Скрити номера - моля за съвет

  • 1 626
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 233
Пише и двете.

Аз вдигам ,защото може да е всеки. Понякога от скрити номера, понякога от български [йетел ,виваком]. Не винаги са скрити и се налага да вдигам ,защото най -малкото се притеснявам да не е нещо с детето .

# 16
  • Мнения: 1 443
Пише ясно - скрити номера.
Има опция да се блокират и ще си разреши проблема.
Непознатите номера ще продължат да звънят и ще ги вижда, което няма общо.
Аз вдигам ,защото може да е всеки. Понякога от скрити номера, понякога от български [йетел ,виваком]. Не винаги са скрити и се налага да вдигам ,защото най -малкото се притеснявам да не е нещо с детето . Всичко се случва, но просто се чудех дали някой е имал същите проблеми и дали на някой се е случвало това.
Ясно е написала жената! Ако и след това кажеш, че няма непознати-здраве му кажи.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 483
Видях, че има и непознати, но попското пеене и подобни (ясно) пише, че са от скрити, а явно точно от скрит номер я притеснява някой. Непознатите номера мога лесно да бъдат проверени.
Рекламни позвънявания от непознати номера има всеки и да се тревожи за тях граничи с параноя.
Скритите се премахват с натискането само на един бутон за блокиране.

# 18
  • Мнения: 650

Ако наистина беше ходила в Полицията щеше да знаеш, че за тях "скрити" номера няма. Всяко едно обаждане незвисимо от номера може да се проследи, както и да се определи с точност до един метър къде са телефоните. Данните за трафика се пазят определен брой месеци и може да се провери всичко.         Smile
Само че в обажданията няма заплаха, нито нещо, което да се приеме като заплаха. Съответно изобщо никой нищо няма да проверява. Цяла България гадае коя е "Наталия" и се оказва, че няма как да се провери коя фирма стои зад тези хиляди обаждания.

# 19
  • Мнения: 14 967
Това е познат човек, кой непознат ще си прави труда да те тормози посред нощите с ограничен репертоар? Ако ти звънят за детето, няма да си правят труда да крият номера. Куриерите и всякаквите институции имат централи и звънят от ограничен брой номера, не всеки път от различен. Пък и това дете твоето къде е, че в 1 през нощта се чудиш да не е свързано с него? Или куриер да прави доставка в този час? Замисли се малко.
Ограничи позвъняванията от скрити номера и готово.

П.п. Кончето ме изпревари за пързалката.

# 20
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Добре, в крайна сметка какво ти пречи да блокираш всички скрити номера, и като чуеш попа от непознат номер, да блокираш и него?

Или ако е нетърпимо - ето още една революционна идея - смени си номера и не го раздавай излишно.

# 21
  • Мнения: 3 233
На кого да му се е случвало същото... Ваш познат е, освен и други да е тормозил по този изобретателен начин. Персонално насочено е и доста специфично с това опело.

# 22
  • Мнения: 1 443
На мен ми е интересно, непосредствено преди първото такова обаждане дали не сте се разделили с някой, напускали работа или нещо подобно?

# 23
  • Мнения: 8
Добре, в крайна сметка какво ти пречи да блокираш всички скрити номера, и като чуеш попа от непознат номер, да блокираш и него?

Или ако е нетърпимо - ето още една революционна идея - смени си номера и не го раздавай излишно.
Аз съм с айфон и нямам идея ,защо не блокира скритите. Гледах даже в интернет клипчета как, но продължават да си звънят. Иначе гледах и за смяна на номера ,трябвало да изтече договора иначе имало неустойки. Мислех да премина към  виваком и да остава йетелския и просто да го плащам докато не приключи договора .
На мен ми е интересно, непосредствено преди първото такова обаждане дали не сте се разделили с някой, напускали работа или нещо подобно?
Това е най -странното . Не съм имала раздяла ,със съпруга ми сме заедно от 5 години . В същата работа съм си от 8 години ,нямам приятел или познат с когото  да съм се карала.
На кого да му се е случвало същото... Ваш познат е, освен и други да е тормозил по този изобретателен начин. Персонално насочено е и доста специфично с това опело.
След мненията, които изчетох тук и аз смятам ,че е персонализирано вече.. просто много странно кой ще се занимава с мен.

# 24
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Неустойките са 3 месечни такси, наскоро прекратявахме договор със същите, та знам.

# 25
  • Мнения: 8
Неустойките са 3 месечни такси, наскоро прекратявахме договор със същите, та знам.
3 месеца и разликата до края на изтичане на договора в промоционалната цена и реалната. :]

# 26
  • Мнения: 1 443
А някой мъж, който е искал повече от приятелството Ви и го е казвал, Вие сте усетили, или някоя приятелка, която от завист би Ви плашила? Или пък жена, заради мъжа Ви? Давала ли сте на мъжа Ви да вдигне на този тип обаждане и те пак по същия начин ли процедират?

Всичко е прекалено странно и наистина Ви съчувствам, дано всичко се оправи, но ако е от много близкото Ви обкръжение, дори да си смените номера пак ще разбере.

# 27
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Неустойките са 3 месечни такси, наскоро прекратявахме договор със същите, та знам.
3 месеца и разликата до края на изтичане на договора в промоционалната цена и реалната. :]

Не сме плащали нищо такова. 3 месечни вноски, това е.

# 28
  • Мнения: 8
А някой мъж, който е искал повече от приятелството Ви и го е казвал, Вие сте усетили, или някоя приятелка, която от завист би Ви плашила? Или пък жена, заради мъжа Ви? Давала ли сте на мъжа Ви да вдигне на този тип обаждане и те пак по същия начин ли процедират?

Всичко е прекалено странно и наистина Ви съчувствам, дано всичко се оправи, но ако е от много близкото Ви обкръжение, дори да си смените номера пак ще разбере.
И мъжа ми не е имал проблеми с никой. Няма жена ,която да му е споделяла, че има симпатии ,както и при мен не е имало мъж. Тай-лошото е ,че не те казват кой е . Ако знаеш кой те притеснява си е друго ,но така като не разкриват самоличността..
Неустойките са 3 месечни такси, наскоро прекратявахме договор със същите, та знам.
3 месеца и разликата до края на изтичане на договора в промоционалната цена и реалната. :]

Не сме плащали нищо такова. 3 месечни вноски, това е.
Ами онзи ден ходих до магазина им в мол България и това е което ми казаха.

# 29
  • Мнения: 2 281
Неустойките са 3 месечни такси, наскоро прекратявахме договор със същите, та знам.
3 месеца и разликата до края на изтичане на договора в промоционалната цена и реалната. :]
Това пише ли го в договора? Ако не, писмено ли отправихте запитване? Ако не сте, съветвам да отправите писмено запитване.

Общи условия

Активация на акаунт