козметика за новороденото?

  • 2 277
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
да се включа и аз-скъп ли етози хидратиращ крем на Мустела

# 16
Отгледах първото си дете в германия, където имат много негативно отношение към козметиката за бебета (въпреки че повечето качествени продукти са произведени от немски фирми). Според педиатрите трябва да се започне с козметиката колкото се може по-късно. В началото може да се полчва ча телцето студено пресован зехтин, изварен на водна баня.
Химикалите в продуктите за деца могат да предизвикат алергична реакция (знам го от собствен опит... докарахме си тежка екзема на бебчо от бебешки сапун и ни забраниха до годинка да го къпем със сапун или шампоан). Така че по-добре е да се внимава. Наблюдавай внимателно кожата, след като употребиш някакъв продукт.

Иначе Бюбхен са страхотни!!!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Chicco  Peace

# 18
  • Мнения: 9 481
Естествено би трябвало цените да са еднакви на всякъде, обаче нали сме в БГ...
Намирала съм ги на различни цени според "политиката" на аптеката #2gunfire
Аз ги взимам по 15лв и некви ст. хидр. крем, а около 17лв /ако не ме лъже паметта/ шампоана.

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Мустела, Себамед и Клоран. Най- доволна съм от Себамед.

# 20
  • Мнения: 554
Аз също съм много доволна от МУСТЕЛА.
Ползвам измиващият гел от раждането на дъщеря ми и чак сега свърши. Витаминният крем против подсичане е страхотен, също го ползвах.
Скъпа козметика е, но си струва парите
Мисля, че крема беше около 8лв, а гелът около 17, но се ползва дълго и се изплаща.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 161
Bubchen Peace Първо започнах с олиото, понеже кожата на Хриси беше много суха в началото. После минах на мляко

# 22
  • Мнения: 1 272
Препоръчвам ти медицинска козметика - Мустела, Себамед. Все пак става дума за бебето и така поне ще си малко по-спокойна че манават по-строг контрол за качество.
Лично аз мажа бебето си от първия ден до сега с Мустела и съм доволна. Имат решения за всякакви ситуации.

# 23
  • Мнения: 999
Аз ползвам козметиката на Бюбхен и съм много доволна.За къпането-душ-гел за тяло и глава,а за след баня-олио за тяло Peace
и ние сме така, само че вече не използваме олиото, а млякото на Бюбхен.
препоръчвам ти Бюбхен, много е добра и не е от най скъпите. Peace

# 24
  • Мнения: 439
За сега мажа с преварен зехтин

# 25
  • Мнения: 2 807
От детската серия на Нивеа определено НЕ съм доволна.

Ползвам Бюбхен - имаме почти всички продукти, децата я понасят добре, а това е най-важното  Wink
Редувам олио и мляко.

Мустелата излезе на пазара малко преди да се роди Ива - консултирах се с педиатърката, но тя каза, че е за Бюбхен. А и тогава масово се използваше предимно Бюбхен.
За Мони вече не съм я питала - имам прекрасен и дългогодишен опит с "нашата" детска козметика.  Grinning

Първите 1-2 месеца обаче съм ги мазала с преварен на водна баня зехтин.

# 26
  • Мнения: 4 621
Бюбхен и Мустела Peace

# 27
  • Мнения: 5 140
Бюбхен.

# 28
  • Мнения: 5 026
Само на Бюбхен

# 29
  • Мнения: X
Нивеа и Авент ми беше купила свекърва ми, докато аз бях в болницата. В последствие ползвах и двете, и бях доволна и от двете. Авента ми мирише страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт