Клиники за наркомани

  • 54 188
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • :)
  • Мнения: 337
Благодаря ви за информацията! Семейството е намерило клиника на наркозависими в Бон, Германия. Изпращат го на лечение там. Обезпокояващото е, че пациентите могат да напуснат клиниката, когато решат, както пише tapishonko , изглежда и там е същото. Дано престоят бъде положителен!

# 16
  • Мнения: 1 416
Дано се излекува момчето! Дано има желание...

# 17
Какво стана с момчето? наистина ми стана много мъчно от това което прочетох. Има ли подобрение или напротив. дано вече е добре. Rolling Eyes

# 18
oh hora molq vi pomognete mi az sum samo na 14 i nz kakvo da pravq dali ako otida na sre6ta s anonimnite narkozavisimi 6te me pusnat ili ne Cry molq vi pomognete mi ne moga da pitam roditelite mi za6toto 6te me ubiqt  Sad Cry

# 19
Do Gost . Neka mom4eto da doide za razgovor na ul.Serdika 25/do Min.voda na Centralna banja e ulicata/.Tam e office na Betel Bulgaria-tova e bulg.klon na Betel Intrenacional-mezdunarodna organizacia za  pomosht na narkozavisimi.

# 20
  • Мнения: 3 886
oh hora molq vi pomognete mi az sum samo na 14 i nz kakvo da pravq dali ako otida na sre6ta s anonimnite narkozavisimi 6te me pusnat ili ne Cry molq vi pomognete mi ne moga da pitam roditelite mi za6toto 6te me ubiqt  Sad Cry
МИло дете недей да криеш от родителите си  ,Родителя е най добрият ти приятел никога няма да ти навреди само може да ти помогне та ти си толкова малко и невинно има още толкова живот в теб не погубвай живота си и светлината като криеш.Сподели им може от начало да ти се скарат но това е  защото за тях ще е щок.Ако ти сам не си помогнеш да преодолеш страха да им споделиш  няма кой  друг.Прегръщам те силно и се надявам да вземеш правилния избор .КАЗАВАМ ТИ ГО КАТО МАЙКА Hug Hug  bouquet

# 21
# 22
здравейте,никога не съм предполагал че ще се интересувам за нещо такова, но имам братовчед който за мен е безнадежден случай.не помня от кога не съм го виждал трезвен,има ли някакво място или клиника или незнам ,каквото и да било където може да се помогне по някакъв начин на хора като него? ако някой има информация по този въпрос моля да ми пише на ALKO12@ABV.BG , благодаря ви предварително

# 23
Моля ви помогнете!!! Брат ми има огромен проблем с наркотиците. Не иска да се лекува. Минали сме през какво ли не. Ако имате някакви кординати на клиники, моля да ми помогнете. Търсим нещо в чужбина, някаква клиника, от която да не може да си тръгваш по всяко време. Трябва да бъде задържан принудително поне за известно време докато му се поизбистри мозъка. Знам че по принцип в комуни се постъпва доброволно и се напуска доброволно, но положението при нас е на съвсем друго ниво. Помогнете моля ако имате някаква информация. Ако имате познати излекували се в клиники в чужбина , моля да ми дадете координати. Положението е трагично.

# 24
zdraveite, iskam samo da spodelq s vas, za6toto nqmam s koi drug. Moi priqtel e narkoman, sega e nqkade na lechenie, no i az ne znam kade. Maika mu mi se obadi i mi kaza 4e e nqkade, no ne mi kazva kade e . Znam 4e ne go pravi, za6toto ima ne6to protiv mene, a za6toto taka trqbva, no na men mi e mnogo muchno za nego. Ne moga nito da go chuq, nito da mu pi6a. Iskam da se opravi, a i toi samiq iska, daje toi sam e pojelal da otide, no neizvesnostta kade e , dobre li e, kakvo pravi ... Tova me ubiva. Izvinqvaite ako sam vi dotegnala s moite gluposti, no nqmam s koi da spodelq, nikoi ne znae, 4e imam vruzka s tozi chovek. Blagodarq che pone tuka moga da si izleq surceto. Blagodarq vi che vi ima.

# 25
  • Мнения: 4
здравеите.интересува ме транспортна фирма която да превозва наркомани до Испания.кои са клиниките в Испания,телефони за връзка ако знае някои.много благодаря предварително.......

# 26
zdraveite interesuva me adres i telefon za kontakt s niakoia dobra klinika v ispania ili italia.sa6to taka ako moje da mi dadete informacia za ceni i t.n.

# 27
Но ако момчето няма желание и воля-всичко е напразно ConfusedКъдето и да отиде,дори в Африка като се върне след 1 година всичко ще започне отначало.Комуните не са задължителни т.е. в момента в който реши да напусне-няма кой да го спре Confused
ABSOLYUTNO STE PRAVI I ZA TOVA PISHA I ISKAM DAKAJA CHE  E ABSOLYUTNO VYARNO CHE AKO SAMIYAT CHOVEK NE ISKA DA SPRE-NYYAMA SILA ILI BOLNICA,AGENCIYA,KLINIKA,KOMUNA I JALKOTO E CHE DORI I BLIZKITE MU V TOZI MOMENT KOITO SE CHUVSTVAT ADSKI BEZSILNI,OBIDENI I .....NE MI SE IZREJDA   NE MOGAT DA POMOGNAT AKO PAK POVTARYAM SAMIYAT CHOVEK NE ISKA. POVYARVAYTE MI,NE ZASHTOTO IZRAZYAVAM NYAKAKVO MNENIE PROSTO EY TAKA A ZASHTOTO AZ SAMIYAT SAM POTARPEVSHT VECHE ( 5 ) PET GODINI. V MOMENTA SAM NA 30 GODINI I VSE OSHTE MI E MNOGO TRUDNO VAPREKI CHE OT GODINA I POLOVINA SE OPITVAM DA VLEZNA V "CHAS" I USPYAVAM OTNOSNO TOVA DA NE POSYAGAM KAM "LOSHITE I HUBAVI PRAHCHETA" MI E MNOGO TRUDNO DA SE VARNA KAM PREDISHNIYAT MI NACHIN NA JIVOT I DA SE SOCIYALIZIRAM.DORI KOGATO SI TARSYA ILI ZAPOCHNA RABOTA HORATA AKO ZNAYAT ZA MINALOTO MI REAGIRAT PO MNOGO PONYAKOGA GNUSEN NACHIN-FAKT NO E TAKA. ISKAM SAMO DA POSAVETVAM VSICHKI KOITO SA RESHILI DA POEMAT PO NORMALNIYAT PAT DA GO NAPRAVYAT VAZMOJNO NAY BARZO I NYAMA DA SAJALYAVAT.USPEH NA VSICHKI ZAVISIMI,DAY BOJE EDIN DEN DA NYAMA PODOBNO YAVLENIE KATO ZAVISIMI.KAZVAM ZAVISIMI ZASHTOTO HORATA NE SA ZAVISIMI SAMO KAM NARKOTICITE.

# 28
Zdraveite ako moga da pomogna na nqkoi nujdae6t se s tozi adres 6te se radvam www.asociacionero.org ili na tel.02/9964148.Praktikuva se le4enie kakto v Bg taka i v 4ujbina,ima ve4e dosta izlekuvali se.Le4enieto e bezplatno Uspeh Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 678
Аги..успех Heart Eyes Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт