МНОГОДЕТНИ МАМИ 8

  • 14 955
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 159
Честит имен ден на празнуващите днес! Много здраве и любов!

Мамо Тони, благодаря за почерпката, прилича ми на мохито, а то е любимото ми питие - по една щастлива случайност ходих на екскурзия в Куба миналата година и там ме научиха да го пия!

Ние се държим засега. Възрастните май изкарахме някакво вирусче, не знам какво беше, но децата са здрави. Аз преди време им дадох доста имуностимулатори и имуномодулатори (не ми е ясна разликата), дано да се опазим.
На болните пожелавам бързо оздравяване, това уж хубаво време вижте какво ни докара.

Вчера видях, че близо до работата ми имало ледена пързалка. Толкова усмихнати бяха хората там и такава хубава музика звучеше, че и на мен ми се прииска да се кача. Никога не съм карала кънки, но мисля да опитам в някоя обедна почивка. Страшно ли е много, да си търся ли помощник?

# 61
  • Мнения: 639
Здравейте момичета,виждам ,че грипа нахлува и във форума с пълна сила ама нека не му се даваме Mr. GreenИ аз се надявам да не прихванем от него ,че ни предстои пътуване петък,събота и неделя до Велико Търново цялото семейство.Отиваме на малка разходка - това е любимият ни град Grinning Някой дали е наблизо в региона и има желание да се видим? newsm78Ако е така нека ми пиши на лични ще се радвам. Hug
Вчера си взех почивен ден и прекарах денят в къщи , много добре се почувствах.Имах време да свърша къщна работа и да си поканя приятелка на гости ,да посрещна децата от у-ще,да взема Еси на време от Д.Г. и да си поиграем спокойно с нея.Голямо удоволствие ми беше ви казвам,направо днес не ми се ходеше в офиса Mr. Green.Та по въпроса за работата ,на мен лично много ми се иска да имам повече време за да си стоя у дома и да съм с децата си ,но за сега паричният стимул като ,че ли ме оборва много лошо #2gunfire Rolling EyesЗа това пък и ние като Цоцоланка ,гледаме при първа възможност, поне събота и неделя да сме заедно ,да пътуваме ,да вършим различни от ежедневието ни неща.Това ми дава сили и да работя и да чакам това време.
И аз не бях влизала в клюкарника ,но честно да ви призная не съм очудена от негативните реакции. Mr. Green #2gunfireМного ми е болно ,че болшинството от хората мислят така но и аз чувам такива коментарии за Димитрина и от приятелки и от колеги.Тъжно е това но и повод да разберем колко сме далеч от всичко хуманно и етично  Embarassed Embarassed
Обещавам днес да пробвам логото в подписа си и да намаля лентичките.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 10:11 от nevi

# 62
  • Мнения: 165
да пиша  и аз най-после няколко реда да не помисли вече някой че съм се споминала Sad
гледам че нашите рождени дати ги няма - тези дни ако успея да намеря 5 свободни минути ще ги напиша 
искам да честитя на всички нови бебета ,рожденници , именници-бъдете много много щастливи!!!
лек ден и усмивки мами!!!!

# 63
  • Мнения: 1 744
Честит имен ден на именяците! Да са живи и здрави! Весело изкарване на празника! Tada

Аз имам гости от една седмица- един от братята на мъжа ми с жената и децата. Голям купон е 3 бебета и 2 уж каки. Рев - пищене- рев- пищене. Страхотно- пълна къща с деца. Добре, че всички сме здрави. Жалко, че утре си заминават за Белгия и сигурно чак лятото ще се видим.
Весел ден на всички! Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 11 607
гледам че нашите рождени дати ги няма

Няма ги, защото не са били написани!  Simple Smile Напиши ги и в следващата тема вече ще са там! А и твоето ЧРД, ако желаеш!

Моите ученици са в грипна ваканция до понеделник включително.

# 65
  • Мнения: 133
Здравейте момичета. Мерси за съпричастието за работата! Макар че аз всъщност не съм се изразила съвсем добре - работя, но не ходя на работа, защото го правя в къщи. Просто кърмя, оправям го и веднага тичам на компютъра. Много е гадно - имам чувството че съм денонощно на работа.
Колкото до грипа - засега ние сме добре(да не чуе  newsm48 ). Тази зима още не сме боледували сериозно. Аз като забележа и най-малките признаци на разболяване, веднага започвам да давам Осцилококцинум, Коризалия, Витамин Ц и разни такива, които стават и за бебо. И задължително всеки ден ядем мед с лимон- добре че децата обичат.

Честит иман ден на всички именяци! Да са живи и здрави!

# 66
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН    Hug на всички празнуващи днес  Flutter да се стягат следващите за утрешният имен ден  Party
nevi къде ще преспите в Търново?Някой е наблизо в региона и ще иска да се видим WinkОбади ми се!
На болничките - бързо да се оправяте!
Reni_ ...най-накрая да се разпишеш...хайде пак си открадни малко време и напиши датите.
Едно ми е сънливо...ще полегна...тъкмо е тишина-всеки е по задачи

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Е то бива ,бива ама чак такава каръщина като моята я няма .Сутринта излизаме с дъщеря ми -няма асансьор,а сме на високо.Пускам един имейл и тъкмо да го изпратя-спря тока.Сега тъкмо написах поста и да го публикувам...Да ама не ,сървъра се скапа  Mr. Green

Децата сладичко си спят, и аз  най-после да се включа.Покрай двамата малки време не остава.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН     на всички празнуващи днес  !От сега и за напред им желая само здраве,радост и късмет.  bouquet

Много съм доволна от съботната среща с мамите от Варна.Толкова са лъчезарни и позитивно настроени.С нетърпение очаквам и следващите ни срещи.

# 68
  • Мнения: 47
Да се разпиша и аз, че нямам време за нищо Crazyбаткото болен, буха като магаре.цял ден викам по него:Мартине ръката на устата когато кашляш!Да ама НЕ,днес и бебето ми вдигна Т кисела,сърдита.... #Crazyще взема мерки Naughty
Честито на всички празнуващи  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 479
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ: Мама То ни, Тони на Даниспорт и Тони на Ани69! Да са живи и здрави, от хубавини да не се отърват!

Да ви кажа днес се почуствах като в информационно затъмнение. Аз не знаех, че има грипна епидемия Rolling Eyes Познавам само една майка, чиито деца са болни, обаче те си разменят вируси от 2 месеца. Всички други мои приятелки и децата им са здрави. Освен това мъжът ми не е споменавал да има много болни във фирмата, всички работят на пълни обороти. Синът ми също не е казвал да имат много болни в класа. Излиза, че си живеем на някакъв остров от здраве, което много ме радва yes. Чудя се обаче дали да не взема да давам нещо имуностимулиращо на дребните newsm78

След като тази сутрин ви черпих с кафе, сега добавям един фервекс и най-сърдечните си пожелания всички болни да оздравеят бързо, а здравите все така да държат фронта и да не се дават на никакви вируси smile3525

# 70
  • Варна
  • Мнения: 552
  bouquet Честит имен ден на всички ,които празнуват днес  и малко със закъснение  на всички именници вчера!Бъдете живи и здрави години напред и носете гордо имената си!

Здравейте мами!Как сте?Как са днес дечицата ви?Дано този ужасен грип бързо да отшуми и да няма повече такива тревоги и притиснения с децата.Пък ако може здравите да ги прескочи,не ми се мисли,ако дойде и у нас.Ние за сега биваме,малките са на градина и държат.От доста време сме на витамин Ц и рибено масло и много разчитам да има ефект.Като дойде зимата започвам да давам респивакс,витамини,р.масло и какво ли още не, ако се разкашлят.Установих ,че само лятото нищо не пием.Каката в това отношение е добре ,на нея нищо не давам.Мисля ,че отдавна мина възрастта на честите болести,но грипа не пита.Дано няма повече болни!
На грипавите скорошно оздравяване,а на здравите трупайте сили и не се поддавайте!
Лек ден на всички!

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 09:24 от Илиева

# 71
  • Мнения: 639
Дидка ,писах ти на лични ,ще се радвам да се видим,ще отседнем в "Къщата" в центъра на Търново.Дилянка и тя май беше в региона ама и нямам тел.,чудя се дали и тя ще има желание да се видим?Ако искаш ми прати тел. и на лични /знам ,че го имаш/за да и се обадим и на нея.
Цоцоланке,ако не е нахално ще ми пуснеш ли някакъв линк ,че да си сложа лентичка с нашите медици в подписа? Hug/нали си нашият хакер/

Мамчетата на бебоците - как сте ?Теди нагодихте ли режима?Малкият батко как се държи с бебето,организацията у дома каква е?
И другите сладурчета как са ?

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 11:04 от nevi

# 72
  • Мнения: 370
Хей, мами, я да не се давате на този грип!!! Лимони, мед, чай и витамин С и на линия!!!
Ние от 3-4 години си слагаме ваксини и сме много доволни. Тази година аз реших, че няма да има грип и не си сложих. Laughing Но всички други са виксинирани.

# 73
  • Мнения: 2 022
Честит празник на всички именници днес. И нашата баба е именница и, доколкото си я познавам, ще ни сготви нещо вкуснично за почерпка.

Момичета, да ви питам нещо - влизаме ли в списъка на многодетните семейства като имаме 3 деца, но от два брака? Имаме си кака на 14 г., батко на 13 г. и "бебе" на 4 г.

# 74
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЗДравей Goki Mama    bouquet влизаш  Mr. Green как да не влизаш ! Да са ви живи и здрави дечицата!Пиши нещо по-вече за вас,от къде сте,напиши и рожденните ви дати за да ви включим в списъка с рожденниците ни!
На празнуващите днес- честито    bouquet
....на боледуващите....бързо оздравяване желая  Hug
nevi ще ти пратя и на Диляна телефона

Общи условия

Активация на акаунт