Отговори
# 315
  • Мнения: 9 125
Скарлет, мерси че питаш Blush
Добре мина изпита, беше писмен и резултатите не са ясни още Crazy
Не изпадай в депресия заради лелката, не си струва Wink
Следващия месец с нови сили пак - все някой ден ще стане бебо!

# 316
  • Мнения: 851
Scarlet: миличка, горе главата - следващия месец ще стане  preggo  недей да  newsm45 усмихни се и с положителни мисли всичко хубаво ще се случи  Hug Ще стискаме палци  newsm10

Goldie: Защо ПМС, а не нещо друго  Wink а и съм сигурна, че изглеждаш много добре с очила

Момичета, тази седмица все пак си имаме една нова бремелинка, а другата дано и повече  Joy

Mu6moro4e: дано симптомите предвещават нещо хубаво

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 23:03 от DesiT

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Да бе, като на свинче - звънче Joy

# 318
  • Мнения: 1 792
не ме бройте мвн ,не съм надежда а и вчерашния кръвен тест го доказа.
Голди аз съм виждала твои снимки и мисля че си готина.затова и очилата  ти отива-на готините всичко им седи Laughing Sunglasses bowuu
ама и с теб как сме се олучили по едно и също времееееее,дано при теб да е друг резултата Hug

# 319
  • София
  • Мнения: 1 524
Бързам и аз да ти честитя - STELLA_B честита рожденничка и само радости в живота и, и в твоя също!!!

# 320
  • София
  • Мнения: 1 524
Kerilain честито,
 newsm30- нека бъде едно здраво, умно българче-европейче

# 321
  • Мнения: 64
Здравейте момичета, аз тук в последно време нямам много време и само набързо попрочета и бягам, вече си сложих и аз бременната лентичка пъка да ми е на късмет и да си растем, St.Anger и Thumbalina ми вдъхнаха кураж с техните лентички и понеже вървим заедно като гледам и аз се престраших да си я сложа, ходих на лекар, каза ми, че всичко е наред за сега, а що се отнася до пулса на ембриончето трябва да минат поне още 10-тина дни, така че чакам да дойде този момент. Керилайн, тихичко честито, пожелавам ти всичко да се сбъдва така, както е в мечтите ти, много късмет и скоро да си сложиш и ти бременна лентичка, на всички нечакащи късмет и другата седмица всички с по две чертички.

Голди Честито ти детенце рожденниче, да ти е живо и здраво и дано в коремчето ти расте подаръче за него, този ПМС да се окаже щастливото дългоочаквано и мен често все още ми се струва, че ме гони ПМС и ме хваща шубето;

Забравих да ви се оплача в понеделник катастрофирах с колата, една жена ме блъсна, отне ми предимството, само се молех да не ми се случи най-ужасното, за сега пупупу......, не беше кой знае колко лошо ама се постреснах, на другия ден бях на държавен и го взех, та си викам счупеното носи щастие, желая на всички ви много щастие, да знаете колко много ми помагате и колко много ви обичам

# 322
  • В събота
  • Мнения: 201
Еееее, пак съм най-раннобудната. Добро утро и ...



Омръзна ми вече това безсъние. Все около три-три и половина се събуждам и направо полудявам. И няма значение в колко съм си легнала. А през деня съм като пребито куче.
Благодаря за идеята за вагинален ехограф, но мисля че тук в Казанлък няма такова нещо  newsm78 Някой да знае дали в Стара Загора има? Абе ще изчакам още ден два да минат от дуфастона, че тогава ще видим. Честно да ви кажа, преди датата на лелката повече треперих и нямах търпение, ама сега на 7 дни закъснение вече като че ли съм претръпнала. Каквото сабя/теста покаже.  Laughing
А пък сега друга треска ме тресе. Вече си избрах модел за булчинската рокля и тръгвам да обикалям за обувки, че да ми вземат мярката за дължина с тях. А като ги гледам по магазините.... направо ми се доплаква. В булченските магазини са или с много висок ток, или сандали, или пък не са точно бели, а нещо като екрю. Една позната се омъжи миналия септември и си спомням че цял месец кръстосва страната, за да си намери, че на нея и кракът и беше голям.
Довечера ще ходим официално да си калесваме кумовете, та стискайте палци да не ни измъчат много  Grinning
Дано за всички вас уикенда да е много приятен и ви пожелавам повече положителни емоции.

