Пациенти на др Емре Тургут - тема 3

  • 26 587
  • 375
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 290
Има телефони на кординаторките, питайте тях. Забелязвам, че се задават много въпроси, които е най-логично да бъдат зададени на тях, за да бъде даден верен и адекватен отговор.

# 76
  • Мнения: 2 626
Здравейте, бяха спрели Прогестан Декс 25мг, дали са го пуснали отново и на каква цена? ☺️

# 77
  • Мнения: 15
Момичета вие как и кога обикновено получавате  информация за развитието на ембрионите?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 308
Хафизе пишеше на вайбър колко яйцеклетки са се оплодили,,след това развитие на 3ти ден, развитие на 5ти ден и подходящи ли са ембрионите за биопсия( ние правихме ПИД).

# 79
  • Мнения: 2 626
Здравейте, някоя от вас приемала ли е контрацептиви(в частност Диенилле) в месеца преди стимулация ☺️

# 80
  • Мнения: 114
Аз бях на microgynon

# 81
  • Мнения: 43
Здравейте, някоя от вас приемала ли е контрацептиви(в частност Диенилле) в месеца преди стимулация ☺️
Да, пих Ясмин.

# 82
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,понеже ми предстои инвитро при доктора,та да ви попитам  след трансфер как си вземате болничен. В смисъл от ЛКК ли ви издават за след трансфера или си вземате от личният лекар?

# 83
  • Мнения: 36
Здравейте, някоя дама да сподели как е протекла подготовката й за ЗЕТ на естествен цикъл, който е проследяван от България? След хормоните на 1ви ден, кога и колко често се наложи да ходите на преглед в България? Последно за потвърждаване на овулация ли бяхте преди да тръгнете към Истанбул? Благодаря!

# 84
  • Мнения: 43
Здравейте, някоя дама да сподели как е протекла подготовката й за ЗЕТ на естествен цикъл, който е проследяван от България? След хормоните на 1ви ден, кога и колко често се наложи да ходите на преглед в България? Последно за потвърждаване на овулация ли бяхте преди да тръгнете към Истанбул? Благодаря!
Аз имах ЗЕТ на естествен цикъл. На 2 ден от МЦ изследвания и започнах прием на Фемара 2х1тб за 5 дни. След което имах кръвни изследвания въз основа на които доктора ми назначаваше ехографиите. Общо може би имах 3 ехографии и 2-3 кръвни изледвания. Мисля,че при мен се получиха повече ехо и изследвания,защото този месец се оказа,че имам късна овулация към 19 ден от МЦ. След Овулация започнах с пролутекс 1 дневно и след 5 дни ми беше ЗЕТ. Резултатът е положителен. 😻🧿
Успех!🍀

# 85
  • Мнения: 172
Хафизе отговаря ли ви по вайбър? Бях и писала преди месец, но стои все едно не е прочетено, а е доставено.

# 86
  • Мнения: 226
По принцип отговаря,
Но и пиши и на Уатсап 



Л
Хафизе отговаря ли ви по вайбър? Бях и писала преди месец, но стои все едно не е прочетено, а е доставено.

# 87
  • Мнения: 215
Хафизе беше отпуска може би затова не отговаря, а мисля че и доктора имаше ваканция август, но да кажат момичетата в процедури.

# 88
  • Мнения: 290
Доколкото знам са отпуск тази и следващата седмица

# 89
  • Мнения: 11
Хафизе ми беше казала, че екипът са отпуска от 14.08 до 27.08.23 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт