Клиники в Истанбул - тема 17

  • 45 070
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 441
Питам, защото в друга тема бяха писали, че в АМ не искат брак, а може само с декларация! Аз не съм наясно и затова питам.  Искам да се насоча към Турция след множество неуспешни опити в БГ, но нямаме брак с моя партньор.
Момичета, в Аджибадем Маслак искат ли брачно свидетелство или може само с декларация за съжителство?

Да!
Но как звучи ,декларация за съжителство, то по зле от брак Simple Smile

# 706
  • Мнения: 77
Момичета, в Аджибадем Маслак искат ли брачно свидетелство или може само с декларация за съжителство?
Засега не искат брак, с декларация сме.
По предишния ти въпрос за енергията на яйцеклетките, аз взимам PQQ и NMN.

# 707
  • София
  • Мнения: 43
(Обещан за сега)ПОДАРЯВАМ ❤️Гонал 450 съхраняван в хладилник.Днес и утре съм в района на Мемориал в Истанбул.След това нямам възможност да го изпратя в България.

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 13:19 от leo 18

# 708
  • Мнения: 242
Здравейте, някоя правила ли е хистероскопия в Мемориал? Знаете ли актуална цена и кой я прави, в смисъл професорката или някой от другите лекари.
И дали я правят с пълна упойка Simple Smile

# 709
  • Мнения: 143
Привет, аз правих края на ноември в зависимост от това дали ще режат или само ще оглеждат цената е 1000-1400€ аз платих 1200€ матката ми беше седловина и я коригираха.
При мен операцията беше от др Мелих Айгун, но ми каза, че са били екип от 12 души, които са били на операцията. Тоест винаги има и друг лекар освен опериращия и взимат общо решение. Не знам при мен дали професорката е била приспаха ме и не съм разбрала. След хистероскопията след 2 цикъла съм бременна . 🍀

quote author=MmeBovari link=topic=1566805.msg47735984#msg47735984 date=1710247742]
Здравейте, някоя правила ли е хистероскопия в Мемориал? Знаете ли актуална цена и кой я прави, в смисъл професорката или някой от другите лекари.
И дали я правят с пълна упойка Simple Smile
[/quote]

# 710
  • Мнения: 173
Здравейте, някоя правила ли е хистероскопия в Мемориал? Знаете ли актуална цена и кой я прави, в смисъл професорката или някой от другите лекари.
И дали я правят с пълна упойка Simple Smile
Правих я през август 2023г. Цената беше 1600 евро, в момента мисля, че е непроменена. Хистероскопията се прави с пълна упойка, професорката я прави, при мен бяха с д-р Юджел. Ходи се на предния ден за прегледи с анестезиолог, кръвни изследвания не се сещам да са ми взимали.

# 711
  • Мнения: 242
БЛАГОДАРЯ за отговорите.
Казаха, че искат да огледат матката отвътре - това беше по време на стимулацията.
Професорката каза, че ще я правят в цикъла когато ще е трансфера.
Но да питам цена, и кой я прави...пропуснах.
За пълната упойка - супер, притесних се, да не е без упойка. Аз и цветна снимка в БГ правя с упойка 😄

# 712
  • Мнения: 200
Ако има някой който е в Аджибадем Маслак ще помоля да сподели как протича свеж или замразен трансфер там? Доколкото знам ,при замразен трансфер има ваксина, промивка ,лепило , и др , а при свежия нищо като тези терапии а направо се пристъпва към трансфер.Така ли е?

# 713
  • Мнения: 77
Ако има някой който е в Аджибадем Маслак ще помоля да сподели как протича свеж или замразен трансфер там? Доколкото знам ,при замразен трансфер има ваксина, промивка ,лепило , и др , а при свежия нищо като тези терапии а направо се пристъпва към трансфер.Така ли е?
До тук за предстоящия замразен имам направена хистероскопия, която се наложи заради полип. Правих я в Бг и затова поискаха цветна снимка на следващия цикъл, за да се види какъв е резултатът. След това ми изписаха инжекция Лукрин. Сега чакам цикъл след Лукрина, за да започне същинската част.

