Новата година с бебета ще радва ЯНУАРСКАТА дружина!!!

  • 10 622
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Да, наистина ... отсега нататък бебчовците ще са  по-важни от татковците им ...
Успех и на теб!!!   bouquet

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
mimi_81, не се притеснявай за Тошко, за деца хранени с АМ е нормално да не акат 2-3 дни. Ако си по-упоита с кърменето, ще започне всеки ден, по няколко пъти дори Wink.

# 17
  • Мнения: 33
Гали не се притеснявай. Ние ще сме с теб и на раждането и при изписването. Е не можем да заместим тати, но ще те подкрепяме и ще мислим за теб.
ivonska пия и чая на Хип и сокове и вода и който каквото ми каже пия и ям, но няма резултат smile3511
a.nedeva  относно коликите, ние пробвахме всичко в болницата ни даваха Саб, после минахме на Еспомизан и чай на Хип, но при нас нищо не помага. Сега чакам една приятелка да ми изпрати едни капки от Португалия, тя ги е изпробвала и е много доволна, като ги получа ще ви пиша как се казват, ако имате познати там да ви ги пратят.

# 18
  • Мнения: 123
eeeeх, всички говорят само за захранване, а аз................. още чакам бебчо. май му харесва мекото и лекото. не му се излиза  newsm78smile3506

# 19
  • Мнения: 333
Тинкърбел, къде си? Аз утре ще ходя на запис на тоновете и ако и ти си се запътила натам може пак да се засечем. По принцип трябва да отида в сряда, но реших да е 1 ден по-рано, за да видя как върви разкритието, че нещо се притеснявам.

# 20
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Гледам....днес нямаме ново бебе Mr. Green Поне засега де Mr. Green

За стриите,ползвам италиански крем,купувам си го от МОЛа на Стамболийски, на 2 етаж има козметичен салон Антоанетте, има и магазин за козметика в него, та там има специален крем за бременни,за стрии.Цялата бременност си изкарах с него,даже в събота пак се заредих, и те като ме видят че влизам,директно стават и си ми го дават Grinning,че след раждането е най-страшното със стриите.Ако можете,вземете си го,добър е/38 лева е/. Има и за целулит,който пък е следващият бич,който ни чака ooooh!

Относно памперсите - и аз с Алекс,минах мъчителен път,докато накрая само Либеро ни спаси.И сега мисля да заложа на тази марка/въпреки,че до скоро ги правеха в Полша,а сега в България,та дано няма отклонение в качеството Praynig/

Абе хора,много ми хълца детенцето ,това нормално ли е,че започнах да се втелясвам вече Rolling Eyes Сега накрая,не стига че го мъча с адската си кашлица, много ме е страх да не би това хълцане да е знак,че не му е комфортно newsm78

Днес ми се обади една приятелка, и ми каза,че била пила някакви хомеопатични хапчета за отпускане на връзките, и второто си дете го родила много лесно и бързо.Мисля да проверя, въпреки че то не остана ама....знам ли,кво ще кажете newsm78

Много поздрави на Ним,да се възстановява бързо  bouquet

Гали, съчувствам ти ,че тати няма да е тук на раждането и изписването, но той ще ти е много по-полезен и нужен след като се приберете в къщи,така че не страдай много - просто направи много снимки,за да го направиш съпричастен, и погледни от неговата гледна точка - на него му е по-гадно,защото няма да е с вас, а вие ще сте си двамата с бебо.. Grinning
 Така че мамче, кураж, знаеш че жените и майките сме тези ,които разбират,прощават и поемат топката...няма как Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Stiliana1 е горда майка на поотгледано момиченце 3,980 кг/52 см!  Mr. Green Родила е малката кукла в 11.30 днес. Да й е честита, само радост да й носи!  newsm81

 moresmile

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
А що касае памперсите: и аз харесвам Либеро, но и Памперс. Всички, обаче "пропускат" ако пишката на младежа е нагоре...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 541
ЧЕСТИТО МОМИЧЕ НА МАМА СТИЛИЯНА!!! ДА СА ЩАСТЛИВИ И МНОГО ОБИЧАНИ!!!    bouquet

Ние ползваме Памперс, и съм доволна. Като ни изписаха бяхме със силно зачервено дупе, ама откакто сме вкъщи и не я бърша с мокри кърпи, всичко е ОК.

# 24
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей,да е жива и здрава мама Стилиана1 и нейната гоооляяямааа щерка  bouquet  bouquet  Ама ние май започнахме надпрева за най-голямо бебе,а Joy

Браво,тъкмо се притесних,че днес нямаме бебе, и ей ти на Mr. Green Mr. Green

А за памперсите - така е, всички памперси пропускат,особенно,когато са малки бебоците, но има едни,които мнооогооо пропускат/при мен това беше Памперс/, и едни,които само от време на време пропускат/Либеро/,когато Алекс се оплескваше с ако отвсякъде Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Така, че , по пътя на проба-грешка,всеки ще си намери най-подходящите памперси за любимото дупе на наследника Mr. Green Mr. Green

А за пишките - еми,като раждаме момчета с големи пишки,така ще е  Joy Joy

# 25
  • Мнения: 131
Честито на мама Стиляна ! Страхотна мадама е износила да и е жива и здрава.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА  СТИЛИЯНА!!! БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ И ДВЕТЕ!!!
 
 На мен днес отново ми се налага да влезна в ролята на щъркелче, което е страхотно усещане наистина. Сега разбирам Ивонска защо се оплаква като се чувства "безработна".

 И така  stork-boyДНЕС В 12.30  АНДЖИ СЕ СДОБИ С ОЩЕ ЕДНО МОМЧЕНЦЕ!!! КАЗВА СЕ ЛЮБОСЛАВ- 3000гр и 50 см!!! ДА Я РАДВА МНОГО НЕЙНАТА МЪЖКА БАНДА ОТТУК НАТАТЪК!!!! stork-boy

# 27
  • Варна
  • Мнения: 43
Честито на Stiliana1 и на Анджелина!
Много радост да им донесат рожбите и да са здрави.
 newsm51  smile3525

# 28
  • Мнения: 1 317
ЧЕСТИТО НА СТИЛИАНА И АНДЖИ Simple Smile

# 29
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета,аз съм от мартенския форум, но влизам в ролята на щъркел.

ДНЕС , valeria81[/b, е родила момиче , 3500. Казала е на майка ми ,която работи в родилния дом - кажи на Денито, тоест на мен. Мама ми се обади. Дано нещо не съм объркала, но тя сигурно и на вашите щъркелчета ще пише и ще каже подробности.

ДА И Е ЧЕСТИТО И ДА Я РАДВА !!!!!

Общи условия

Активация на акаунт