За уроки и предпазване от уроки

  • 13 109
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 990
Да кажа нещо и аз, била съм урочасвана преди години, болката в главата ми беше ужасна. Ако има начин заведи сина ти на баячка и отидете в накоя черква попа да му прочете Киприянова молитва.

А преди това не пи ли един аналгин поне? newsm78
Я прибавете и тази темичка при Оная, Другата ooooh!

# 76
  • Мнения: 1 230
А дали е възможно да се разболявате и този особен плач да не такава мистерия...Може да не са ви донесли уроки, а просто някой вирус - наскоро забелязах, че хората които нямат деца не им идва на ум, че могат да ни разболеят и си идват на гости когато си поискат Confused

# 77
  • Мнения: 1 367
не,няма никакъв вирус.ходихме преди няколко дни на консултация и прегледът показа,че бебчо е напълно здрав. Laughingфакт е обаче,че вече не плаче така Laughing

# 78
# 79
  • Мнения: 2 652
Да ви кажа, считам, че суеверието е характерно за нискоинтелигентните ... но все пак - има някаква негативна енергия от някои хора, която може би влияе. Затова, бъди позитивна, избий си лошите мисли от главата, всичко може да е едно обикновено съвпадение. Ако ще се успокоиш - вържи на бебчо едно червено конче на китката и ще видиш, че всичко ще се оправи на момента.

# 80
  • Мнения: 1 367
по принцип не съм суеверна и имам претенциите за средно интелигентна жена.но когато се отнася до детето ми,съм склонна да отдавам значение до известна степен на тези неща.разбира се,с мярка.например не изчаках да минат въпросните 40 дни,преди да си покажем носовете с бебчо навън.излязохме на около 30 дни,и то защото преди това беше студено.не съм слагала под леглото си метли и разни други боклуци,както съм чувала да се прави от родилката,но не знам с каква цел... newsm78.да не изброявам още.просто съобщавам фактите-детето заплака по нов начин след посещението на тази жена.както и да е,вече всичко отмина Laughing

# 81
  • Мнения: 2 936

... без да искат да урочасват. Особено, ако са били отбити и след това пак са сукали.


 #Crazy
е ,това също не го бях чувала.... Crazy

# 82
  • Мнения: 2 652
по принцип не съм суеверна и имам претенциите за средно интелигентна жена.но когато се отнася до детето ми,съм склонна да отдавам значение до известна степен на тези неща.разбира се,с мярка.например не изчаках да минат въпросните 40 дни,преди да си покажем носовете с бебчо навън.излязохме на около 30 дни,и то защото преди това беше студено.не съм слагала под леглото си метли и разни други боклуци,както съм чувала да се прави от родилката,но не знам с каква цел... newsm78.да не изброявам още.просто съобщавам фактите-детето заплака по нов начин след посещението на тази жена.както и да е,вече всичко отмина Laughing
Супер, щом всичко вече е наред! И гледай по възможност да избягваш тази жена.

# 83
  • Мнения: 208
За съжаление има "лоши очи " , дори и хората да не са с лоши намерения .На мен ми се случи няколко пъти ,след разходка или посещение в къщи , бебчо започва да плачи безутешно и нервничи, което е нехарактерно за него. В такъв случай просто му измивам личицето със светена вода и всичко се оправя.
 Аз лично хващам много уроки , надявам се бебче да не е като мен.
 Не съм суеверна ,на съм страдала от това и знам , че съществува.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Аз пък вярвам, отскоро, след като се случи на моето дете  Sad Преди месец без никаква причина (не беше болна) се промени изведнъж, четири дни беше като омагьосана, рев нон-стоп през нощта, като беше будна не ме пускаше да стана без нея, и само лежеше отпусната отгоре ми. Не искаше да върви, да играе, нищо, при положение че иначе не се спира. Погледа й беше помътнял, мога и снимка да ви пусна. Мъжът ми я заведе при една баба, като се върнаха след половин час - беше си предишното дете, вярвайте ми, промяната беше огромна.
Миналата седмица се случи същото, само че мина по-бързо..
Така че не е редно да се подигравате на хора които вярват в уроки и подобни, защото те са го изпитали, и знаят за какво става въпрос...

# 85
  • Мнения: 128
И аз не вярвам на такива неща, но една приятелка води бебето да му леят куршум и след това каза че се е успокоил и е спрял да плаче. Мъжа ми казва просто му е било време да спре  Wink.  Но и аз като се приберем от разходка ако плаче му мия очичките на течаща вода и се успокоява. Така че нищо не ти пречи да му измиваш очите, това си е и от хигиенна гледна точка, със сигурност навън е прашно.

# 86
  • Мнения: 3 376
Да ви кажа, считам, че суеверието е характерно за нискоинтелигентните ...
Много силно казано,моля те не поставяй такива етикети на хората.
Ами  и аз не вярвах много,ама само "бабините деветини" ми помогнаха.В началото след като започнахме да извеждаме малкия забелязахме с мъжа ми,че след като се приберем започва да плаче много силно,чак пищеше,а той е спокойничък по принцип и никога не беше плакал така.Бяхме срещнали много познати по пътя и всеки му се радваше.Пробвахме какво ли не,повярвайте наистина всичко,дори и светена вода,но той не спираше да плаче.Накрая се сетихме какво ни беше посъветвала моята баба/няма да казвам,че съвсем ще ме заклеймят някои/ и детето се успокои и заспа.След това ни се случи още няколко пъти и само това ни помагаше,а сега винаги го правим като се прибираме от някъде.
Бабини деветини или не,но е факт,че децата нямат толкова силна енергийна защита колкото нас и са много по податливи.
Моята свекърва ми е разказвала,че и мъжа ми е бил така като малък,но след като са го кръстили нещата са се успокоили.

# 87
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Има и лоши очи, и лоши глави, и болни мозъци  Peace

# 88
  • Мнения: 4 965
Има и лоши очи, и лоши глави, и болни мозъци  Peace

Колкото повече чета, толкова повече се убеждавам в това. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 652
Да ви кажа, считам, че суеверието е характерно за нискоинтелигентните ...
Много силно казано,моля те не поставяй такива етикети на хората.
Ами  и аз не вярвах много,ама само "бабините деветини" ми помогнаха.В началото след като започнахме да извеждаме малкия забелязахме с мъжа ми,че след като се приберем започва да плаче много силно,чак пищеше,а той е спокойничък по принцип и никога не беше плакал така.Бяхме срещнали много познати по пътя и всеки му се радваше.Пробвахме какво ли не,повярвайте наистина всичко,дори и светена вода,но той не спираше да плаче.Накрая се сетихме какво ни беше посъветвала моята баба/няма да казвам,че съвсем ще ме заклеймят някои/ и детето се успокои и заспа.След това ни се случи още няколко пъти и само това ни помагаше,а сега винаги го правим като се прибираме от някъде.
Бабини деветини или не,но е факт,че децата нямат толкова силна енергийна защита колкото нас и са много по податливи.
Моята свекърва ми е разказвала,че и мъжа ми е бил така като малък,но след като са го кръстили нещата са се успокоили.

Не съм искала да обидя никой, не си цитирала, но по-нататък се съгласявам, че наистина има лоши енергии. И всеки по свой си начин се опитва да се справи с тях - връзва кончета, слага звънчета, светена вода и т.н. или изобщо не им обръща внимание. Според мен целта на всички тези, да ги нарека обреди, е човек да повярва, че действат и сам да си създаде защитна позитивна енергия. Всичко е в главата в крайна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт