Всичко за всички марки гел лакове - тема 49

  • 22 838
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 027
Къде казахте, че има промоция на Коди ?
Търся линд базата цвят Милки....

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 01:17 от Milla_11

# 706
  • Мнения: 14 835
MyNails май имаха някакви намаления.
Кармила, супер са ти новите, но предпочитам да ги видя на готов маникюр. 😁 Ще чакаме да ги видим. 🤗

# 707
  • Мнения: 7 615
Karmilla, чудесно изглеждат. И аз обичам бляскави и особено флаш лакове. Сега ме вдъхнови следващият ми маникюр да е в розово и едно уникално флаш розово на Комилфо. Нищо, че вече гледах "Барби" Grinning

# 708
  • Мнения: 2 666
Къде казахте, че има промоция на Коди ?
Търся линд базата цвят Милки....
Ето тук е, но само за колекция Harmony. Една от любимите ми колекции, заедно с Macarons
https://kodiprofessional.bg/harmony

Другите продукти са на редовни цени.

Аз забравих да спомена, че най-накрая уцелих млечно бяла база, която да ми харесва на 100%, то по-скоро цвета прилича на овесена млечна напитка.🤓 Kodi Pastel 01. Влюбих се! От както си правя сама лака, съм купила над 5 млечни бази и все нещо не им достигаше да са перфектни, за мен, де. Обаче тази е!🥳🥳🥳
В сайта са я описали като млечно бяла с опушен тон или нещо подобно.

# 709
  • Мнения: 1 786
Аз вчера отидох за млечен ма Маджида, а се прибрах с този. Момичетата от салона ми ги препоръчаха. Направих си педикюр и съм доволна от резултата. Много добре се борави с тази база, не се разтича, ако човек е по-сръчен пък съвсем няма да има проблем. Аз не съм от най-сръчните, но ми се получи. Другата седмица ще правя и ръцете и ще снимам.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 710
  • София
  • Мнения: 2 937
Поне четири цвята си харесах от колекцията на Коди Северно сияние Cold Sweat Защо мо трябваше да разглеждам Grin

# 711
  • Мнения: 2 666
Поне четири цвята си харесах от колекцията на Коди Северно сияние Cold Sweat Защо мо трябваше да разглеждам Grin
🤓🙈По-силно е от нас…

# 712
  • Мнения: 1 860
Аз като цяло почти всички от серията харесах, но добре че съм си слогила ограничение, та само 3 взех от нея + още 20 от другите. Не искам да подстрекавам, но и на Гратол Кварц серията има готини попадения, но частичките са малко по-фини Grinning Само казвам Sweat Smile

# 713
  • Мнения: 315
Момичета, знам, че сте много добри и разбирате от гел лак. Та, да питам, забелязах, че на палеца отстрани, маникюристката не е сложила хубаво по края топ лак.
Дали да го мина с малко спирт, та ако има от лепкавия слой на цветния лак да се махне? Спирта обаче май като цяло разваля гел лака. Или да го покрия с обикновен топ лак?
Или да го оставя така? Имам бебе и затова малко се филмирам.

# 714
  • Мнения: 2 727
Ето тук е, но само за колекция Harmony. Една от любимите ми колекции, заедно с Macarons
https://kodiprofessional.bg/harmony

Другите продукти са на редовни цени.

Аз забравих да спомена, че най-накрая уцелих млечно бяла база, която да ми харесва на 100%, то по-скоро цвета прилича на овесена млечна напитка.🤓 Kodi Pastel 01. Влюбих се! От както си правя сама лака, съм купила над 5 млечни бази и все нещо не им достигаше да са перфектни, за мен, де. Обаче тази е!🥳🥳🥳
В сайта са я описали като млечно бяла с опушен тон или нещо подобно.


А слагаш ли нещо отдолу за основа, понеже на мен пък много прозрачно ми седи точно този лак…

# 715
  • Мнения: 2 666
Ето тук е, но само за колекция Harmony. Една от любимите ми колекции, заедно с Macarons
https://kodiprofessional.bg/harmony

Другите продукти са на редовни цени.

Аз забравих да спомена, че най-накрая уцелих млечно бяла база, която да ми харесва на 100%, то по-скоро цвета прилича на овесена млечна напитка.🤓 Kodi Pastel 01. Влюбих се! От както си правя сама лака, съм купила над 5 млечни бази и все нещо не им достигаше да са перфектни, за мен, де. Обаче тази е!🥳🥳🥳
В сайта са я описали като млечно бяла с опушен тон или нещо подобно.


А слагаш ли нещо отдолу за основа, понеже на мен пък много прозрачно ми седи точно този лак…
Още не съм я ползвала на нокът, вчера дойде поръчката и просто мацнах на една мостра да видя как се изравнява…🙈
Аз затова и винаги ползвам безцветни мостри, да няма шест-пет. Иначе с цветните бази процедирам еднакво - задължително преди нанасяне втривам безцветна каучукова база.
Дано и на ноктите ми да ми хареса, още две седмици и ще я тествам.

# 716
  • Мнения: 2 727
Безцветната си я слагам винаги, но въпроса е, че не ми седи изобщо така наситено бяло като на мострата. Даже и гел лака на Коди, който си взех и се води Милки пак е някакъв полупрозрачен и не ми харесва. Въобще не мога да случа на млечно бял.

# 717
  • Мнения: 187
Безцветната си я слагам винаги, но въпроса е, че не ми седи изобщо така наситено бяло като на мострата. Даже и гел лака на Коди, който си взех и се води Милки пак е някакъв полупрозрачен и не ми харесва. Въобще не мога да случа на млечно бял.
RB23 на Palu е наситена млечно бяла. Обаче на мен ми е трудно да изравням с нея, защото много се утаява и трябва постоянно да я разбърквам с пръчица.

Редактирам: Пробвай да си я разбъркаш с пръчица да не би да е утаена.

Последна редакция: пт, 11 авг 2023, 16:07 от garnitura

# 718
  • Мнения: 1 860
Последните ми маникюри са с млечната полибаза на дидиер лаб и ми харесва цвета много. Не знам до колко личиппо снимките, предвид светлината и,пче има и декорации, но е равномерен цвета, не става на черти, не се утаява. Даже ми харесва и просто така само на ноктите да оставя, но нали съм си намилслила нещо и гледам и да осъществя науменато. Приятно обаче се изненадах ох марката, може би защото нямах никакви очаквания.
Ще пробвам и на кира нейлс как е млечната ч, предвидд  цената и, ако е и добра ще е екстра. На баба ми бях сложила опал базата и е разкошна! Много красива и вече втора седмица кара без пролем, плюс че получава от вкички комплименти. За жалост изпуснах да я снимам когато я направих.

# 719
  • Мнения: 1 124
Откъде се поръчват на Кира нейлс?

Общи условия

Активация на акаунт