Здравейте мамчета на близнаци. На нас ни се наложи да сменяме детската градина - първо ги записах в една, но там едва изтърпях до нова година беше много лоша хигиената- само ще ви кажа, че имаха на вратата три карантини, че са контактни с варицела, хепатит А и салмонела . Аз не издържах и тръгнах да търся нова детска. Тогава обикаляйки препълнените детски с отдавна сформирани групи една директорка ми разясни че имало наредба когато се сформират групи да се приемат ПЪРВО близнаците и децата на самотни майки и такива на който братче или сестриче са в  същата детска градина.
Накрая когато вече бях в истерия и безизходица една госпожа се смили над мен и каза на директорката че съм подала молба септември ,но тя я е забравила в нея. И това без да ме познава, без да им давам пари и т.н. Има добри хора. Сега с нея сме добри приятелки и аз ще си я обичам винаги Препоръчвам ви детска градина Княгиня Мария Луйза. Намира се между улица Козлодуй и Лъвов мост.Аз съм много доволна а минах през какво ли не, включително и детегледачки и агенции