Сполучливи имитации на маркови парфюми - 51

  • 51 062
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 186
Здравейте!Ще пътувам към Турция-препоръчайте някакви добри имитации на Мускент,дамски и мъжки?

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 1 216
И новите любими рози са.......?
Oud Satin Mood 😁😁😁😁
В оригинал или имитация? Стана ми интересно.
Имитация разбура се 😊😊😊. Ще го понося и ще преценя дали ще ми понесе, определено не е аромат за всеки нос.
Ще чакам да споделиш повече впечатления и да кажеш от къде е. Делината си я пазя, че е на привършване и бих я заменила с нещо подобно, да не ми омръзва.

# 692
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
А кое Лъки отговаря на Si?

# 693
  • Мнения: 213
По принцип не харесвам класическото Si, бях си поръчала на La rive In, как съм се заблудила не знам, подарих го,  но беше страшно силен и траен.

# 694
  • Мнения: 568
Аз имам половин флакон от Si Passione в оригинал и понеже исках да му намеря имитация, си взех версията на La Rive -  In Woman Red, за да мога да си го пръскам на воля и подновявам в работата. Ами, честно казано, добра е репликата. Но по принцип, този парфюм не е траен много при мен. Май ще се окаже, че дори репликата е по- трайна. А  харесвам много това плодово - сладко ухание.

# 695
  • Мнения: 1 655
Отдавна се каня да питам за нещо, което ме озадачава.
На La rive парфюмът She is mine e копие на  YSL Mon Paris. Един единствен път видях шишенце с розова течност на She is mine  в един козметичен магазин, и аромат, който наистина отговаря на аромата на оригиналния парфюм. Във всички Lili дрогерии парфюмът е с жълт цвят и мирисът му е тежък и задушлив, нищо общо с YSL.Някой обръщал ли е внимание на това?

# 696
  • Мнения: 2 079
Най-вероятно се е развалил, розова е течността, да. Много забавно, аз пък оригинала все го усещам развален по магазините и не мога хубаво да го преценя.

# 697
  • Мнения: 1 655
Най-вероятно се е развалил, розова е течността, да. Много забавно, аз пък оригинала все го усещам развален по магазините и не мога хубаво да го преценя.
Направо ми се струва невероятно всеки тестер да е развален и да се превърне от розов в жълт цвят.

# 698
  • Deutschland
  • Мнения: 5 568
И моят е розов. Купуван е доста отдавна, останало е малко количество.

# 699
  • Мнения: 213
Лолитата на Рефан да не би да е спряна 308 номер не откровам никъде?

# 700
  • Мнения: 32
Armani si съм имала на Le parfum. Много добро попадение и трайно при това.

# 701
  • Мнения: 34
Някой може ли да препоръча добра имитация на Naxos?

Поръчах си иначе за първи път от Вито/ОЛХ и останах доволен. Всичко точно, прекрасно обслужване.
Взех от него тестери по 15 мл на Coconut Passion за една приятелка, но и на мен ми хареса много този кокос. Yum Chocolate Greedy обаче е голяма греда. Имал съм на Парфен и е на светлинни години имитацията им - сладка, шоколадово-ванилова, прекрасна просто. Тази не мога дори да я определя - стари, прашясали какаови зърна, едва уловими, по-скоро като някаква утайка. Никакви други нотки не усещам аз. Другото попълнение е L'Homme Ideal Cologne - не е моето и това. За някои може да е приятен аромат, но за мен е ретро есенция някаква. Не успявам да различа нито една нотка. Нещо, което би било удачно да се вложи в одеколон например. Le Male - бих казал приятен аромат. Усещам го като топла, сладникава лавандула. Ще изпръскам тестерчето и толкова.

# 702
  • Мнения: 5
Имам въпросче, приключих два парфюма от Заг и искам да си налея в бутилките нови парфюми, има ли разлика в цените, когато си носиш флаконче? Във Варна съм, досега не съм ходила във физически магазин, само от Иво поръчвам,

# 703
  • BG-DE
  • Мнения: 5 136
Разлика в цената със сигурност има но колкото и да измиете шишетата остатъчна миризма пак ще има и рискувате да развалите новите аромати, ако сипете същите няма проблем.

# 704
  • Мнения: 51
Здравейте! Libre YSL в изпълнение на Заг добър ли е? Ако не е - коя имитация бихте ми препоръчали? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт