На море в България 2023 г.! - 2

  • 56 003
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 150
На Златни пясъци е 12 лв.

# 691
  • Мнения: 1 825
една 9+ и от мен за Paradiso dreams apart hotel-Несебър
На една ръка разстояние от Слънчев бряг и Несебър
Невероятна гледка от апартамента на хотела /голям хол и спалня,прекрасен за семейство с две деца/
Храната,понеже аз не обичам разхищение на храна е прясно приготвена,малко като разнообразие,но достатъчно да задоволи вкусовите ми качества
Много чисти стаи /чисти се всеки ден/ и най-горещата вода,течаща от крана в банята,която съм ползвала на други места/а аз съм ползвала много/
Хем си в града и главната ти е зад гърба,хем не си в шумотевицата и тъпканицата на Несебър и на Слънчев бряг
Голям хотел,но направен така,че никой на никого да не пречи,масите са разположени далече една от друга в много приятен,даже луксозно обзаведен ресторант
Има малък басейн,който за мен е минусът на хотела,но пък плажа е толкова близо,че не си заслужава да се говори за това
Без да е кой знае колко голям лукс ,претендира за превъзходно място за спокойна почивка
И най-хубавото е,че влакчето в двете посоки минава точно през хотела

# 692
  • Мнения: 44
Къде се ходи до тоалетна като си на плажа?
В хотела, той е точно до плажа  😉

# 693
  • Мнения: 3 816
Свърши нашата скромна 4 дневна ол инклузив почивка ,която чаках с голямо нетърпение,но се оказа леко разочероваща.Хотел 4 звезди уж на -Вива на Златните ,но нямаше един път вкусно и добре сготвено месо.Жилаво свинско,сухо пилешко ,неприятна бяла риба.Десертите потресаващо зле-някакви пастички дето само по цветовете се различаваха,а на вкус гумени и противни.Хотела пълен с румънци-шумни и невъзпитани все едно целия хотел е техен никакво съобразяване с другите.Стоят до един -два часа под терасите пият и викат персонала се оплака,че не можели да се оправят с тях.На плажа румънците си примъкваха по 3-4 шезлонга на чадър и си правеха една хубава плътна редица да не им е скучно и да си купонясват на спокойствие.
В другия хотел-Виа феста понтика Поморие за апартамент за над 600 лв настаниха децата на разтегаем диван който хлътна в средата и скърцаше ужасно на всеко движение.После за компенсация донесоха и едно също така мизерно походно легло.Междинното хранене пълна трагедия-сухи сандвичи и стари картофи.
За разкош през нощта сина ми се разповръща и вдигна температура и на сутринта си тръгнахме от хотела със силно смесени чувства за предлаганата услуга.

# 694
  • Мнения: 572
Някой с пресни впечатления от Сол Несебър бей - храна, аквапарк, обслужване?

Ние бяхме в сол Несебър Маре в края на юни. Храната беше хубава и има постоянно нещо за ядене. Децата много харесаха бретцелите. Давахме от храната и на бебето на 1г4м и не сме имали проблеми. Десертите бяха зле- соц пастички, но имаше сладолед и плодове, което ни беше достатъчно. Беше много пълно и за основните хранения си беше бутаница, но има достатъчно маси, храната също се зареждаше до последно. Но заради бутаницата на обяд само вземах една супа на бебето, а ние ядяхме сандвичи, паеля, бургери на плажа. За някои пързалки се чакаше ред дълго. Работят в определени часове, но организацията е добра. Водата в басейните беше студена. Хотелът и комплексът е чист и поддържан, като цяло. Има забавления за децата и за малки и големи. Хавлиите сменяха всеки ден, но чаршафите нито веднъж за 7 нощувки. В бей видимо имаше по-малко хора и изглеждаше по-спокойно.

# 695
  • Мнения: 6 370
Някой с пресни впечатления от Сол Несебър бей - храна, аквапарк, обслужване?

Ние бяхме в сол Несебър Маре в края на юни. Храната беше хубава и има постоянно нещо за ядене. Децата много харесаха бретцелите. Давахме от храната и на бебето на 1г4м и не сме имали проблеми. Десертите бяха зле- соц пастички, но имаше сладолед и плодове, което ни беше достатъчно. Беше много пълно и за основните хранения си беше бутаница, но има достатъчно маси, храната също се зареждаше до последно. Но заради бутаницата на обяд само вземах една супа на бебето, а ние ядяхме сандвичи, паеля, бургери на плажа. За някои пързалки се чакаше ред дълго. Работят в определени часове, но организацията е добра. Водата в басейните беше студена. Хотелът и комплексът е чист и поддържан, като цяло. Има забавления за децата и за малки и големи. Хавлиите сменяха всеки ден, но чаршафите нито веднъж за 7 нощувки. В бей видимо имаше по-малко хора и изглеждаше по-спокойно.
А море имаше ли или само басейни и ако може нещо за плажа да ни споделите? Какъв е, как се стига до него, далече ли е от хотела, има ли включени чадъри в ОИ и достатъчни ли са за почиващите в трите хотела?

# 696
  • Мнения: 1 079
То щото за плажа не е коментирано 100 пъти.

# 697
  • Мнения: 306
Свърши нашата скромна 4 дневна ол инклузив почивка ,която чаках с голямо нетърпение,но се оказа леко разочероваща.Хотел 4 звезди уж на -Вива на Златните ,но нямаше един път вкусно и добре сготвено месо.Жилаво свинско,сухо пилешко ,неприятна бяла риба.Десертите потресаващо зле-някакви пастички дето само по цветовете се различаваха,а на вкус гумени и противни.Хотела пълен с румънци-шумни и невъзпитани все едно целия хотел е техен никакво съобразяване с другите.Стоят до един -два часа под терасите пият и викат персонала се оплака,че не можели да се оправят с тях.На плажа румънците си примъкваха по 3-4 шезлонга на чадър и си правеха една хубава плътна редица да не им е скучно и да си купонясват на спокойствие.
В другия хотел-Виа феста понтика Поморие за апартамент за над 600 лв настаниха децата на разтегаем диван който хлътна в средата и скърцаше ужасно на всеко движение.После за компенсация донесоха и едно също така мизерно походно легло.Междинното хранене пълна трагедия-сухи сандвичи и стари картофи.
За разкош през нощта сина ми се разповръща и вдигна температура и на сутринта си тръгнахме от хотела със силно смесени чувства за предлаганата услуга.

И нашия повърна през нощта, няма силици и има температура (на Албена сме). Вашето детенце оправи ли се бързо..?

# 698
  • Мнения: 3 816
Да,на другия ден по обяд беше добре.Темпер и повръщането спряха без лекарства.

# 699
  • Берлин
  • Мнения: 4 679
Намесвам се с инфо от Парайзо бийч. Ще пиша подобно по-късно, че буквално се изнесохме на пожар. Брат ми, снаха ми и бебка /на година и 1 месец/ бяха в болница със стомашно-чревно разстройство и доста зле. Останалите от компанията на домашно лечение. Отвратително място. По-малко от 24 часа ни беше престоят като цяло.

# 700
  • Мнения: 572
Някой с пресни впечатления от Сол Несебър бей - храна, аквапарк, обслужване?

Ние бяхме в сол Несебър Маре в края на юни. Храната беше хубава и има постоянно нещо за ядене. Децата много харесаха бретцелите. Давахме от храната и на бебето на 1г4м и не сме имали проблеми. Десертите бяха зле- соц пастички, но имаше сладолед и плодове, което ни беше достатъчно. Беше много пълно и за основните хранения си беше бутаница, но има достатъчно маси, храната също се зареждаше до последно. Но заради бутаницата на обяд само вземах една супа на бебето, а ние ядяхме сандвичи, паеля, бургери на плажа. За някои пързалки се чакаше ред дълго. Работят в определени часове, но организацията е добра. Водата в басейните беше студена. Хотелът и комплексът е чист и поддържан, като цяло. Има забавления за децата и за малки и големи. Хавлиите сменяха всеки ден, но чаршафите нито веднъж за 7 нощувки. В бей видимо имаше по-малко хора и изглеждаше по-спокойно.
А море имаше ли или само басейни и ако може нещо за плажа да ни споделите? Какъв е, как се стига до него, далече ли е от хотела, има ли включени чадъри в ОИ и достатъчни ли са за почиващите в трите хотела?

