Отговори
# 330
  • Мнения: 136
kerilain, честито и стискам палци!
slan4ogled, аз ползвах този тест, но нямам още много опит с тестовете, иначе в сравнение с останалите е евтин. Аз на всичките 6 лентички видях 2 чертички, макар и втората по-бледа все излизаше #Crazy newsm78
silver81, Tikvichka,  стискам палци да е положителен!
mu6morok, айде да не ти идва. Praynig

На мен си ми дойде вчера:(((((. Този месец мерих БТ и ползвах тестове за ову и съм сигурна, че не пропуснахме датата, но тц.  Cry

# 331
  • Мнения: 3 372
Silver81, може това закъснение да е на добро, може да има нещо в теб:) Стискам палци

# 332
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Благодаря за идеята за вагинален ехограф, но мисля че тук в Казанлък няма такова нещо  newsm78 Някой да знае дали в Стара Загора има?

Tikvichka , съмнявам се да няма нито един вагинален ехограф. Всъщност това е вагинален накрайник. Попитай при твоя гинеколог и ако тояй няма попитай кой в града има. В нашия град, който е малък познавам поне 10 кабинета, които имат вагинален накрайник на ехографа. Успех  Hug
Извинавям се, че се намесвам в темата  Hug

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Eй, момичета, страшно много ви благодаря за хубавите думи и пожелания! Току що се върнахме от бистрото и бързам да почерпя с домашна тортичка Hug

Изкарахме добре, малкият се радва много на подаръците; на леля принцесата беше много усмихната този път; хапнахме, пийнахме и се смяхме. Сестра ми и мъжът и подариха на Илчо влак с релси и сега двамата мъже си намериха занимание.
Друго какво да ви кажа - днес загърбих диетата, че много ми се ядеше сирене; от понеделник започвам пак; ПМС нямам днес и не бях нервна като вчера, но то е може би от емоциите. Хубава съботна вечер на всички Hug

# 334
  • Мнения: 136
Goldie, готиииииина торта! Жив и здрав и много усмивки Hug

# 335
  • София
  • Мнения: 245
Goldie, честит рожден ден на твоя герой, пожелавам му да е здрав и весел и много скоро да стане батко  Hug
Страхотна торта, дъщеря ми много я хареса и иска да си хапне от този чичко   Joy

# 336
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравейте и от мен! Голди, да ти е жив и здрав рожденника, много да те слуша и много да те радва. Ти да му подариш в най - скоро време братче или сестричка!  bouquet
Аз се прибрах днеска от празненството ама съм много зле - легнахме си в 4 сутринта и станахме в 9. Направо съм труп!
Mu6morok, ха дано! Praynig
Хайде, аз се оттеглям, че мъжо само наднича тука кой какво....

# 337
  • Мнения: 78
Goldie,честит ти рожденник мила.нека да е най-вече здрав,много щастлив и има най-хубавото детство.
благодаря ви момичета,за пожеланията.много сте мили и незнам как ще се разделя с вас Hug  bouquet.а на теб berina,благодаря ти за касметлийската темичка ,която пусна тази седмица. Hug
много ви обичам и силно ви прегръщам

# 338
  • Мнения: 7 716
Голди, честит ти рожденник! Laughing

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, още веднъж много ви благодаря за пожеланията Heart Eyes
thumbеlina , чичкото ме измъчи доста - 4 часа го рисувах, но резултатът си заслужаваше Peace
kerilain , няма да се разделяш с нас окончателно, бе! Ти и другите успели момичета ми давате сили да продължавам да вярвам в добрия завършек, въпреки всички неканени гостенки!
Lali , благодаря от сърце Hug Знаеш, че ти се възхищавам!
Вече си лягам, че много емоции днес Crazy

# 340
  • Мнения: 257
 newsm51Голди,Честит ти рожденник!Да ти е жив и здрав и много да те радва и в най-скоро време да го направиш батко.Честито и на всички нови бремелинки-лека и успешна бременност и много положителни емоции,а на останалите много положителни тестчета.Момичета може вече да не пиша много много,но пък за сметка на това ви чета постоянно и се моля за всяка една от вас.

# 341
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро! Днеска аз съм най - ранобудната май? Ами така е като си лягам с кокошките.
Днес е Бабин ден - честит празник!  bouquet Дано всички скоро изживеем радостта от майчинството!
Аз сега ще се отдам на  newsm79 и  wash както и на  1dishes.
Приятна неделя на всички!

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добър ден! Честит празник на всички,, които празнуват днес  bouquet; на всички, които помагат бебетата, които правим с толкова любов, да се появят на белия свят!
Приятен почивен ден на всички Hug

# 343
  • Мнения: 7 837
Здравейте момичета Simple Smile

Търсачката не ми се зарежда, относно нещо, който ме вълнува. Преди 2 седмици имах зъболекарска интервенция с пълна упойка, след нея пих и антибиотик около 10 дни. Според зъболекаря ми, не е нужно, заради това да изчакваме с опитите за забременяване. Но, той е все пак зъболекар, не гинеколог. А в момента нямам такъв... Та, представляват ли упойката и антибиотика, някакъв проблем и трябва да ли се изчака известно време след това? Имате ли някаква информация по въпроса?
 Grinning

# 344
  • Мнения: 2 381
Здравейте момичета Simple Smile
.....................................

Не Кейси. Няма нужда да чакате.  При подобна интервенция се обадих и на гинеколога ми и той потвърди.

Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт