Тук са АВГУСТинчетата малки в очакване на снежните пързалки

  • 9 368
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 878
Брях и аз съм в пълно неведение  newsm78 вече си мислех че само из другите теми това се случва  Crazy

# 31
  • Мнения: 464
Брях и аз съм в пълно неведение  newsm78 вече си мислех че само из другите теми това се случва  Crazy

Същата работа и при мен newsm78 Ама аз поне рядко се вясвам напоследък...

Иначе да им е честита бременноста на тези мами (и да си кажат кои са) Mr. Green

Разгледах снимките на малчовците. Просто са невероятни сладкиши - толкова са пораснали... Адашката Алекс е страхотна с тези опашчици (тайно й завиждаме,че още имаме малко косичка), Жанетка направо е като професионална манекенка в пробната на магазина:) А Стефчо ми и де да го изям на последната снимка където е седнал на колата...Между другото Али има същата, само че в други цветове и непрекъснато ми надува главата като пусне алармата Rolling Eyes Освен това и ние имаме подобна прахосмукачка и редовно помага на мама в чистенето Laughing
Надявам се скоро и аз да кача някоя снимка, да я видите мойта калпазанка;)

Да ви кажа тия дни реших да пробвам да й сменя млякото. Взех Нестле Джуниър и й направих съответната доза. Ами какво да ви кажа изпи не повече от 50 гр. и отказа... Аз упорито продължих на следващата вечер - пак същото. На сутринта изобщо не пожела да го пие като каза "Акооо" ... Така казва когато не й харесва някое ядене Wink Естествено купихме отново Аптамил и се отказах от експериментите...

Днес ходих до педито за бележки и в понеделник отивам да подам молба в две ясли, най-накрая..

Лека вечер на всички Heart Eyes

# 32
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Smily честита бременност и от мен! Лека и безпроблемна! Hug

Що се криете бе момичета? newsm78 Такива хубави новини, а вие да си траете!

Иначе и аз знам за bonbonche, но тя си се похвали!

Хайде признавайте си! И да знаете много е хубаво с две деца! Не е лесно, но е страхотно! А и особено с малка разлика са толкова сладки! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 464
И да знаете много е хубаво с две деца! Не е лесно, но е страхотно! А и особено с малка разлика са толкова сладки! Heart Eyes

Аз скоро няма да си помисля за второ, с тая мойта фурия, която ми изпива силите Mr. Green Но след две-три години бих искала още едно дете - поне за Али ще е по-добре...

Зузи, още вчера се канех да ти кажа, ама забравих ooooh! Още като прочетох поста ти, се сетих за миналата година по това време;) Как всички ти честитихме именния ден на Таско, а ти ни обясни че е на Великден.. Ама пусто мамешки мозък, та съм забравила Blush

Ние с мойта кукла днес спахме почти до 11, че довечера сме на вечеря с нашите и искам да издържи до по-късно. Явно ще е нощна птичка като майка си, но какво да се прави - така си я научих Simple Smile

Лек ден от мен и много усмивки Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 147
ама нас защо ту ни слагате в списъка с рождените дни ту ни махате Cry

# 35
  • София
  • Мнения: 124
Искам да се оплача -  и двамата са болни с температури и кашлица е големия, а Криси само темп и сополи. Вече 4-ти ден Иван е с темп от 37.5 до 39 вече се чудя какво да го правя. Да му давам ли Нурофен, нали организма сам трябва да се справя,  да почвам ли АБ-Зинат, което докторицата още в четвъртък изписа? Възможно е при малкия да е от зъби newsm78Не знам вече...обаче въпреки темп успяват да се скарат и да пищят...
Стига съм ви тормозила...

Оф, дано сте здрави!

# 36
  • Мнения: 464
Нинка, не знам какво да ти кажа...освен скоро дечицата да се оправят Praynig Настина най-гадно е те да са болни. Ето от вчера аз нещо се мъча да се разболея - имам хрема и гърло ме боли, но ще се справя, ама Али да ми е здрава...

А лекарката за какво изписа АБ? Само заради температурата ли? Знаеш, че трябва да има някаква инфекция и съответно да е направена антибиограма, за съответния АБ...
Аз вече така се напатих от антибиотици, че вече настръхвам само като чуя за тях.
Ако искаш ще ти дам координатите на един лекар УНГ, за който твърдя че е доста добър, да ги прегледа децата и да прецени дали е необходимо лечение с АБ..

Целувки и отново пожелания за здраве Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 124
Дидка, мерси водя го при една лекарка от Пирогов уж добра, ама newsm78
Дано утре е по-добре Ивански иначе ще го водя пак да го чуе и ако трябва антибиограма, но не знам дали ще иска да му направим. Ще почне, защо е нужно, ще мине време, а той вече 5 дни не е добре...и т.н. и дано утре се събуди без темп. Иначе му давам разни боаронски гранулки, ама нищо... Целувки на Алекс и ти се оправяй бързо!

Съни, а вашия батко как е???

# 38
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Нинка, дано се оправят дечицата бързо! Уф, много кофти време. Само болести!

Аз затова смятам Дени да не я пускам на градина тази седмица. Ще изчакам да застудее, че знам, че има болни дечица в нейната група и като нищо ще довлече нещо в къщи!

# 39
  • Мнения: 781
Здравейте от нас с Ивана. Честито на всички, имали повод за празник!
При нас нищо ново, Ивана лудува по цял ден, не се спира.
На болничките да оздравяват.

