Гримиране - идеи и техники. Тема №88

  • 81 244
  • 1 011
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 2 707
NiaV, последния грим е страхотен! 💗
И аз много харесвам червилата на Catrice. Напоследък си накупих доста от тях.

# 946
  • Мнения: 7 725
Има и без сулфатни шампоани, за мне е безумно да не се мие косата със шампоан.
Аз съм безкрайно доволна от транспарантната пудра на kryolan.

# 947
  • Варна
  • Мнения: 1 860
NiaV много си хубава! Много ми харесват всички показани визии-добре ти стоят изглеждаш различна.  Но като цветове на 1 и 3 та снимка най- ми хареса. Кои са сенките и аз да питам?

# 948
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427
[quoteТепърва предстои да пробвам надявам се не прехвалената на Givenchy.][/quote]

Коя е тази толкова прехвалена на Живанши?

# 949
  • Мнения: 330
Благодаря, мили дами!
Сенките са:
1. Наташа Денона Gold
2. Наташа Денона Mini Gold
3. Path McGrath -Subversive (мисля, синята)
4. Очна линия Диор
5. ABH Riviera
За розовия грим единичка наситена фуксия е предостатъчно- не съм блендвала с нищо, само много ярка единичка, в какъвто и да е цвят.
За пудрите- hourglass е за под очи, за мен работи така, но не е за на пори, да…
Призмата на Живанши е чудесна за лице, но е матираща-да се знае.
Аз, откакто си загубих доста коса и сложих един ред като бях готова да загубя още доста и да се съсипе съвсем, започнах рутина и за косата- не я връзвам, най-много веднъж месечно или ако се налага за работа; мия я на 3-4 дни; използвам доста повече хидратация от преди и пършивата ми коса не само ми е благодарна, а и тръгна нова.
Някой писа, че нямам бръчка/пора: 1. Имам едно кило грим. 2 снимките са стари, поне преди бебе номер 2. Сега нямам нищо, освен бръчки и пори. 3. Някои снимки са обработени, имах чудната идея да качвам грим в инстаграм, обаче ми писна доста бързо. Та не е перфектна, мелазмена гад си е.
А и вече не се гримирам така, гледам базата ми да е свежа, косата ми да изглежда добре, да си оправя веждите и скулите и туй то. Всичко друго е бонус. Поне 20 Мин се чудя и ровя в шкафовете да си избера парфюм според настроение и нагласа за деня, толкова и за лице, най-много.

# 950
  • Мнения: 533
Ния и аз да кажа, че грима ти е топ.🌺
На всички снимки изглеждаш уникално!💜

# 951
  • Мнения: 3 328
[quoteТепърва предстои да пробвам надявам се не прехвалената на Givenchy.]

Коя е тази толкова прехвалена на Живанши?
[/quote]

Givenchy
Prisme Libre Loose Setting and Finishing Powder

Мисля че номер 3 е най- коментираната.

# 952
  • Мнения: 1 307
Червилото на Catrice 070, закупено и веднага изпробвано. Мека и плътна консистенция, харесва ми.

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 20:31 от Lioness77

# 953
  • София
  • Мнения: 11 708
Дълготрайно е на Катрис от серията Matt Pro Ink, течно, една идея по-сухо се усеща от сатенените, затова винаги слагам или балсам (така с изтрива по-бързо) или гланц за обем, не ми се събира на линии, както други течни матиращи.

# 954
  • Мнения: 835
Дълготрайно е на Катрис от серията Matt Pro Ink, течно, една идея по-сухо се усеща от сатенените, затова винаги слагам или балсам (така с изтрива по-бързо) или гланц за обем, не ми се събира на линии, както други течни матиращи.
два пъти купувам матовите им червила къде видяхте дълготрайност

# 955
  • Мнения: 23 297
Вяра, при всеки човек  даден продукт се представя различно, а Ния говори за течните матови.

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 15:46 от ДХ3

# 956
  • Варна
  • Мнения: 1 860
Лъвице, прекрасен грим, червилото е трепач!
Моето на катрис също така го усещам меко и хидратиращо. Не съм забелязала да се изтрива лесно.

# 957
  • София
  • Мнения: 11 708
Дълготрайно е на Катрис от серията Matt Pro Ink, течно, една идея по-сухо се усеща от сатенените, затова винаги слагам или балсам (така с изтрива по-бързо) или гланц за обем, не ми се събира на линии, както други течни матиращи.
два пъти купувам матовите им червила къде видяхте дълготрайност
Малко груб въпрос, не знам какво се очаква да отговоря. В огледалото я виждам дълготрайността. Вашето е в гилза, аз ползвам течните и на моите устни издържа с часове. Не виждам обаче и драма да го подновявам червилото. Така че редовно си ползвам и на Мак сатенените, които се изтриват, но пък са много приятни за носене. В зависимост от повода избирам различна консистенция.

# 958
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
Подкрепям ДХ3, че един и същ продукт може да се държи и доста различно на различни потребителки - в крайна сметка има твърде много фактори, които влияят на дълготрайността на едно червило - oт техниката на нанасяне до колко горещо предпочиташ да си пиеш кафето.

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 19:42 от Agent Provocateur

# 959
  • Мнения: 1 307
Подкрепям Ния, течното червило на Catrice Mat pro ink, за мен е вълшебно. Дълготрайно, не толкова изсушаващо, и търпи подновяване. Повечето матови,течни червила, когато нанасяш повторно и повече пъти, нещата буквално загрубяват. Но наистина всичко е до консистенция.
Специално това днешното, го подновявах неколкократно , при все,че съм пила през деня едно кафе и съм  изяла 3 кифлички. Така че, дълготрайността не му е баш силната страна.

Последна редакция: вт, 16 яну 2024, 17:57 от Lioness77

Общи условия

Активация на акаунт