Влюбването

  • 2 879
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Онова странно чувство в стомаха, сърцебиенето когато Го видя, стремежа да бъда красива а и се чувствам такава когато съм влюбена, постоянно мисля за Него...ох, липсва ми и на мен това време Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 1 244
Освен споменатите пърхане и натрапчиви мисли, постоянно се припознавам в Него по улиците  Crazy

Верно е липсващо... защо не остават тези усещания?  newsm78 Ето сега мъжът ми е далеч от доста време и определено съм се разнежила, но изобщо не е същото... Sad

# 17
  • Мнения: 2 212
Освен дотук изброените, когато вървим заедно сякаш се гордея, че вървя с такъв мъж и искам да се похваля пред целия свят, като съм без него, само това си мисля и се оглеждам, сърцето ми се пробръща само ако се припозная в него, започвам да се вслушвам във всички песни или реплики от филми свързани с любов, като си говорим с него, после само анализизрам и преповтарям всяка дума и се обвинявам, че съм можела еди кое си да кажа/направя по-добре...Освен това препрочитам и чета много стихове, самата аз пиша такива, вдъхновена от музата, спрягам двете ни имена как звучат заедно, и моето с неговата фамилия  Crazy Mr. Green
Ако чакам да ми се обади, подскачам при всяко звънене на телефона, а като си легна (ако съм си легнала сама  Mr. Green) потъвам в сладки мечти за нас, усещам едно приятно чувство, сякаш топлина се разлива по цялото тяло, някаква такава приятна безтегловност.... Blush
Ох, колко хубаво е да си влюбен  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 407
Притепервами, някък си се чувствам по хубава, и аз се заслушвам в някави балади и по ретро песни, мисля постоянно за него..

# 19
  • Мнения: 1 080
 Незнам за мен любовта е химия ,обичта непреходна не обичам да се влюбвам ,защото си изгубвам ума . Confused

# 20
  • Мнения: 2 379
Чувството, когато го целувам... Толкова сладко, толкова хубаво, толкова уникално.
И още... но се оказа, че не е лесно за описване Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 1 244
упс, грешка

# 22
  • Мнения: 5 140
Ох, какво беше това.....влюбването имам предвид. newsm78
Оттдавна забравени неща. ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 897
Усещането го сравнявам с хиляди пърхащи пеперуди в стомаха,при всяка мисъл за обекта на желанията ми.
Да,и това за песните-най-баналните парчета се превръщат в прекрасна песен...
И все се улавям,че мисля за едно и също-за него,искам непрекъснато да е до мен...
Абе,такива работи Wink
Хубаво усещане е влюбването,приятно е да си припомня Mr. Green

# 24
  • Мнения: 631
При мен нещата стоят така : Мисля за него постоянно, увличам се в самотълкувания на всяка негова дума - защо, как, по какъв начин и повод го е казал, как ме заговаря и се опитвам да анализирам. Всяко влюбване обличам в една песен (няма значение дали е любовна или най - гнусната песен, но е една единствена). Помня всички песни свързани с влюбванията ми, даже последната няма да се изтрие от съзнанието ми никак даже...... Проблема беше, че бързо ми минава или пък си търсех причина да стане така докато не намерих мъжа, този за когото пеперудите в стомаха пърхат непрестанно - все още.....
Ех ама ме накарахте да се замисля

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не правя разлика между влюбването и неистовото желание за секс с някой

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Не правя разлика между влюбването и неистовото желание за секс с някой

 yes thumbsup
Състоянието, както и да го погледнеш си е перфектно... Crazy

пухи, споделено ли си влюбена... Wink

# 27
  • Мнения: 494
Не спирам да мисля за Него и имам чувството, че сърцето ми ще изскочи като Го видя  Laughing
А вие мислили ли сте за Него 24 часа нон -стоп?При мене е така...

# 28
  • Мнения: 4 371
Не правя разлика между влюбването и неистовото желание за секс с някой
Кефиш  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 577
Не правя разлика между влюбването и неистовото желание за секс с някой
Кефиш  Mr. Green

Абсолютно, сикретгарден, това е едно от най-готините неща, които съм чела тук. И вярно и точно.

Общи условия

Активация на акаунт