за каишките за прохождане?

  • 1 272
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Моята дъщеря прохождаше 3 МЕСЕЦА в най -хубавоото време това лято.Беше много енергична и постоянно се водехме за ръце,когато и сложих каишките отначало недоволстваше но аз се родихххххх
Всичко зависи от детенцето!

# 16
  • Мнения: 3 360
Ползвахме каишка точно като проходи-първите месец- два  и съм много доволна LaughingСпести ми многобройните навеждания и многото падания на малката LaughingЗа мен си беше удобство bowuu

# 17
  • Мнения: 1 544
Аз ги ползвам от 3 дена и за сега съм много доволна , малкия си ходи сам а аз само го придържам когато сме навън защото още е нестабилен ,но категорично отказва да го държа за ръка или някъде другаде. Моите са на чиполино и са като раничка може вътре да се поберат телефон , пари и ключове и да си излезнеме без да нося нищо друго.

# 18
  • Мнения: 4 362
а така,аз вървя след теб Mr. Green Mr. Green,иначе лаптопа мие  супер Peaceсложиха ми и бг Heart Eyes

Хихиххи,хайде тогава е време да сменяш и количката  Mr. Green ,Радвам се много ,че ти харесва лаптопа,аз съм супер доволна  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 298
Каишките "за прохождане" ги ползвахме "за озаптяване" когато детето проходи и го пускахме в градинките. Тя не ходеше, а постоянно тичаше, беше още нестабилна и падаше. И понеже с таткото ни заболяха кръстовете да тичаме след нея наведени, влязоха в действие каишките, преди това не ги бяхме ползвали.

Общи условия

Активация на акаунт