Гримиране - идеи и техники. Тема №88

  • 83 485
  • 1 011
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 019
.

Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 13:56 от Casual

# 76
  • Мнения: 5 163
По препоръка на Агента си купих четката за пудра на реал техникс 201. След 1-2 измивания стана на етажирано сноповена от единия край. След рекламация ми изпратиха от нотино нова бройка, този път несиметрична и правена като в час по трудово. . Всички ли са така и да опитам ли да поръчвам друга.

# 77
  • Мнения: 13 093
Покажете го това червено де Joy Нося много червени червила, но коли не заглеждам.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 253
Покажете го това червено де Joy Нося много червени червила, но коли не заглеждам.
На живо трябва да се види! Тази сутрин една точно я бяха изкъпали,  ами няма такава красота!

# 79
  • Мнения: 7 632
По препоръка на Агента си купих четката за пудра на реал техникс 201. След 1-2 измивания стана на етажирано сноповена от единия край. След рекламация ми изпратиха от нотино нова бройка, този път несиметрична и правена като в час по трудово. . Всички ли са така и да опитам ли да поръчвам друга.

Аз не виждам нещо да й има на четката, поне от снимката. Не нанася добре продукта ли? Нормално е при първо къпане да паднат няколко косъмчета, но като цяло тези четки хич не се скубят (повечето мои са от 2016-2017). След като имаш вече две, не ти трябва трета според мен, ползвай си ги.

# 80
  • Мнения: 339
Доста по-скъпи и несиметрични четки имам, но разнасят добре грима-може би точно заради това?… и аз не виждам проблем в четката.

# 81
  • Мнения: 31 415
Невереоятни са червените Мазди, но са и много крадени. При Диор да се види за такова червило.

# 82
  • Тук... някъде
  • Мнения: 933
Покажете го това червено де Joy Нося много червени червила, но коли не заглеждам.
На живо трябва да се види! Тази сутрин една точно я бяха изкъпали,  ами няма такава красота!

За “страстно червено” излиза този вариант:



Форумът променя цвета, но може да проверите дали се доближава до търсеното от Вас.
На екскурзия в Рим съм, добрах се до Сефора… в екстаз съм 😁

# 83
  • Мнения: 1 184
Скрит текст:
По препоръка на Агента си купих четката за пудра на реал техникс 201. След 1-2 измивания стана на етажирано сноповена от единия край. След рекламация ми изпратиха от нотино нова бройка, този път несиметрична и правена като в час по трудово. . Всички ли са така и да опитам ли да поръчвам друга.
[/spoiler]
Моята е от Лили, от преди 2 години, може би е лимитирано издание. В сайта изглеждаше като тази от Нотино:
Скрит текст:
Получих този модел, тогава от Лили ми отговориха, че била една и съща, само че няма номер 201 върху нея:
Скрит текст:


И тя изглежда леко несиметрична, но съм доволна, не падат косъмчета все още.

# 84
  • Мнения: 5 163
Не са едни и същи имам и тази с оранжевата дръжка, съвсем различна е. Доста по-обла и разперена, докато новата с номерчето е flowless, нанася галещо пудрата.

# 85
  • Мнения: 339
Кокондрела, днес така и така е гадно времето в Рим, метни се и до Ринашенте (зад ъгъла на тази Сефора, в която предполагам че си, да видиш там какъв рахат е! Весело изкарване и ако имаш нужда от акъл/помощ-на лични.

# 86
  • Тук... някъде
  • Мнения: 933
Кокондрела, днес така и така е гадно времето в Рим, метни се и до Ринашенте (зад ъгъла на тази Сефора, в която предполагам че си, да видиш там какъв рахат е! Весело изкарване и ако имаш нужда от акъл/помощ-на лични.
Днес съм във Флоренция, утре до обяд отново в Рим, но джоба ми вече реве след вчерашния пазар 😁

# 87
  • София
  • Мнения: 9 613
Кокондрела, днес така и така е гадно времето в Рим, метни се и до Ринашенте (зад ъгъла на тази Сефора, в която предполагам че си, да видиш там какъв рахат е! Весело изкарване и ако имаш нужда от акъл/помощ-на лични.
Днес съм във Флоренция, утре до обяд отново в Рим, но джоба ми вече реве след вчерашния пазар 😁
Оооо, първите ми Метеорити са купувани точно от Ринашенте във Флоренция 2012г!! Heart Eyes Какви хубави спомени имам от там!!! И колко много подаръци имах към покупката.... Всичко мостри на Герлен, още пазя снимки от тогава 2012г.


Та... заслужава си посещение там!

# 88
  • Мнения: 658
Момичета, реших да се нayча ползвам сенки от уроци от youtube. Имам няколко четки, сега избирам палитра. Разглеждах няколко статии, в които посочват палитри на определени марки за светла кожа със студен подтон и кафява очи. Разбира се цените са доста високи. Харесах си една палитра от дрогерия

Уж неутрални тонове нали, не са топли?

Или пък да взема да си поръчам тази от ebay, която е по-достъпна като цена, точно за студен подтон била.

https://www.ebay.co.uk/itm/203296567687

Друга ще ми препоръчате ли до 30лв макс?

# 89
  • Мнения: 3 640
До 30лв препоръчам тези на Ревлюшън. Много са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт