Звездни компромати - Юли' 23

  • 302 661
  • 2 866
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 520
Жокер, това момиче, пя У наше село на Джаз фест. Толкова нежна и красива, наблюдавах я с удоволствие!

# 2 851
  • София
  • Мнения: 11 697
Каналът на Тото При Тото е наказан да е без съдържание заради масови репорти. Причината е гостуване на Тити Папазов, в което всички се забавляват как е обръснал приятелката си, тя как крещяла и си искала косата.

Някой ще припомни ли от коя песен беше преписал текста на последната си песен?

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 00:36 от Niya-

# 2 852
  • Мнения: 10 290
Що за нелепица и малоумие тези двамата.

# 2 853
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Каналът на Тото При Тото е без наказан да е без съдържание заради масови репорти. Причината е гостуване на Тити Папазов, в което всички се забавляват как е обръснал приятелката си, тя как крещяла и си искала косата.

Някой ще припомни ли от коя песен беше преписал текста на последната си песен?

Мисля тази https://youtu.be/LsgNG-L6aw4

# 2 854
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
И Тото мазно се забавлява... Сега гледах клипа с Тити.
За колко време са го оставили без съдържание?

# 2 855
  • София
  • Мнения: 1 733
А дано форевър.

# 2 856
  • София
  • Мнения: 11 697
Не мисля, че ще е завинаги, преди бях чела правилата на ютюб, че за първо нарушение е седмица и си в пробация 90 дни, ако те докладват втори път включително за стари видеа отпреди години, две седмици. Ако допуснеш грешка трети път за този период, трият всичко и няма връщане. Съответно, когато му го върнат, трябва да си прегледа цялото съдържание назад, защото може да изгърми.
Не съм сигурна, че неговият случай е същият, имат различна политика спрямо тежестта на провинението.

Той обаче очевидно не съжалява, вместо да се извини, първо сутринта скри част от видеото с Тити, но само едното, а в другото си стоеше цялата грозна история. В коята ясно се казва, че това е начинът да превъзпиташ жена. След това си качи стори, в което показва имейл, получен от мъж, в който му казва, че го е докладвал цял ден. Въобще не осъзнава, че ако беше реагирал сутринта адекватно и да си разбере грешката, нямаше да се стигне дотук. А сега акцентът са имената на мъжа и феновете му да го хранят

Алена, благодаря, точно тази е песента, 1:1 преписани строфи, но иначе лъже как мислил текста за децата си.

# 2 857
  • София
  • Мнения: 10 026
Най-големият, за мен, проблем на концертите в България е озвучаването, защото все пак отиваш да слушаш хубава музика.
Но пък като публиката сме страхотни, което компенсира донякъде.

# 2 858
  • Мнения: 1 774
Тоя па нещастник разреван Папазов, време е да му се изсипе голяма помия, точно каквато заслужава.

# 2 859
  • софия
  • Мнения: 25 714
Най-големият, за мен, проблем на концертите в България е озвучаването, защото все пак отиваш да слушаш хубава музика.
Но пък като публиката сме страхотни, което компенсира донякъде.
О, да. Озвучаването на някои концерти е трагично. Има концерти, на които е добре. Вероятно си водят свои хора.
Толкова години и не се научиха тук. Нямам идея защо.

# 2 860
  • Glasgow
  • Мнения: 4 519
Kati_v аз за концерта на Мейдън разбрах покрай работа, когато има концерт в Hydro arena в Глазгоу хотелът, в който работя  се пълни дори в делнични дни, а е огромен, и цените скачат тройно- четворно, защото и те са с  dynamic pricing, както и билетите за някои ивенти. Любими ми бяха огромна компания индийци сикхи (с тюрбаните), с тениските на Мейдън и съпътстващия стайлинг, не знам защо ограниченият ми мозък си представяше как те слушат само тяхната бангра музика и танцуват бангра🙈 Депеш също ще са там, за Продиджи се чудя есента, дали не съм вече доста стара за техен концерт и да ме премажат феновете

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 08:12 от Jokerr

# 2 861
  • Мнения: 235
Серина Уилямс е родила второ момиченце. Олимпия, дъщеричката й, ще си има и една Венъс заедно със Серина.Two Hearts

# 2 862
  • Мнения: 1 052
Селена Гомез, дето й обсъждахте снимката и деколтето, май беше с автоимунно заболяване и се наложи дори да прекрати музикалната си кариера. Сигурно й нанася щети на тялото.

# 2 863
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 081
Селена Гомез, дето й обсъждахте снимката и деколтето, май беше с автоимунно заболяване и се наложи дори да прекрати музикалната си кариера. Сигурно й нанася щети на тялото.
Жената е с лупус, трансплантиран бъбрек и кой знае какво още...

# 2 864
  • Мнения: 4 717
Тити Папазов трябваше отдавна да е каселиран от обществото. Още след онова бясно шофиране на червен светофар. Не разбирам това възхищение по неговата "чувствителност" и неконтролирания му рев пред камера. Всичко това говори за емоционална незрялост.

Общи условия

Активация на акаунт