На почивка в Поморие 2023 и 2024 г.

  • 39 545
  • 612
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 921
Аз се интересувам кога ще пее Веско? На мен много ми харесва как пее и ентусиазира публиката.

# 76
  • Мнения: 6 631
Аз се интересувам кога ще пее Веско? На мен много ми харесва как пее и ентусиазира публиката.
Миналата година хванахме концерта му в Поморие, това лято не знам кога/ дали ще има изява в Поморие.

А цирк Балкански кога е в Поморие?

# 77
  • Мнения: 1 733
Информацията, че на Мутафа си струва, е най-голямата смешка. За мен това заведение е еталон за безхаберно и мърляшко обслужване. А пък за Киселяка много е обсъждано и не може през няколко страници да обясняваме къде се намира.

# 78
  • Мнения: 2 661
Някой случайно да е отсядал в някой от тези двата апартамента:
https://www.alo.bg/5526014

https://www.alo.bg/8034744?ncal_from=09.07.2023&ncal_to=16.07.2023&ncal_persons=4

По-миналата година бяхме в Гранда, ама тази година ни се видя много скъпо, защото освен, че цените са скочили, трябва да платим и някаква сума за дете, дето няма 4 години...

# 79
  • София
  • Мнения: 787
Вчера бяхме при Мутафа и се разочаровахме,цацата беше ужасна и студена.През юни всеки път като сме сядали беше вкусно и прясно,сега се излагат.
И да добавя,че никъде с тези високи цени не си струва.

# 80
  • Мнения: 4 244
Някой почивал ли е в хотел Festa Pomorie Resort****, ул. Княз Борис I № 211? Имате ли впечатления как е в момента?
Ще ми се смеете, но докато пътувах с такси се заприказвах с шофьора, че с ММ си търсим място за почивка, където да не е твърде шумно, да е близо до плаж и от дума на дума човекът ми препоръча въпросния хотел, даже ми показа и приложението zenhotels, което даваше добра цена. Харесаха ми снимките и платих набързо 7 нощувки от 23-ти юли с включени закуска и вечеря.  Чак след това открих темите тук, четох, видях, че има още един хотел Феста. Пък в букинг прочетох едни чудесии - как мебелите се разпадат, матраците са продънени, душове не работят, климатици не работят, лошо или никакво почистване, закуската била еднообразна и с имитиращи продукти, кафето било само нес... Все неща, които ми попариха ентусиазма, но при положение, че всичко е платено - ще се ходи!
Благодаря на всички, които споделяте за добри места за хранене и развлечение! И ако може някой да ме успокои, че не съм направила огромна грешка Simple Smile Поне за плажа съм на мнение, че ще е чудесен...

# 81
  • Мнения: 435
Това са 2 различни хотела. Вие сте запазили в Феста резорт, което е добър вариант. Другата Феста, която е в ляво на Сънсет е пълна пародия. Весело изкарване.

# 82
  • Мнения: 9 921
Да, добър е

# 83
  • София
  • Мнения: 1 634
Някой почивал ли е в хотел Festa Pomorie Resort****, ул. Княз Борис I № 211? Имате ли впечатления как е в момента?
Ще ми се смеете, но докато пътувах с такси се заприказвах с шофьора, че с ММ си търсим място за почивка, където да не е твърде шумно, да е близо до плаж и от дума на дума човекът ми препоръча въпросния хотел, даже ми показа и приложението zenhotels, което даваше добра цена. Харесаха ми снимките и платих набързо 7 нощувки от 23-ти юли с включени закуска и вечеря.  Чак след това открих темите тук, четох, видях, че има още един хотел Феста. Пък в букинг прочетох едни чудесии - как мебелите се разпадат, матраците са продънени, душове не работят, климатици не работят, лошо или никакво почистване, закуската била еднообразна и с имитиращи продукти, кафето било само нес... Все неща, които ми попариха ентусиазма, но при положение, че всичко е платено - ще се ходи!
Благодаря на всички, които споделяте за добри места за хранене и развлечение! И ако може някой да ме успокои, че не съм направила огромна грешка Simple Smile Поне за плажа съм на мнение, че ще е чудесен...
Феста Поморие Резорт е на брега на морето. Миналата година бяхме там, на детето не му се тръгваше Simple Smile
Бяхме в стая изглед море, със закуска и вечеря. Мебелите не са нови като за 4*, самото местоположение е супер и не се налага да се стои в стаите. Стаите са широки, дори доста големи за 2-на стая на хотел.
Изхранването - средно. Всичко е нормално, спокойно в ресторанта и най-вече, че вечеряш на плажа Simple Smile Обстановката е много добра!
Почти не сме излизали от хотела-по цял ден на плаж Simple Smile
Шезлонги винаги се намираха. Повечето туристи бяха чуждени, хотела беше пълен.
Тази година сме резервирали август - за апартамент, заради кухн.бокс. Този път без изхранване. Цената е почти 2-но с изхранването и затова се възпряхме. Вече на място ще преценим дали да платим на рецепция за дадена закуска или вечеря.

# 84
  • Мнения: 4 244
Много благодаря за отговорите Flowers Bouquet
Онзи ден звъннах до рецепция, за да попитам дали може да резервирам за престоя ни място в подземния паркинг на хотела. Не е възможно. Когато пристигнем, ако има места, ще наемем за 15 лв на денонощие /от отзивите четох, че миналата година е било по 10 лв./. В съседство на хотела също имало паркинг.
По време на разговора ми в София валеше и гърмеше, а в Поморие - прекрасно слънчево време за плажуване! Simple Smile Дано да е така целия сезон!

# 85
  • Мнения: 2 661
Здравейте! В Поморие сме от днес! Мислите ми останаха в сладкарница Зефир... Какъв разкошен десерт ядохме, топи се в устата... И каква наслада за окото са всички неща на витрината. Нямам търпение утре да пробваме някой друг вид Heart Eyes Мъжът ми обаче не хареса кафето. Пихме и ягодов шейк. Одобрявам Heart Eyes


Ядохме в Токалиев следобяд, мии не сме очаровани май, средна работа. За вечеря бяхме в Барбут (май беше), ядохме риба. Мъжът ми беше очарован... На мен сафридът в Гърция повече ми харесва честно казано...

Ако се сещате за нещо конкретно за хапване, което ви е впечатлило, споделете за едни чревоугодници, моля Smile Нямам търпение да идем и в Захаро. Незнайно защо, никога не сме сядали там...

# 86
  • Мнения: 194
Здравейте,на брега на морето съм в Поморие,разкош ...къде може да отидем на кални бани  ,къде се намира езерото с калта?Отседнали сме е апартамент на ул.цар Симеон 30,много близо до плажа,пише на табела източен плаж,.,може ли да ме ориентирате от тук за калта

# 87
  • Мнения: 9 120
Нямам търпение да идем и в Захаро. Незнайно защо, никога не сме сядали там...

За рождения ми ден, който се случи докато бях в Поморие, купих от там торта Бял Гараш - ох, няма такъв вкус...склонна съм да отида до там отново само, за да я опитам пак!

# 88
  • Мнения: 6 631
Здравейте! В Поморие сме от днес! Мислите ми останаха в сладкарница Зефир... Какъв разкошен десерт ядохме, топи се в устата... И каква наслада за окото са всички неща на витрината. Нямам търпение утре да пробваме някой друг вид Heart Eyes Мъжът ми обаче не хареса кафето. Пихме и ягодов шейк. Одобрявам Heart Eyes


Ядохме в Токалиев следобяд, мии не сме очаровани май, средна работа. За вечеря бяхме в Барбут (май беше), ядохме риба. Мъжът ми беше очарован... На мен сафридът в Гърция повече ми харесва честно казано...

Ако се сещате за нещо конкретно за хапване, което ви е впечатлило, споделете за едни чревоугодници, моля Smile Нямам търпение да идем и в Захаро. Незнайно защо, никога не сме сядали там...
Зефира е в уличката до Софарма ли? Беше затворено миналата година.
Или пък да съм гледала " Захер"🤔

# 89
  • София
  • Мнения: 3 096
Здравейте,на брега на морето съм в Поморие,разкош ...къде може да отидем на кални бани  ,къде се намира езерото с калта?Отседнали сме е апартамент на ул.цар Симеон 30,много близо до плажа,пише на табела източен плаж,.,може ли да ме ориентирате от тук за калта
Аз питах за калта наскоро.
Не съм ползвала кални бани, но взех кал за приятелка, та мога да кажа как беше на място.

Колата оставих на паркинга до Музея на солта.
До паркинга има нещо като тоалетна и след нея е мястото, откъдето се вади кал, там са и хората, които я ползват.
За да се сдобиете с хубава кал, трябва да влезете навътре - поне 20-тина метра и да бръкнете по-дълбоко(водата е до гърдите там).
Видях хора, които влизат с кутии, изрязани шишета и си вадят сами калта.
Почти на брега, има пейка, където имаше мъж, който е извадил кал и я продаваше. 2лв струваше мазането на човек. Самата кал може да се употребява до 24 часа от изваждането ѝ.
Аз на място платих на един рускоговорящ да ми извади прясна кал, че да я занеса на приятелката.
Докато чаках слушах какво си говорят хората - калта е хубаво да е гъста, да се намажеш добре и да стоиш с нея половин час. След това се миеш в езерото. Няма душове, няма удобства или поне аз не ги видях.
Освен кал, купих и луга - продава се в музея на солта и в павилиона на Black Sea Stars.
Според мъжа, който вади и продава кал там, лугата е от миналата година - тази година все още не е имало луга(каквото и да значи това).
Още едно място имало, близо до Wave Resort, но си свърших работа на описаното вече и не мога да дам отзив за другото дали изобщо има налична кал.

Общи условия

Активация на акаунт