Давате ли допълнително витамини на децата си?

  • 1 369
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Давала съм Мултисаностол, Апетон и Мултивитамол. Лятото не давам.

# 16
  • Мнения: 1 896
Само витамин С и то при болест.

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И моя син е скаран с яденето, плодове - много рядко хапва. Давам витамини само като усетя, че има опасност да се разболее. Ако започне често да киха, примерно. При него това е първият симптом. И с витамините спирам развитието на болестта.

# 18
  • Мнения: 1 101
И моя син изобщо не яде плодове, никакъв плод не обича. И аз се притеснявам, че не поема достатъчно витамини, но не му давам изкуствени. Само вит. С, когато е болен.

# 19
  • Мнения: 166
Давам само есенно-зимния период едно сиропче на Др.Тайс-Мултивитамол Simple Smile

# 20
  • Мнения: 683
Миналата зиам давах Мулти Саностол и сътм доволна.

# 21
  • Мнения: 2 309
Давам "Леатон" - сиропче!

# 22
  • Мнения: 742
Само, когато е болен, тогава организма има повишена нужда от витамини, особено ако е на антибиотик.

 PeaceАз давам Анимал на нея доста и харесват даже по някога иска още ама.....няма Hug

# 23
  • Мнения: 113
Аз също давам витамин С и Анимал, но не постоянно, а когато около нас има някой болен, или когато има някаква епидемия, или просто когато започват да проявяват признаци на простуда. Освен това постоянно им предлагам прясно изцедени сокове, в които слагам и по малко лимон,предлагам също и мноооооооого чай - по сяко едно време на денонощието и на годината. smile3521
Синът ми обожава чаааай (една от малкото думички, които може да произнася)!  smile3521

# 24
  • София
  • Мнения: 3 857
Тази зима за първи път правихме курс с Мултисаностол,заради по-голямата опасност от настинки и вируси,пък и при нас за повишаване на апетита.Иначе плодове давам с две ръце,когато поиска.

# 25
  • Мнения: 5 362
Мулти Саностол и вит.С.

# 26
  • Мнения: 239
през зимата давам и на двамата през определен период  марсианци или от животинките.

# 27
  • софия
  • Мнения: 495
Давам "мултисаностол" PeaceИначе си яде плодове без проблем,но просто зимата е много коварен сезон и предпочитам да го подсиля допълнително Laughing

# 28
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Есента и давах сиропа на д-р Тайс, а сега пие Саностол сутрин по 1 лъжица

# 29
  • Мнения: 1 232
Мултисаностол давам,когато е болна и също когато има концентрация на много вируси

Общи условия

Активация на акаунт