Червен флаг или?

  • 10 270
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 32 206
Питат ме, отговарям. Няма начин леки тукатчета в лицето, защото веднага посинява. Просто не може да стане, авторката може да си пише каквото иска.

Да, много ти е удобно просто да кажеш, че някой лъже.
Явно да се удря жена за теб е майтап винаги. Мястото няма значение.

# 136
  • Мнения: 2 247
Чантата ми тогава беше с една издадена метална закопчалка отпред.
Като знам колко тежи на жена ми чнтата, няма нужда от метална закопчалка. Все едно крика за резервната гума, дето не знае как да го ползва е вътре.

# 137
  • Мнения: 2 352
На жената не и е приятно. От там нататък е без значение мястото и силата на ударите.
Пък особено след фразата, че на мъжът му харесвало да се страхуват от него.
Лично аз не искам да се страхувам от съпруга си, искам да чувствам сигурност и опора. Ако в собствения си дом не се чувстваш спокойно, къде другаде?

Последна редакция: сб, 17 юни 2023, 14:30 от Bugi_

# 138
  • Мнения: 20 122
Некво комплексарче е явно тоя убавец. Един в челюстта другия път и акция респект. Ако отвърне, значи е пълно психо.

# 139
  • Мнения: 1 037
Не, не е нормално да ти перва юмрук през лицето "на шега". Ако иска да се шегува, да се запише на някакъв спорт - бокс, муай-тай и там да си се шегуват с други батковци, или пък да стане дубльор в някой екшън филм. Аз не намирам подобни шегички за смешни, а по скоро като прелюдия към това, което те очаква като заживеете заедно. Бой до посиняване.
Щом ти е казал, че му харесва да се плашиш от него, значи е тотален Перко. Това не е червен флаг, а червен светофар да си плюеш на петите.

# 140
  • Мнения: 107
Интуицията ти вече ти е дала съвет, просто на теб не ти се слуша...

# 141
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Добре че е шегата , да си кажем истината! Днес на шега, утре на сериозно. Не възприемам такъв вид хумор. Както и хора които любовно си казват идиот, прасе и т.н.

# 142
  • Мнения: 6 242
Абе не е така, ама за всеки си е различно. Едни съседи съвсем тихо и кротко се разведоха без да се чуе нищо от апартамента им, а други като нас редовно си употребяват въпросните мили любовни думички, ама са си още заедно. Въпрос на характер, темперамент и други работи е.

# 143
  • София
  • Мнения: 19 351
Тихият и кротък развод е признак за възпитание и на двамата.
А моите родители изкараха 60 години в брак и лично аз не съм чула да се карат или обиждат, което не пречеше трудно да се понасят в последните 20-25 години.

# 144
  • Мнения: 8 306
Извинете,не уточних. Става въпрос за шамари по лицето или юмруци,но не със сила.Не се случва всекидневно,но имаше период,в който това зачести и започнах да обръщам внимание.

Егати шегаджията Sad

# 145
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Ние с мъжа ми никога не сме си използвали обидни епитети. Понякога спорим, голям скандал за 20 години не сме имали. Не приемам обидни епитети по никакъв повод, на шега, на любовно обръщение, никак! Посягане напълно неприемливо. Но хората са различни. Аз не бих търпяла някой да ми мята юмруци на майтап. Най много да отвърна без майтап и да се приключи. Имайте малко самоуважение.

# 146
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 723
Какъв майтап, вие пък… Диването изпробва позволените граници.
Авторке, показвай му вратата преди да те е смлял от бой някъде.

# 147
  • Мнения: 1 846
Ама Вие още ли не сте приключили с този идиот?Я попитайте родителите си дали това е нормално.

# 148
  • Мнения: 33
Самия факт че си отворила темата, говори достатъчно. Айде ако е на шега иде дойде, ама въпроса е като се ядоса...ти викаш 'по принцип е спокоен' , ама нали знаеш хората какво казват - пази се от гнева на спокойния.

Ако много зачести му кажи да се запише на някакъв боен спорт. Аз имам брат и редовно се бием на шега ама някои пъти без да се усетиш става сериозно.

# 149
  • Мнения: 1 846
Не сте ли чували.."Жена не се удря дори с цвете" Какви са тези боеве,какви са тези майтапи?Махай се докато е време!

Общи условия

Активация на акаунт