За уроки и предпазване от уроки

  • 13 114
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 616
Да ви кажа, считам, че суеверието е характерно за нискоинтелигентните ...
Много силно казано,моля те не поставяй такива етикети на хората.
Ами  и аз не вярвах много,ама само "бабините деветини" ми помогнаха.В началото след като започнахме да извеждаме малкия забелязахме с мъжа ми,че след като се приберем започва да плаче много силно,чак пищеше,а той е спокойничък по принцип и никога не беше плакал така.Бяхме срещнали много познати по пътя и всеки му се радваше.Пробвахме какво ли не,повярвайте наистина всичко,дори и светена вода,но той не спираше да плаче.Накрая се сетихме какво ни беше посъветвала моята баба/няма да казвам,че съвсем ще ме заклеймят някои/ и детето се успокои и заспа.След това ни се случи още няколко пъти и само това ни помагаше,а сега винаги го правим като се прибираме от някъде.
Бабини деветини или не,но е факт,че децата нямат толкова силна енергийна защита колкото нас и са много по податливи.
Моята свекърва ми е разказвала,че и мъжа ми е бил така като малък,но след като са го кръстили нещата са се успокоили.

На мен пък ми е интересно какво ви е казала бабата, ако щат да ме заклеймяват. Ако ти е неудобно да пишеш тук, ще се радвам да споделиш на ЛС.

# 91
  • Мнения: 2 891
Спрете, моля!!! Не е реално!!!

# 92
  • Мнения: 1 367
EASpirit,и на мен ми е интересно да разбера какво те е посъветвала баба ти.и не мисля,че някой би те заклеймил.в крайна сметка всеки сам си избира в какво да вярва и в какво не,нали така?все пак,ако наистина се притесняваш,пиши на лична.

# 93
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Не знам на кого баба му какво е казала,но аз ще ви споделя какво ми каза една жена,която се има за интелигентна.Повода е,че на дъщеря ми всички и се радват понеже е много кротка и си седи тихо в количката.
Четете внимателно:
цитирам по памет
"Като се прибереш се пипаш по п........а  и след това пипаш детето и казваш през п.......а ми оттатък"-така трябва да се премахне урочасването
Като го чух това без малко да ми изскочат очите от орбитите.Съжалявам,но който иска да се бута където иска,за мен това са абсолютни ненормалщини.

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Не знам на кого баба му какво е казала,но аз ще ви споделя какво ми каза една жена,която се има за интелигентна.Повода е,че на дъщеря ми всички и се радват понеже е много кротка и си седи тихо в количката.
Четете внимателно:
цитирам по памет
"Като се прибереш се пипаш по п........а  и след това пипаш детето и казваш през п.......а ми оттатък"-така трябва да се премахне урочасването
Като го чух това без малко да ми изскочат очите от орбитите.Съжалявам,но който иска да се бута където иска,за мен това са абсолютни ненормалщини.



newsm65  Това на мен едната ми баба ми го каза  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 1 555
Не знам на кого баба му какво е казала,но аз ще ви споделя какво ми каза една жена,която се има за интелигентна.Повода е,че на дъщеря ми всички и се радват понеже е много кротка и си седи тихо в количката.
Четете внимателно:
цитирам по памет
"Като се прибереш се пипаш по п........а  и след това пипаш детето и казваш през п.......а ми оттатък"-така трябва да се премахне урочасването
Като го чух това без малко да ми изскочат очите от орбитите.Съжалявам,но който иска да се бута където иска,за мен това са абсолютни ненормалщини.



Ооо, това и на мен много често бабите ми го казват, относно синът ми  Laughing направо ме е срам да ги слушам, а то едни издокарани и наперени бабета

# 96
  • Мнения: 9 990
Да ви кажа, считам, че суеверието е характерно за нискоинтелигентните ...
Много силно казано,моля те не поставяй такива етикети на хората.
Ами  и аз не вярвах много,ама само "бабините деветини" ми помогнаха.В началото след като започнахме да извеждаме малкия забелязахме с мъжа ми,че след като се приберем започва да плаче много силно,чак пищеше,а той е спокойничък по принцип и никога не беше плакал така.Бяхме срещнали много познати по пътя и всеки му се радваше.Пробвахме какво ли не,повярвайте наистина всичко,дори и светена вода,но той не спираше да плаче.Накрая се сетихме какво ни беше посъветвала моята баба/няма да казвам,че съвсем ще ме заклеймят някои/ и детето се успокои и заспа.След това ни се случи още няколко пъти и само това ни помагаше,а сега винаги го правим като се прибираме от някъде.
Бабини деветини или не,но е факт,че децата нямат толкова силна енергийна защита колкото нас и са много по податливи.
Моята свекърва ми е разказвала,че и мъжа ми е бил така като малък,но след като са го кръстили нещата са се успокоили.

Обикновено след повечко рев бебетата заспиват, уморяват се, нормално е да се случи и без ритуалите ви, повярвай Laughing
И на мойто се радват, на двете даже, гледат ги и кофти хора и пресилено се радват, на някои даже им личи как завиждат-вика им се на такива-лоши хора просто Laughing.На децата ми до момента баба не им е врачувала и светена вода не съм им носила.Пореват, пореват, пък спрат.Едното я за сладолед се тръшкало, другото просто има колики Hug

# 97
  • Мнения: 393
Не знам на кого баба му какво е казала,но аз ще ви споделя какво ми каза една жена,която се има за интелигентна.Повода е,че на дъщеря ми всички и се радват понеже е много кротка и си седи тихо в количката.
Четете внимателно:
цитирам по памет
"Като се прибереш се пипаш по п........а  и след това пипаш детето и казваш през п.......а ми оттатък"-така трябва да се премахне урочасването
Като го чух това без малко да ми изскочат очите от орбитите.Съжалявам,но който иска да се бута където иска,за мен това са абсолютни ненормалщини.

Joy Joy JoyЕй тази щуротия не я бях чувала.

# 98
  • Мнения: 208
 А на това , което сега ще ви споделя какво му казвате?
  Мъжът на моята приятелка , като каже "браво,  колко е кротък и как въобще не плаче никога , не е като нашия ревльо" поне час след това , бебче плаче без причина.
 Като каже "...е поне спи цяла нощ , за разлика от нашия гладник" , Ади се буди поне 2 пъти.
 Това е всеки път за всичко , съвпадение ли е това?

# 99
  • Мнения: 686
До миналата година и аз не вярвах,но когато Рали започна да реве посред нощ и то в съня си-повярвах.Ревеше,но не отваряше очи,не можехме и да я събудим.Плачеше часове наред,дни наред, сутрин беше много изморена,ние също.Пръскахме със светена вода,михме очички и какво ли още не.Когато продължи да плаче я заведохме на една баба която чете за уруки.Тя успя да успокои детето.
Иначе като беше бебе и слагах в креватчето иконичка,да я пази

# 100
  • София
  • Мнения: 3 679
Сина ми все още има гривничка със синьо манисто.Незнам дали помага,но и не вреди
Склонна съм да вярвам в урочасването...

# 101
  • Мнения: 46 520
А на това , което сега ще ви споделя какво му казвате? ...

Ще кажа:
- че, ако ти самата си чула думите, ставаш неспокойна, нервна и го предаваш на детето, което от своя страна плаче и т.н.
- ако през деня е изживяло нещо ново (дори без ти да забележиш или пък го приемаш за обикновена случка), ако е било на място, на което ходи рядко или с хора, които не вижда всеки ден, тогава нощем го изживява пак и пак, защото е превъзбудено, независимо дали емоциите са били приятни или не.


До миналата година и аз не вярвах,но ...
 

И София го мина това- сънища, от които се стряска, без баби, баене и четене  Peace

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 907
Има червен конец на ръката и синец под матрака на креватчето, за да не го изяде.

# 103
  • Мнения: 114
До преди 10 години не вярвах на такива глупости.Ама като ми мина през главата и когато една баба ми помогна от тогава вече не съм толкова скептично настроена.И дъщеря ми съм водила да и баят и има полза.Който не вярва на такива работи греши.

# 104
  • Мнения: 365
И вярвам и невярвам в урочасването, но съм повече склонна да приемам така наречените уроки за лоша енергия и много се дразня като започнат да ме съветват за води през метлата, за сапун под прага и още куп глупости. Въпреки това Ния има червено конче с оченце, но съм го сложила по-скоро за успокоение на всички около мен (а и за мен), че съм взела предпазна мярка. Единственото нещо, което съм направила целенасочено и то на своя глава беше да и закача малка иконка на креватчето и нека Господ ми я пази!

Общи условия

Активация на акаунт