Как тренирам -27

  • 25 496
  • 416
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 129
Усеща се и в смути, непоносимо е. По добре с малко вода, за да е по малко като количество гадостта.
Ох, кофти работа. Пробвай да го слагаш в смути или протеинов шейк да замаскираш вкуса.

# 331
  • Мнения: 1 980
Как сте момичета? В понеделник се разписах с една тренировка за долна част, тази вечер ще е горна.
Обмислям вече да тренирам 4 пъти седмично, да видим дали ще ми се получи Simple Smile
Иначе съм -1 кг. , понеже бях болна и седмица и половина не бях тренирала, естествено веднага се отрази.

# 332
  • Мнения: 922
Pure joy сподели после как се отразява на крамолите. Аз тази форма не съм ползвала, та може да я пробвам. За вкуса не мога да помогна 😖. Знам, че се усвоява по-добре на прах и няма добавки(чист е), ама като в гаден пък кел файда? На коя марка е?

# 333
  • Мнения: 129
На NOW е магнезия, с изстискан лимон/ портокал се ядва ама пак е тегаво, но стискаш носа и тва е. Иначе го усещам в пъти повече от другите които съм пила, имах ужасна мускулна треска и до вечерта ми изчезна, без майтап и някакси цялостно го усещам, сякаш и мисълта ми се прояснява Simple Smile.
 
Pure joy сподели после как се отразява на крамолите. Аз тази форма не съм ползвала, та може да я пробвам. За вкуса не мога да помогна 😖. Знам, че се усвоява по-добре на прах и няма добавки(чист е), ама като в гаден пък кел файда? На коя марка е?

# 334
  • Мнения: 222
Момичета,може ли да ме посъветвате нещо?Може ли да се прави кардио 6 пъти в седмицата?

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 10:31 от Penelope77

# 335
  • Мнения: 1 562
Penelope77, много зависи какво още правите освен това кардио. Ако през останалото време имате ниска до средна активност, то може да си ползвате тренажора и без почивен ден. Ако обаче ежедневието Ви е изпълнено с физически труд или правите всеки ден по 12-15 000 крачки, може би е добре да имате още един почивен ден - особено ако сте начинаеща в тренировките.
Повече спорт винаги е по-добре, разбира се, но натоварването трябва да се увеличава постепенно, за да не се преуморите, контузите и… просто да спрете.
Обмислете включване и на силови тренировки - много ефективни са не само за отслабване, но и за цялостната визия на тялото. Ще ви спасят от увисване на кожата след загубата на мазнини.
Какво представлява режимът Ви?

# 336
  • Мнения: 222
Ветрена благодаря много Heart Ооо нямам много активност през деня.Режимът е балансиран с всички групи храни,средно около 1200-1300ккал.

# 337
  • Мнения: 1 562
Penelope77, надявам се, че режимът предвижда достатъчно протеини, за да не гладувате и да се предпазите от загуба на мускулна маса.
Опитайте се да бъдете по-активна извън тренировките и постепенно увеличавайте натоварването - например на всеки 4 седмици, за да тренирате тялото в истинския смисъл на думата.

# 338
  • Мнения: 1 980
Колко кг искаш да свалиш? Включи и силови тренировки.
Аз се разписвам с 4-та тренировка за тази седмица и съм Хепи 😁

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 18:33 от Nona M.

# 339
  • Мнения: 222
Ооо да има достатъчно протеин.Не разбрах ,би ли обяснила-на всеки 4 седмици да увеличавам как?По-повече минути на тренажора?Времето?Но мога ли да го увеличавам до безкрай?Сега са 40 мин,после 50,после 1 час,това ли имаш предвид?Остават ми още около 5 -7кг...
И още нещо -имам приложение на телфона за крачки-дали измерва точно?Може ли да му се вярва?
Уау Нона,имаш страхотно тяло!

# 340
  • Мнения: 632
Браво, Нона. Личат упоритите тренировки.

# 341
  • Мнения: 1 562
Не разбрах ,би ли обяснила-на всеки 4 седмици да увеличавам как?По-повече минути на тренажора?Времето?Но мога ли да го увеличавам до безкрай?
Не толкова времето, колкото степента на съпротивление. Ако сега работиш на 4-та степен, минаваш на 5, 8 и тн. Или типа тренировка - интервално вместо монотонно кардио.
И добавяне на силови тренировки 1-2-3 пъти седмично с идеята да се отиде на 3 пъти силови и 2-3 пъти кардио седмично.

Nona, прекрасна си, браво, момиче 🤩

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 12:46 от Vetrena

# 342
  • Мнения: 1 980
Благодаря, момичета Kissing Heart
Вчера стартирах седмицата с тренировка за крака.
1.Лег преса
2.Напъди с дъмбели на място
3.Румънска тяга с дъмбели
4.Отпади с диск
5.Сгъване на машина за задно бедро
6.Плие клек
7.Повдигане за прасец от стоеж на смит машина

Спорна спортна седмица Hands Muscle

# 343
  • Мнения: 809
Аз тази седмица съм голяма скатавка, утре ще ми е първата тренировка (крака). В събота плана е да направя една по-дълга, за да покрия повечето мускулни групи от горна част (гърди, рамо и гръб). Следващата седмица се надявам да успея да ги направя поне 3 тренировки, в най-добрия случай 4 общо. Вече съм в трети триместър и усещам как нищоправенето все повече ме влече, но не му се давам съвсем. Smiley

# 344
  • Мнения: 710
Здравейте, бихте ли препоръчали мобилно приложение за следене на прогреса във фитнеса? Някъде, където може да се записват упражненията, килограмите и т.н.?

Общи условия

Активация на акаунт