епилатор на PHILIPS

  • 5 727
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 157
мисля,че филипс са с двоини ножчета,а браун-не.Не съм сигурна-питай в технополис или някой друг магазин,където ги продават

# 16
  • София
  • Мнения: 3 839
Миналата седмица си смених стария епилатор Braun с най-новия на Philips, мисля, че се казва Satinelle Ice Premium, с керамични дискчета, 2 охлаждащи приставки, едната за деликатни зони, с бръснеща глава и акумулаторна батерия. Знам ли... Мисля, че е малко прехвален, особено въпросните приставки за охлаждане. Единствено мисля, че епилира по-прецизно, отскубва и съвсем късите косъмчета.

# 17
  • Мнения: X
мисля,че Филипс са с двоини ножчета,а Браун.Не съм сигурна-питай в технополис или някой друг магазин,където ги продават
Браун са с пинцети, а Филипс с дискове - най- малкото става по- бързо с дискове  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не знам дали е по-добър от Браун, но аз бях по-доволна от стария си Сатинел - имам чувството, че тези керамични щипки не вършат същата работа като металните. Само дето се оръсих 180 лв. Tired

# 19
  • Мнения: X
Не знам дали е по-добър от Браун, но аз бях по-доволна от стария си Сатинел - имам чувството, че тези керамични щипки не вършат същата работа като металните. Само дето се оръсих 180 лв. Tired
На мен парите ми се досвидяха, Thinking
 - иначе много го исках , но си останах  със стария Сатинел  Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 82
Чувала съм всякакви изказвания - Philips късат по-голям % косъмчета от Braun, Braun пък били по-бавни, в смисъл че трябва да се мине повече пъти, за да хване всички косъмчета.... Thinking...не знам до колко са вярни...
Аз съм с Philips Satinele без никакви приставки, доволна съм си.
Всъщност ако трябва да съм честна не мисля, че има особено значение на какъв принцип е епилатора- пинсети или дискчета. По-скоро с каква скорост ги издърпва...всичко останало е до свикване с "боцкането"...при мен се получи след 2-3 месеца  Sunglasses
Единственото, с което не мога да се справя са подкожните косъмчета....  Confused

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 14:04 от е4ето

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Според мен Филипс по принцип са по- добри от Браун( имала съм и двата). Не знам обаче дали има смисъл от тези приставчици и подобни джаджи Wink
Подкрепям-имам този на Филипс с приставките за "измръзване"- ама изобщо не ги ползвам
Браун съм имала преди това- Филипс-а е много по добър

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
"ледените" приставки и аз не ги използвам. Бррр. Нито имат ефект, нито нищо. Само ти измръзва ръката.
   ФИЛИПСА хваща изключително къси косъмчета, май даваха 0.4 мм и наистина е така.

# 23
  • Мнения: 3 537
Ползвам Philips Satinelle super sensitive - с обезболяваща глава и т.н Препоръчвам ти го. Преди това имах по-стар модел пак на Филипс.
И моя е същия.Не си го сменям за нищо на света  bowuu

# 24
Никога не съм ползвала епилатор ще ми кажете ли дали те прави гладка в интимните зони както бръснарското ножче например или лазерната епилация.Изобщо върши ли работа за бикини зоната?

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Никога не съм ползвала епилатор ще ми кажете ли дали те прави гладка в интимните зони както бръснарското ножче например или лазерната епилация.Изобщо върши ли работа за бикини зоната?
   За гладка - да, прави гладка, но колко зор ще видиш, ще разбереш сама когато пробваш. Не е бавно, но боли...майката си трака.

# 26
  • Мнения: 27 524
Той нов ли е?  newsm78 Аз го имам от 5 години. Хубав е, доволна съм, но изобщо не ползвам замразяващите. Пречат, студенеят и са ми напълно излишни. Според мен от тях няма смисъл.
Наблюдения от Браун нямам, така че не мога да ги сравня.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Момичета и аз ползвам Филипс от 7-8 години, но ми се получиха много белези по краката от забити подкожни косми и се чудех дали е от епилатора или самите ми косми са твърди? Някоя от вас има ли такъв проблем?
Благодаря предварително!

# 28
  • Мнения: X
Аз днес ще ходя да си купувам епилатор от Техномаркета.От прочетените теми във форума,избора ми падна на Филипс.Та дано оправдае очакванията ми.

Момичета и аз ползвам Филипс от 7-8 години, но ми се получиха много белези по краката от забити подкожни косми и се чудех дали е от епилатора или самите ми косми са твърди? Някоя от вас има ли такъв проблем?
Благодаря предварително!

Дано, не е заради това,че е Филипс. #Crazy
Отговорете, докато не съм купила Joy
Да гледам ли да има нещо ексфолиращо по епилатора или няма нужда?Т.е.екстрата "ексфолиране", върши ли работа или не?
Защото, колкото повече екстри има ,толкова по-скъп става епилатора Tired

# 29
  • Мнения: 1 881
Моя е ексфолираща гъбка, обезболяваща приставка, и четчица. Гъбата я полвам след баня, леко обтривам /само за краката важи/ и после епилирам, това помага да се изкарат малкото подкожни косъмчета, ако има такива.

Общи условия

Активация на акаунт