# 323
  • Мнения: 7 716
Вагинален ехограф има в Пловдив със сигурност.

# 324
  • Мнения: 1 425
Добро утро на всички.
Голди честит ти рожденник.Да ти е живо и здраво детенцето и да го целунеш от нас.  love001 smile3525
Керилиан ЧЕСТИТО миличка,всичко най-хубаво ти пожелавам.И да не забравиш да се похвалиш след прегледа. Hug
Хубава събота Ви пожелавам.  bouquet

# 325
  • Мнения: 989
Добро утро, мили момичета, или по-скоро добър ден вече  Simple Smile
Аз се излюпих най-накрая - много обичам събота и неделя да се излежавам  Laughing
thumbеlina, DesiT, .:.Stef.:. и всички останали - много ви благодаря - много по-леко го приемам сега, когато получавам вашата подкрепа и утешителни думи.  Голяма прегръдка за всички  Hug newsm51
Tikvichka, благодаря за кафето - тъкмо навреме ми идва  Heart Eyes  Стискам палци за теста  Praynig  а за роклята, обувките и всичко останало благородно ти завиждам  Hug- още са ми пресни спомените от тези вълнения и ми липсва еуфорията около цялата подготовка  Blush  Весело изкарване довечера у кумовете - може да се дърпат, но само наужким  Wink иначе съм сигурна, че ще са много щастливи  Peace
Goldie, честит ти рожденник, да ти е жив и здрав, много да те слуша и радва и съвсем скоро да стане най-добрият батко за едно мъниче  Hug   bouquet
Усмихнат ден на всички    bouquet
P.S.  djofri4ka, виждам те - къде се изгуби, мила? Какво става с теб?

# 326
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Честито на всички нови майчета!
Честито на всички, които имат рожденници!
Благодаря за пожеланията на моя рожденник, аз му направих много хубава вечеря /крокодил - има я темата в готварския/ и торта му беше дамски гърди - голяма изненада беше.
Аз още си чакам лелката, но както Tikvichka вече претръпнах, след 8 дни закъснение, не съм правила тест, защото ме е страх че резултата ще е отрицателен, и ще ми стане много гадно. Но съм решила утре да го правя и в понеделник съм на лекар, че закъснението е голямо и се притеснявам де не е някаква киста.
Приятен уикенд на всички!

# 327
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета. Най-сетне и аз се довлякох до компютъра.
Ранобудна Tikvichka, и аз стискам палци за теста. Пожелавам ти страхотни положителни емоции около великото събитие, аз и досега се сещам с умиление за моето.
 
Goldie, честит ти рожденник,  да ти е жив и здрав, много да те слуша и радва и много скоро да му подариш едно сладко другарче за игрите. За него -  newsm38 , а за теб smile3525

# 328
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен дами.
Голди жив и здрав да ти е рожденника и винаги много да се гордееш с него и скоро да има другарче в игрите  bouquet
на мен днес трябва да ми дойде по принцип,дано кръвния да къжеее и  да не ми идва.Даноооооо Praynig Praynig Praynig baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 329
  • Мнения: 533
Здравейте, момичета  Hug, накрая и аз да се включа  Wink
Голди, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малкото ти юначе, да е жив и здрав и много да те радва!!!
Честито на новата бременлийка! Лека бременост и много щастие Hug
Моето детенце вече е по-добре, а покрай него и аз  Wink, гледаме се двете в къщи, почиваме си по цял ден, от кога не ми се беше случвало  Grinning
Момичета, приятен уикенд ви пожелавам, много кекс и много късмет  Heart Eyes!!!

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 19:14 от Veniti

Общи условия

Активация на акаунт