МНОГОДЕТНИ МАМИ 8

  • 14 995
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 022
Ние сме от София. А децата са: кака Ади (07.02.1993 г.), батко Гого (29.10.1993 г.) и "бебе" Коко (06.09.2002 г.).

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А мама и тати  Thinking кога са им рожденните дати  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 2 022
Извинявай, ама нали все за децата говорим...   Embarassed Та нашият тати и бебо са родени на една и съща дата: 06 септември, а аз съм на 13 юни

# 78
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧИД на всички празнуващи!

Добре дошла на GokiMama  bouquet

На всички,които боледуват,бързо оздравяване!А на другите-успешно предпазване от болестта.

Ние сме добре,слава Богу!Още нямаме никакъв режим  Cry Опитахме да преместим Анди в детската стая,за да не се буди от Йоан,но той става посред нощ и идва при нас.И при всеки плач е ококорил едни очи...после докато заспи минава доста време.Днес стана преди 6ч. и после заспа около 9.30ч.,едвам стоеше  ooooh!Сега е навън с тати и кака и ние сме само с Йоан.Уж беше заспал,но пак ме зове.Ще пиша по-късно пак. Wink

# 79
  • Мнения: 114
.Момичета - черпя днес имам  именник .Макар че ние си го празнуваме по стар стил на 31 ,днес ще си го отпразнува той със съученици , а семейно , то даже при нас е "фамилно"(свекър ми и племеника ми също са Атанасовци  Simple Smile)-на 31 .Честито на всички други празнуващи , на болните бързо оздравяване Peace.

# 80
  • Мнения: 1 470
   ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet
   Обещаваме да пием по един течен шоколад във ваша чест,аз и децата!Как е грипа,при нас слава богу вече...Абе да не казвам голяма дума!
    Пробвах се вчера да вкарам снимки на гарджетата си ,но ...Аз ли съм толкова тъпа?!И връзката постоянно ми бягаше...Моля някой пак да ми помогне,но като на идиот...МОЛЯ!!! Praynig newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy

# 81
  • Мнения: 3 326
Честито на именниците!
Добре дошла Гоки!
Тотов след 11 часа до към17 сървъра е претоварен - вината не е в твоя телевизор!
На болните здраве , на здравите също! Laughing Внимавайте че страшно ми звучи тоя грип гаден.
Тотов, влез в другата тема - пълна къща и кажи за срещата на какво мнение си.
Теди, нищо не каза успя ли с ВИПА или не в крайна сметка? Видя ли че мама за твое добро така говори? Сигурно вече и е минало. Притеснява се и тя жената, мислех си за моето пиленце - да знам че ще се мъчи 3-4 пъти милата и на мен ще ми е мъчно. То аз на нероден Петко ама нейсе... Само мама жали - никой друг!

# 82
  • Мнения: 686
Честит имен ден на всички именници и от мен.
 И нас почна да ни поваля грипа.Тази седмица Цеци е на антибиотик,добре че бабата ,че да се гледат,защото ние работим.От няколко дни и малката много кашля и има страшни суполи,пие витамини и имуностимоланти дано исе размине без антибиотик.
 Към NEVI-ние сме от В.Търново ако имаш нужда от помощ за нещо пиши ми на ел. поща -мога да ти оставя тел.

# 83
  • Мнения: 3 740
Честит имен ден на всички, които празнуват!  bouquet

Добре дошли на новите мами!  bouquet

Гоки мама, гледам, че каката и баткото са родени в една и съща година, как ги уцелихте? Simple Smile

Тедивас, звучиш много спокойно за мама на 8 дена. Wink

# 84
  • Мнения: 2 433
Здравейте мами!
Честито на всички именици днес и вчера. Да са живи и здрави!  bouquet
Ние сме болни - от цяла седмица грипът ни гази. Всички подред.  ooooh!Тези високи Т много ме плашат, а Яни 4 дена с 40градуса беше. Почти нон-стоп. От 2 дена свалихме Т , но за сметка на това кашля като за световно. Принудих се да сваря бабини дивитини/локум,лукчета и индрише/ и сега давам от него. Че нали преди време ми беше дал реакция към сироп за кашлица и сега незнам какво да правя с тази кашлица?! Големите деца също са болни, но те като че ли по леко карат болестта. Или се държат"мъжки" милите.
Искам да ви питам нещо! Как стои въпроса със дрехите в домовете ви???У дома няма нищо повече от дрехи на този етап. Коридора е претъпкан с якета, а гардеробити с дебели блузи... като се имам в предвид че летните съм ги занесла в лятната къща и не заемат място...се чудех да не би да сте измислили начин за подреждане на огромного количество дрехи в къщи?!  Embarassed За убувките - същата работа.  Всеки с поне по 2 чифта + гуменки и става една огромна камара - рай за Яни да играе с тях ooooh!
Ще бъда страшно благодарна някой да ми помогне със съчетаването на този проблем с малко жилище Mr. Green
Добре дошла ма ГокиМама  bouquetЧуствай се като у дома си!

# 85
  • Мнения: 3 740
ДжулиС, въпросът с дрехите го решавам радикално - всеки сезон безпощадно изхвърлям всичко, което е омаляло, овехтяло или не се носи. Освен това гледаме да не купуваме излишни дрехи. Аз събирам и сгъвам прането, всеки сам си го подрежда в шкафа. За обувки имаме строги инструкции да няма повече от 2 чифта на човек в коридора; гуменки, спортни екипи и т.н. стоят в личните стаи /обикновено в раклата под леглото/. В антрето виси по 1 яке, другите връхни дрехи висят в гардероба, защото не се ползват толкова често. Жилището ни е малко и няма начин да не се задушим, ако не са тези ограничения.

# 86
  • Мнения: 2 433
Ох Цвета, и нашето е мнооого малко - 3 стаи са - едната разширена.
Разполагаме с четирикрилен гардероб, които ми вади очите но немога да го махна по никакъв начин по гореизброените причини. Килер които ползваме с галин за нашите дрехи и пералнята...но не е достатъчно. Май наистина ще трябва да направя чистка по изхвърляне на малки и неносени дрехи ooooh!

# 87
  • Мнения: 2 022
Гоки мама, гледам, че каката и баткото са родени в една и съща година, как ги уцелихте? Simple Smile

С два опита  Wink

# 88
  • Мнения: 2 433
Гоки мама, гледам, че каката и баткото са родени в една и съща година, как ги уцелихте? Simple Smile

С два опита  Wink
ееееееее, РАЗВЕСЕЛИ МЕ!!!НАЙ-ТОЧНИЯТ ОТГОВОР!!!!!!!  bouquet

# 89
  • Варна
  • Мнения: 552
ДжулиС завиждам ти за четирикрилният гардероб имам нужда от такъв.Редовно правя чиски, всичко което умалява се раздава ,а съвсем непотребните неща се изхвърлят.Имам съседка с близнаци и доста дрехи до 4г. възраст съм и ги дала.Като дойде лято вадя летните и започвам,това става ,това не става,това  и това трябва да се купи.Малките дрехи  на Миша ги давам на съседчето до нас, то е 2кл. и са 3 деца.Обувките ни са в надписани  кутии и кашони в килера ,така лесно се намират.До вратата да няма повече от 1 чифт на човек и 1 яке в коридора.Коша за пране е в във вградения гардероб,така не се вижда как за 2 дни прелива.
Добре че мъжът ми го няма,като си дойде ще донесе огромен куфар с багаж .Е,тогава вече няма място!Другят месец,живот и здраве ще трябва да се посвия в гардероба!

Общи условия

Активация на акаунт