Дългото чакане след трансфер – тема 106

  • 39 824
  • 770
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 44
Здравейте на 8.07 ми беше трансфера на 2 три дневни ембриона.  Пушех по половин кутия цигари на ден. По препоръка на доктора да не ги отказвам, а намаля. Днес паля втора цигара и получавам адско главоболие и съответно я хвърлям. Може ли съвет? Знам,  че е още рано и имам време до кръвния тест...

# 331
  • Мнения: 3 165
Здравейте на 8.07 ми беше трансфера на 2 три дневни ембриона.  Пушех по половин кутия цигари на ден. По препоръка на доктора да не ги отказвам, а намаля. Днес паля втора цигара и получавам адско главоболие и съответно я хвърлям. Може ли съвет? Знам,  че е още рано и имам време до кръвния тест...
Съвет за какво? Кой е лекаря с препоръката?

# 332
  • Мнения: 302
Ами ако не ви понася просто не пушете…организма си казва своето,а колкото до намаляването ,а не спирането това е нов метод на работа за да не се получи никотинов стрес поради рязката липса

# 333
  • Мнения: 304
Здравейте ,борбени момичета 🍀 9ти ден след трансфер на 5 дневно,чхг 0.43... яд ме е не за отрицателния резултат ,а че ни уверяваха ,че щом е с ДЯ ,без други проблеми,шанса е много голям... Късмет на всички чакащи 🍀❤️

# 334
  • Мнения: 230
Kate to M чудесни новини 🍀



quote author=Kateto M link=topic=1569664.msg46680643#msg46680643 date=1688979380]
Еделвайсче,тихичко честито ,наистина от доста рано си започнала ,но 🍀🤞🏼 до край
Хора аз малко отпуснах душата ЧХГ. продължава да си расте от 07.07 2116 днес е 6921 и по-хубавото е ,че падащия прогестерон от 28 днес е 32
Стискам палци на всички до край 🍀❤🤞🏼
[/quote]

# 335
  • Мнения: 1 910
Младите жени, каквито са донорките,  също могат да имат лоши яйцеклетки. Жалко е, че струват толкова  пари. Дано се получи следващият път! Flowers Four Leaf Clover

Честито на тези с положителни резултати.

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 13:12 от Фрида

# 336
  • Мнения: 80
Браво, Кате, много се радвам! Аз съм на преглед в четвъртък и нямам някакви симптоми.. филмирах се малко да не е кухо яйце и дали ще чуем пулс.. Наистина нищо не усещам, само зърната ми са по отчетливи някакси, но не ме болят гърдите, нямам гадене, не ми се спи повече Sad

Еделвайсче, тихичко честито! Стискам палци всичко да е наред до край!

Еделвайсче,тихичко честито ,наистина от доста рано си започнала ,но 🍀🤞🏼 до край
Хора аз малко отпуснах душата ЧХГ. продължава да си расте от 07.07 2116 днес е 6921 и по-хубавото е ,че падащия прогестерон от 28 днес е 32
Стискам палци на всички до край 🍀❤🤞🏼

# 337
  • Мнения: 302
Браво, Кате, много се радвам! Аз съм на преглед в четвъртък и нямам някакви симптоми.. филмирах се малко да не е кухо яйце и дали ще чуем пулс.. Наистина нищо не усещам, само зърната ми са по отчетливи някакси, но не ме болят гърдите, нямам гадене, не ми се спи повече Sad

Еделвайсче, тихичко честито! Стискам палци всичко да е наред до край!

Еделвайсче,тихичко честито ,наистина от доста рано си започнала ,но 🍀🤞🏼 до край
Хора аз малко отпуснах душата ЧХГ. продължава да си расте от 07.07 2116 днес е 6921 и по-хубавото е ,че падащия прогестерон от 28 днес е 32
Стискам палци на всички до край 🍀❤🤞🏼
Лъки и аз нямам грам симптоми,нито гърди ,нито придърпвания ,не ми се спи повече нищо ,нищо…и аз съм в Четвъртък на преглед,но ми е първият преглед да видим сакче или две 🤞🏼,че май ще е рано за пулсче  още
Всичко ще е наред вярвам от ти пожелавам хубав и отчетлив пулс да видите 😁❤🤞🏼

# 338
  • Мнения: 7 007
Еделвайсче, честито мила. Hug
Лелее, добре че изчака до днеска Kissing Heart

Моят тест е в сряда и ми е едно напрегнато...
С мъжо ни е завладял един песимизъм...
Все ми се струва че втората черта на уринарния е някаква фалшива.
Аз в началото като я видях, реших че теста е дефектен. После че това е някаква изпарителна черта. Чак 1 час по късно асимилирах че показва положителен. И още не му вярвам на този тест.
На мъжо му казах че може и да е фалшив. Angry
А сякаш не бях такъв кукумицин преди трансфера. Joy

# 339
  • Мнения: 1 910
Geizer, да не е от хормоните това твоето Flowers Hibiscus Аз си мисля, че теста си е плюс Flowers Blossom

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 16:39 от Фрида

# 340
  • Мнения: 7 007
И аз мисля че е от хормоните , ама...
    Снощи ревах 2 часа на един филм. Joy
А нямаше нищо общо с бебета и ЧХГ-та.

# 341
  • Мнения: 167
Здравейте, мили момичета! Желая успех на всяка една! Дано всеки получи най-скъпоценния подарък. Следя ви с интерес и се завръщам след 3 години днес със ЗЕТ на едно 5-дневно ембриончета. Успех и много положителни тестчета ❤️

# 342
  • Мнения: 151
Здравейте, момичета 🤗! Днес ми е 6ти ден след ЗЕТ на едно 5 дневно ембрионче, пуснах кръвен и ЧХГ е 33,14. Как Ви се вижда този резултат, чак не смея да се зарадвам 🥺

# 343
  • Мнения: 7 007
Ани, супер е за 6ти ден.
Перла, добре дошла в темата. Hug

Момичета, аз преди 2 часа забелязах, че съм прокървила. Светло кадяво е, ама ми се взеха ангелите.
Лежах до преди малко, и после тичах до аптеката за тест.
Ами положителен е, този път вече е сигурно, ама...
Говорих със док. Иска да види кръвен тест в сряда.
Каза да огранича движенията. Да пия един утрогестан и през устата и да спирам кръворазреждащите.
При първия ми трансфер така приключиха нещата и сега имам голям страх да не се повтори същия кошмар. Cry

ПП :Днес чертичката е супер, а даже не е с първа урина. 7ми ден след трансфера ми е. Поне в това има нещо позитивно.

# 344
  • Мнения: 1 135
Момичета, някоя от вас да е била на стимулация с Puregon ?
Как се чувствахте от него ? Странични ефекти ?

Общи условия

Активация на акаунт