Ирка, май се бъркаш за Смайли....само рожден ден имаше Simple Smile

# 40
  • Мнения: 507
Освен и аз да се оплача Cry
nineto_boy и ние сме така само дето болните сме аз и каката. Тя е с кашлица и темперетура, а аз с темп. и хрема. Четвърти ден ни е, а темп. слиза до 37,5 и пак нагоре. И като знам на мен какво ми е представям си на горките дечица.
Дано бързо да се оправят дечицата!

# 41
  • Мнения: 179
Добро утро  kaffeetrmker_2   
Болните бързо да се оправят  Hug
 
В четвъртък след ваксината Алекс беше много добре,но през нощта се събуди в 3.00 часа с рев,като я пипнах цялата гореше,но не можах да и измеря Т,защото тя не ми даде  Sad,дадох и панадол и като и погледнах ръчичката от рамото до лакътя се беше зачервила и надула,веднага сложих компрес с риванол.Петък цял ден беше с Т  и само мрънкаше,а събота нямаше Т,но ръчичката беше червена и пак си мрънкаше.Направо имах чувството,че от тази ваксина ще полудея  Simple SmileСега е добре и в стихията си.
   
Вчера свеки я гледа и какво са се гонили,Алекс  паднала и сега е с цицина на челото  Sad направо ми идеше да  #2gunfire свеки,много добре знае,че Алекс както си върви и се спъва ей така,а тя взела на гоненица да ми играе  ooooh!
   
Приятен и слънчев ден на всички!

# 42
  • Мнения: 1 878
Е и ние сме в отбора на грипозните - в петък отложихме танците, че баткото покашляше леко и не го пуснах на градина, до вечерта вече изгаряше от температура, а кашлицата не можеше да спре  ooooh!, цял ден в събота се борихме с темп. от 39 до 37.7 като тъкмо я смъкнем и айде пак нагоре  ooooh! Така или иначе обаче не ми се ходеше на дежурни лекари и си продължих с мойто самолечение  Embarassed - Панадол и отворен прозорец почти непрекъснато  за температурата, Мукосолван за кашлицата, Мултитабс след закуска и ампула вит.С след обяд, като включих и 3 пъти на ден по 20 капки Есберитокс за подсилване имунитета в борбата с вируса, включих и на два пъти по 20 тина гр. кърма  Mr. Green, която минава за прахче за коремчето  CrazyТака в неделя вече бяхме без темп., но пък кашлицата е ужасна и суха още, много го дразни - кашлюка основно сутрин и вечер като си легне, но пък като подкара и не може да се спре от бухане  ooooh! Сега са с таткото до педката  Crazy да чуе как са гърдичките  и ги чакам за резултатите  Praynig

От цялата дандания и мъж ми се опитва да се разболее, него и себе си наливам с Цитросепт, но още сме на привикващите дози, не сме стигнали да цялата терапавтична та дано устискаме. Явото пие Мултитабс профилактично и съм го отделила да играе само в хола, сега спи съвсем сам в детската, тати и бати са в спалнята, а моя милост е в хола - кеф  Wink сама с компютъра и тв-то  Mr. Green

Дано позастудее вече малко да поизтрепе гадовете  #2gunfire

# 43
  • Мнения: 1 878
Да ви обявя официално любимото предаване на Явор - Шоуто на Слави  Crazy - взел си нашичкия, докато мама пише, една табуретка и се настанил на една педя пред екрана и ни мърда ни гъква  Crazy - ще му го запиша на касетка та като го искам мирен да го укротявам  Mr. Green

Друго любимо занимание напоследък е едно мини радио на бати - пускаме му го, а той вдига ръчичката с него и друса дупе в ритъма (обикновено чалга че тя се хваща най-добре с туй чудо на техниката  ooooh!Joy

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 12:51 от Sunnily*

# 44
  • София
  • Мнения: 3 689
Ей я всички болни да се оправят- нали се бяхме разбрали нещо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Laughing     Laughing     Laughing
Ние с Валето се държим -той е добре-премина настинката/или там каквото беше/ама моя милост още е с течащ нос и дори ларингита ми се обади ooooh!
Иначе не пропускаме хубавото време,че нали е за кратко
milena000- не се ядосвай на свекито,не искам да я защитавам,ама надали жената е искала да се удари детето.Като знам нашите дядовци и баби как треперят за внучетата...Излишно си намираш поводи за да й се ядосваш според мен.И при теб може да се случи,нали-божа работа,важното е че детето е добре.
Преди месец Валето го пазеше за час свекър ми и нали му дава всичко и навсякъде да пипа,нашичкия си взел бурканчетета за храна,и докато го види дядо му ,ударил им дъната,счупил ги и се порязал малко на едното пръстче.Прибираме се с мъжа ми,ония човек блед като платно,а на Валето нищо му няма,ама нали изтекло мааалко кръв и той   #Crazy.Как да му се сърдя,няма защо ,като знам аз как го пазя с половин око  и при мен може да се случи.Снощи например ми взел един дезодорант и наврял капачката в устата,ама напречно.Аз и таткото до него и ...татето каквато е паника,се шашка че се дави.Бъркам аз в устата и дърпам капачката ,при което му нараних с острата част венеца.Малко сълзи,промивка със сребърна вода и ...вече никакви капачки Laughing
Това е -отиваме пак на вън с Валето
Бързо всички да се оправят,че уж сняг се задавал Hug

Общи условия

Активация на акаунт