Клиники за наркомани

  • 54 236
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
аз бих ви насоцил кам РЕМАР в Испания. Таи като на 6 март заминавам и сега нямам време да пи6а , намерете информациа за този центар

# 31
Здравеите. Таи като имам опит с наркотиците мисля 4е мога да помогна на някои в нужда. Пробвах много неща докато разбера  каде е истината. Тотална промяна на живота на зависимия. Дори да стои дале4 от родителите си. Някои хора няма да ме разберат, но по добре да знаеш 4е детето ти е дале4е и добре от колкото близко и зле. Няма да изпадам в подробности просто ще ви дам 1 савет. Центар РЕМАР . По принцип са в Испания в по4ти вси4ки градове.  946 824 011 това е номер на офиса в Доранго. В този центар се влиза без никакжи предварителни оговорки. Просто отиваш пред вратата им казваш 'имам проблем' и влизаш. 686622936 това е личния номер на отговорника в Сантандер - казва се Хави. Ако се обадите на този номер след 1-2 месеца наи-вероятно аз ще бада при него. Намерете някои които знае малко испански зада мозе да се разберете. 656706256 това е моиа номер, но ще мозе да ме намерите само Неделя на него и то след 1-2 месеца. Центара е християнски и не е секта ако някои си мисли така. Не се пуши и пие. За малко улеснение как да стигнете до Испания - Wizzair самолети. Билета е около 120 лв. до Барцелона. Ако решите да направите тази крачка бадете сигорни че никои няма там няма да ви излазе или подведе. Аз заминавам на 6 март за Сантандер. 0896506897 е моиа номер докато сам ж БГ. Казжам се Димитар. Ще се радвам ако мога да помогна на някои.

# 32
  • Мнения: 88
В Пловдив ( а мисля и в други градове) има сдружение " Майки срещу дрогата".Срещат се веднъж седмично ( в пловдив в четвъртък).Има психолог на срещите, както и много родители, чиито деца са зависими.Майките там наистина има много голям опит, що се отнася до това да дават съвет,консултации и оказват помощ.Те са точно като майките в този форум...отови да помогнат с каквото могат.
Моят брат беше зависим.Майка ми посещаваше редовно сбирките на сдружението и благодарение на него успяхме да намерим място в една комуна за зависими в Герман,където брат ми беше настанен.Лечението му приключи успешно..слава богу.
"Майки срещу дрогатаЩ имат и интернет сайт.Потърсете ги, ако наистина имате нужда!

# 33
Molq za pomosht.Ot godini sam v narko ada,i ve4e sam na raba na ot4aqnieto:(v zverska depresiq sam umorena,smazana,roditelite mi ne me podkrepqt,daje to4no obratnoto-te me smazvat oshte pove4e..POMOGNETE MI,NE IZDARJAM POVE4E

# 34
  • Мнения: 398
Molq za pomosht.Ot godini sam v narko ada,i ve4e sam na raba na ot4aqnieto:(v zverska depresiq sam umorena,smazana,roditelite mi ne me podkrepqt,daje to4no obratnoto-te me smazvat oshte pove4e..POMOGNETE MI,NE IZDARJAM POVE4E

Как да ти помогнем като ние дори не те познаваме.Пробвай да се свържеш с Димитър,оставил е координати по горе.

# 35
Blagodarq,no znaete li nqkade,da ima mqsto,za le4enie ot upotreba na hap4eta-akinetona e osnovniq mi problem,ot godini nemoga da go spra vzemala sam i amfetamini no ot 2 god.samo akineton,i lexotan,za da moga da spq..ujasno e problema mi e po-skoro,psihi4eski,ot godini se borq s depresiqtq.i antidepresanti,i terapiq i kakvo li ne,no bez podkrepata na roditelite mi,se 4uvstvam,kato listo na vqtara.dali ima shans,nqkade da me vzemat s takav problem?Nadqvam se znaete,4e ada v koito sam ne e po-malak ot heroinoviq..no ne sam 4uvala da pomagat nqkade,na takiva kato men:( BLAGODARQ SARDE4NO,4e se otzovahte!

# 36
# 37
stranno,horata ne se li interesuvat ve4e ot tazi tema,ili niama kakvo novo,da se napishe..Kakto i da e,az shte probvam,da se svarja s Dimitari,ili s nomerata,koito e ostavil v Ispaniq..Stiskaite mi palci,poemam po truden pat..no drug mai niama...

# 38
  • Мнения: 139
stranno,horata ne se li interesuvat ve4e ot tazi tema,ili niama kakvo novo,da se napishe..Kakto i da e,az shte probvam,da se svarja s Dimitari,ili s nomerata,koito e ostavil v Ispaniq..Stiskaite mi palci,poemam po truden pat..no drug mai niama...

Аз се интересувам, но за радост нямам практически опит, сега пиша за да ти пожелая успех. Стискам ти палци!

# 39
  • Мнения: 105
Здравей, имам един познат, който го настаниха в България, мога да провери адреса, но цената беше 1 000 лв на месец и минимално време за престой 6 - 8 месеца, ако има кой да ти помогне с парите, ще се поинтересувам за адреса.
Момчето сега е добре, излезна от депресията, но още го държат там, знам че ги карат да помагат нещо - да се намират на работа.

# 40
blgagodaria vi,za otgovorite.vseki edin takav,me kara,makar i leki4ko,da se Simple Smile..Naistina mi e mn.trudno,i vsiakakva podkrepa mi e ot golqma polza.Ami,da imam problem s tezi 1000 na mesec,i az znam za tova miasto v BG..Zatova mi se nalaga,da tarsia pomosht v chujbina,znam 4e tam pomagat bezplatno.Dano samo se saglasiat,da me priemat,zashtoto,kakto ve4e pisah po-gore,problemat mi,ne e svarzan s heroina..no savsem sama se zanimavam s tova tarsene,i 4estno kazano sam dosta neorientirana.oshte vednaj BLG na vs koito bi mogal,da mi pomogne,i koito mi pisahte ve4e..

# 41
Tamno,i studeno e..nqma po-golqm ko6mar,ot tova,da si zatvornik,na sobstvenoto si izkriveno saznanie..Kak,da se po4uvstvash po-dobre,kak da ti olekne..katovzima6 xap4eta,alkohol,narkotici..NE!!!No KAK KAK KAK..kajete mi sega,za6toto skoro neznam,dali 6te vi 4uvam..Vmesto kam izhoda,ima li o6te pat,kam danoto..ili tam prosto te 4aka me4taniq pokoi..Ne neiskam,ne i da svar6i taka..nemoje,da e tai beznadejno..Kazvat mi-ti SAMA..ma kak sama,kato sa mi slepi o4ite,za svetlika..Samo,ako znaeh,na kakvo se obri4am,predi godini..SAMO..AKO..ZNAEX...

# 42
ей няма никой тука,брей..само,да кажа,че си намерих,каде да отида..дано нещата тръгнат добре..притеснена съм.Успех на всички!

# 43
Браво, Barbarel4eto, аз съм майка на зависим от хероин, който сам пожела да поеме пътя към Комуната, и от 1,5 година е там и засега е добре. Предполагам, че заедно с другите деца, ще разбереш, че си поела по правилния път. Успех!

# 44
bqh 8 godini narkomanka i to ot nai-izpadnalite. kade li ne hodih da se lekuvam (bqh vav "fenix", po psihiatrii, na MST, na metadon.... i ni6to ni6to ne mi pomaga6e...vaprosa ve4e ne be6e fizi4eski samo, nito psihi4eski (makar 4e i tova be6e mnogo silno), no ve4e stava6e duma za ne6to dalboko v sarceto... na men ne mi se jivee6e, za6toto ve4e bqh re6ila, 4e za men opraviq nqma... pak i celiq si saznatelen jivot go bqh prekarala nadrusana, ta ne si i predstavqh da uspeq da jiveq normalno, dori i nqkak si da spra... 2003 otidoh v "RETO" v Ispaniq... za momenta tova be6e nai-razumnoto re6enie, ne 4e imah takova jelanie da se lekuvam... tam zapo4nah da vijdam hora, koito naistina bqha 6tastlivi i koito mi kazaha, 4e i az moga da imam nov jivot i 6tastie... zapo4nah ne samo da 4eta bibliqta, no i da vqrvam v tova, koeto pi6e... dokato edin den pomolih prosto Bog, ako go ima naistina da mi pomogne... za6toto v protiven slu4ai nqma6e kakvo da mi pomogne.... Sega 6 godini po-kasno az znam, 4e Bog ima i Toi me obi4a i to4no tolkova obi4a i teb i vseki edin i samo 4aka da go pomolim za pomo6t, za6toto iska da ti dade edin savar6eno nov jivot... ta... ve4e 6 godini nito drusam, nito piq, nito cigari pu6a.... jiveq absoliutno na 4isto.... "RETO" e edno dobro na4alo za le4enieto, no le4itelq e Bog.... tova e moq skype: evjn316 , ako ima6 jelanie da ti kaja ne6to pove4e ili da ti pomogna da se svarje6 s reto (makar 4e ve4e e dosta lesna vrazkata s tqh) ili ako prosto iska6 da si pogovorim, pi6i mi!

Общи условия

Активация на акаунт