# 714
  • Мнения: 200
Ако има някой който е в Аджибадем Маслак ще помоля да сподели как протича свеж или замразен трансфер там? Доколкото знам ,при замразен трансфер има ваксина, промивка ,лепило , и др , а при свежия нищо като тези терапии а направо се пристъпва към трансфер.Така ли е?
До тук за предстоящия замразен имам направена хистероскопия, която се наложи заради полип. Правих я в Бг и затова поискаха цветна снимка на следващия цикъл, за да се види какъв е резултатът. След това ми изписаха инжекция Лукрин. Сега чакам цикъл след Лукрина, за да започне същинската част.
Защо правихте хистероскопията в БГ , а не в Аджибадем? При кого я направихте тук?Знам, че при Калчев правят хистеро, но докато се вреди човек при него минава доста време. Честно казано бих предпочела в Турция да я правя.

# 715
  • Мнения: 77
Ако има някой който е в Аджибадем Маслак ще помоля да сподели как протича свеж или замразен трансфер там? Доколкото знам ,при замразен трансфер има ваксина, промивка ,лепило , и др , а при свежия нищо като тези терапии а направо се пристъпва към трансфер.Така ли е?
До тук за предстоящия замразен имам направена хистероскопия, която се наложи заради полип. Правих я в Бг и затова поискаха цветна снимка на следващия цикъл, за да се види какъв е резултатът. След това ми изписаха инжекция Лукрин. Сега чакам цикъл след Лукрина, за да започне същинската част.
Защо правихте хистероскопията в БГ , а не в Аджибадем? При кого я направихте тук?Знам, че при Калчев правят хистеро, но докато се вреди човек при него минава доста време. Честно казано бих предпочела в Турция да я правя.
Доста скъпа е в Аджъбадем, а вече доста се бяхме охарчили и не ни беше все едно. Иначе съм съгласна, че условията са на светлинни години от тези в Бг.
Направих хистероскопията в Репробиомед при д-р Кипрова. Контролната снимка, която правих в последствие в Турция показа, че се е справила с всичко, както трябва. Правила съм и фоликулометрия при нея, наложи ми се веднъж или два пъти. Получих чудесно професионално отношение и съответно изчерпателно си беше свършила работата.

# 716
  • Мнения: 956
Момичета, наближаваме стр.50 и трябва да пуснем нова тема. Мога да се заема, само ми кажете, ако искате да допълня/ коригирам нещо от инфото на първа страница: https://bg-mam.ma/t/1566805

# 717
  • Мнения: 200
През декември ми казаха 2000 евро, ако е с антиадхезивен гел (ако не греша терминологията) - 2500 евро. За сравнение през януари платих 1000 или 1050 лева в Репробиомед с използване на въпросния гел, защото се оказа, че трябва да се коригира голямо срастване.
Ясно, този гел е за корекция ,явно.
Да не се образуват нови сраствания след корекцията. Извинявай, че не поясних.
А мога ли да попитам колко ви струваше цветната снимка в Турция. Аз съм правила отдавна. Мисля си , че ако хистероскопията се направи в Турция не искат снимка след това .Следователно не плащате снимка . Може би цената на хистероскопията пак щеше да е малко по скъпа от БГ,  но поне се прави 1 процедура. Иначе като цяло цените в Аджибадем са си скъпи.

# 718
  • Мнения: 77
Последната цветна снимка, която правих през февруари беше към 300 лева в Acik Emar Fulya.

# 719
  • Мнения: 200
Жените които са в Аджибадем Маслак ,  наистина ли при трансфер в клиниката слагат катетър .Едно момиче което сподели това, е била на трансфер там миналата година и направо е имала такива стресове от това. На нея не и повлияло добре . Но вика толкова зле се почувствах ,болки, .Доколкото знам вливат системи на повечето места. В България също не са ми слагали катетър .

Общи условия

Активация на акаунт