Ние ходихме на плажа, който е под бей. Плажът не е хубав и е много малък. Наредени са шезлонги, които са платени по цялата ивица почти буквално до водата. Към хотела има шезлонги на тераси насипани с пясък. Никога не се напълниха докато бяхме там. Те са на няколко нива. Преди обяд ходехме до по-ниското, близо до морето, а по обяд бебето спеше на по-високото ниво между борове и беше много прохладно и приятно, долу ставаше жега дори под чадъра. За нас беше добре, но ние сме ходили много пъти и знаем как е плажа. Последно бяхме 2019 и сега има поне 2 пъти повече платена зона- 90% от плажа, който е доста малък. Някои хора си плащаха там шезлонги и чадъри по 8лв. На нас ни беше добре на тераските. Но ако сте с малко дете, което стои дълго във водата и го наблюдавате от брега,  не е опция на терасата. Пясъкът на терасите е насипван и е по-едър, не става много за игра и също на горните нива има иглички от боровете и боцка. Иначе самото море е плитко и спокойно, в двата края на плажа има камъни. Има тоалетна,съблекални и бар, както и сладолед на плажа към хотела. Достъпът е по пътечка, мисля че има и стълби за по-пряко. На басейните беше по-пълно, но ние ходихме там в късния следобед и не всеки ден. Има хубав детски басейн, но водата беше по-студена от тази в морето. Единия ден имаше пяна парти в него. От Маре има стълби надолу към друг плаж, който е малко по-голям и преди си беше свободна зона, сега не знам как е, бяхме с количка и не сме слизали на него.

# 701
  • Мнения: 9 786
Ние се върнахме от Гранд Хотел Поморие. Да, амортизиран е леко, но нищо фрапантно, поне в нашата стая... разбира се любимият ми мухъл в ъгли и уплътнения на душ кабината, но това като че ли си го има навсякъде по хотелите Simple Smile иначе стаите са приятни, светли и просторни, банята е голяма. Откъм чистота нямам оплаквания. Работи си вентилацията, хладилничето си охлажда добре. Хубава тераса с гледка към морето. Само не разбрах защо на терасата има един стол за двама човека. Сушилници дават след поискване. Не съм ползвала спа и басейни, не мога да дам мнение. Шезлонгите около басейните обаче са доста сдали багажа и малко мърляви. Няма чадъри, шезлонгите имат някакво сенниче, което никаква сянка не прави. Храната биваше, нищо кой знае какво, на мен даже леко безвкусна ми идваше. Например задушените зеленчуци бяха просто сварени и изсипани в тавата, нито масло, нито подправки, имаше една вечер паниран кашкавал, който беше ужасен... ММ каза, че месото било вкусно, десертите бях много добре, имаше и всяка вечер много вкусни пици. Общо взето като обобщение - някои ястия бяха вкусни, други не чак толкова. Напитките се заплащат отделно. Направи ми впечатление, че нямаше на вечеря пържени картофи и сладолед. Не че са ми липсвали, но обикновено ги има по хотелите, затова реших да го отбележа.. С намирането на маса не сме имали проблем, въпреки че според мен много мудно се разчистваха масите. Хотелът се намира на около 10-12 минути от центъра, сравнително спокойно е около него, но същевременно наблизо има магазинчета, закуски и някакви заведения. Пред хотела има плаж, мисля, че се води северен плаж, от който сме много доволни. Доста е спокоен, морето е плитко и чисто. Цена на коплект шезлонги, чадър и масичка е 20 лв. Свободни шезлонги има почти през целия ден, което много ме учуди. Една сутрин отидохме до централния плаж и още 9 и нещо беше невероятен въргал и си се върнахме на нашия. Ами мисля, че това е от мен Simple Smile да допълня, че имаше някакви караници за парко места. Ние като пристигнахме намерихме място, ама май в някой момент не достигат.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Намираме се в Арапя, никога преди това не сме идвали. Очарована съм, излизам от бунгалото и съм на плажа, свободна зона, плитко море, чиста вода.

# 703
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 785
Намираме се в Арапя, никога преди това не сме идвали. Очарована съм, излизам от бунгалото и съм на плажа, свободна зона, плитко море, чиста вода.
Кое е бунгалото? И шумно ли е около вас?

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Бунгала Кораба. В момента се чува приятна бг музика. По-големи деца играят на плажа. В никакъв случай не бих нарекла мястото шумно.

Общи условия

Активация на акаунт