Носихте ли ластичен колан след раждането?

  • 1 819
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
сложих го след 1-2 седмици, понеже положението беше трагично Embarassed. Имаше ефект Peace

# 16
  • Мнения: 119
а от къде да си купя такъв колан newsm78

# 17
  • Мнения: 2 309
Не, заложих на естественото прибиране на корема, така ме посъветва моя лекар и не съжалявам.

# 18
  • Мнения: 4 668
Да ! Носих го около месец и половина . Определено има ефект  Peace
Аз го сложих 2 часа след раждането , т.е.веднага след като бях в стаята !

а от къде да си купя такъв колан newsm78

Моят го взех от магазин МАММА ДОННА на ул.Самуил , беше на Лормар .

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не. Незнам дали наистина помага, все пак е допълнително улеснение за коремната мускулатура т.е. предпочитам с коремни преси. Друг е въпроса, че все още ме мързи, а й време нямам за упражнения. А, трябва!!!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Rodih sekcio i mi kazaha,`e do20 den ne rqbwa. Posle pyk otнемарливост не носих по корема ми има доста мазнинки на които трябват преси

# 21
  • Мнения: 24
да  много  помага  аз  го  сложих  веднага  след  раждането.

# 22
  • Мнения: X
Не,мисля,че ефекта е само моментен/т.е. докато си с него,създава илюзията,че корема е прибран/..а и доколкото знам и прекаленото стягане може да навреди....най-добре е да се правят упражнения за стягане на коремната мускулатура

# 23
  • Мнения: 1 174
Днес си купих такъв, не толкова за ефект,колкото за удобство,когато ми се налага да излизам навън-при всяка крачка имам чувството,че ме удрят в стомаха и не ми е комфортно.
Родих преди 11 дни и в сравнение с деня на изписване,сега коремът ми е много по-малък.

# 24
  • Мнения: 113
Аз не съм използвала нищо за стягане или за прибиране.Дори след като родих не ми слагаха никакви тежести на корема.Според мен само спорта е ефикасен Wink

# 25
  • Мнения: 6 461
Не съм използвала ластичен колан.
Коремът ми се прибра без проблем.

# 26
  • Мнения: 5 362
Да,носих.Много бързо ми се прибра корема.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 952
Не Peace

# 28
  • Мнения: 8 505
Не.Против такива колани съм.А коремът ми се прибра още в болницата.

# 29
  • София
  • Мнения: 978
Не, а и корема ми вече се прибра

Общи условия

Активация на акаунт