Скиорче,
мерси и дано да си права..
Ще видим какво ще стане следобед като ми излезе ЧХГ-то.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт