Дългото чакане след трансфер – тема 106

  • 39 818
  • 770
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 195
Момичета, аз ще се побъркам от мислене. Случвало ли се е на някой да има отрицателен пиклив тест и да му се е случила бременност при кръвния?

На кой ден е направен теста и в коя част на деня? Кръвният винаги е най-точен.


Относно хиперстимулацията - единственото, което можете да направите е прием на повече протеини, но задължително консултация с док.
За процедурата - на мен категорично ми забраниха апаратни процедури.

# 361
  • Мнения: 16
На 8ми ден сутринта рано

Момичета, аз ще се побъркам от мислене. Случвало ли се е на някой да има отрицателен пиклив тест и да му се е случила бременност при кръвния?

На кой ден е направен теста и в коя част на деня? Кръвният винаги е най-точен.


Относно хиперстимулацията - единственото, което можете да направите е прием на повече протеини, но задължително консултация с док.
За процедурата - на мен категорично ми забраниха апаратни процедури.

# 362
  • Мнения: 187
Изчакай си датата на кръвния. Не винаги ЧХГ е достатъчно голямо в началото.
Искрено ти пожелавам да си с положителен кръвен.
При мен последния път стана обратното домашния тест показа две черти а кръвния беше отрицателен.
Късмет🍀
На 8ми ден сутринта рано

Момичета, аз ще се побъркам от мислене. Случвало ли се е на някой да има отрицателен пиклив тест и да му се е случила бременност при кръвния?

На кой ден е направен теста и в коя част на деня? Кръвният винаги е най-точен.


Относно хиперстимулацията - единственото, което можете да направите е прием на повече протеини, но задължително консултация с док.
За процедурата - на мен категорично ми забраниха апаратни процедури.

# 363
  • Мнения: 32
Здравейте, назначиха ми пролутекс. Вчера го взех и го сложих за 1 вечер в хладилника, но сега видях на опаковката, че пише да не се слага в хладилник, но да се съхранява до 25С.
Вие къде съхранявате Пролутекс?
Възможно ли е да е станало нещо с препарата?

# 364
  • Мнения: 10
Момичета, аз ще се побъркам от мислене. Случвало ли се е на някой да има отрицателен пиклив тест и да му се е случила бременност при кръвния?


Здравейте, изобщо не ги гледайте тези пикли тестове. и аз като Вас на 8ми ден от трансфера реших да си направя и излезе отрицателен, веднага отидох в лабораторията, за да пусна кръвен и ЧХГ беше 191,90. Докато ми излезе резултатът щях да се побъркам от притеснение, няма смисъл. По-добре си пуснете кръвен, вече би трябвало да отчете. Успех! Simple Smile

# 365
  • Мнения: 2 232
Аз си го държах в хладилника. Имах положителен резултат и успешен финал.

Здравейте, назначиха ми пролутекс. Вчера го взех и го сложих за 1 вечер в хладилника, но сега видях на опаковката, че пише да не се слага в хладилник, но да се съхранява до 25С.
Вие къде съхранявате Пролутекс?
Възможно ли е да е станало нещо с препарата?

# 366
  • Мнения: 32
Благодаря ви ❤

Аз си го държах в хладилника. Имах положителен резултат и успешен финал.

Здравейте, назначиха ми пролутекс. Вчера го взех и го сложих за 1 вечер в хладилника, но сега видях на опаковката, че пише да не се слага в хладилник, но да се съхранява до 25С.
Вие къде съхранявате Пролутекс?
Възможно ли е да е станало нещо с препарата?

# 367
  • Мнения: 105
Момичета идвам на отчет,повторих теста днес,не мога да повярвам 😇пожелавам на всички това щастие ❤

# 368
  • Мнения: 56
Здравейте! Има ли някой запознат резултат ЧХГ 737 на 13 ден след трансфер на едно 5-дневно ембрионче добър ли е?

# 369
  • Мнения: 3 165
Здравейте! Има ли някой запознат резултат ЧХГ 737 на 13 ден след трансфер на едно 5-дневно ембрионче добър ли е?
Добре е ми се струва☺Честито☺

# 370
  • Мнения: 7 007
Неви, пушка ти е ЧХГто.Grinning

Еделвайсче, браво момиче, само така. Hug

# 371
  • Мнения: 302
Ниви
Супер резултат!Честито и до край
Еделвайсче Страхотно само така 🍀🤞🏼

# 372
  • Мнения: 230
Момичета ,
Продължавате ли да следите ЧХГ-то ?

# 373
  • Мнения: 86
Честито момичета. Дай Боже и моят след 4 дни да е положителен Simple Smile

# 374
  • Мнения: 80
Аз не съм го следила. Утре съм на преглед, питах доктора дали да пускам нещо преди това, но той каза, че няма нужда.  Аз малко се успокоих и се надявам всичко да е наред утре. После мисля да пусна за фолиева и всички витамини, за да се ориентирам къде съм с тях в момента.
Момичета ,
Продължавате ли да следите ЧХГ-то ?

Общи условия

Активация на акаунт