Baby TV

  • 8 143
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Този канал е невероятен, както другите са обяснили е страшно занимателен, моите щерки друго не гледат, но пусна ли им тази програма, се раждам. играят си и като чуят позната песничка и се нареждат и започват да танцуват.Също така си имат любими филмчета и си ги гледат, познават си героите. Благодаря на тези ,които са го измислили и мама има нужда от 5 мин спокойствие.

А относно самото гледане на Тв, не виждам нищо притеснително, те не прекарват като нас часове пред екрана, на тази възраст нищо не може да им задържи вниманието повече от 2-3 минути.

# 16
  • Мнения: X
Супер е тази телевизия! Моята дъщеря може да седи по цял ден пред телевизора. Филмчетатаса на английски, тук таме и на друг език, но мноооого рядко. Има много песнички и става дори за учене на език. Нямам думи да я нахваля, така чудесно забавлява малкта, че почти не се глеа друга телевизия вкъщи Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 885
Цитат
Има ли го в пакета на ITV-Partner? Ние сме с тях, но не съм срещала тази програма  newsm78
.....
В пакета на ITV-Partner го няма,но пък има друга детска програма,която никак не е лоша-мисля че се казва gill,на 27 канал! baby tv гледа моя приятелка и от нея знам че е за деца от 0-3 години!

Вчера го засякох на 385 канал на ITV Partner. Но явно е кодирана.
Звъннах в офиса им и те не знаят. newsm78

# 18
  • Мнения: 118


Вчера го засякох на 385 канал на ITV Partner. Но явно е кодирана.
Звъннах в офиса им и те не знаят. newsm78
[/quote]при мен на 385 канал е family tv Rolling Eyes и не е кодиран! моля ако някой го открие това бейби тв в пакета на ITV Partner да каже  Praynig

# 19
  • Мнения: 7 474
Наистина е страхотна. Детските са на английски , но са много приятни за гледане. За съвсем малки деца са направени  Peace, но и дъщеря ми на 5г. ги гледа с голямо удоволствие Laughing

# 20
  • Мнения: 217
Здравейте много ме интересува тази тема ,защото вкъщи и ние гледаме на ITV-PARTNER.Много моля Praynigдайте повече информация ,че аз неможах да го намеря.Много ще ви бъда благодарна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ау, колко много сте ми отговорили, благодаря ви!  bouquet

Ще им звъня на ЕСТНЕТ да ни включват към цифровата,че младежът да гледа  bowuu
По повод глеането на ТВ, у нас телевизорът е почти денонощно включен  Rolling Eyes
Влади си има любими предавания:"Бон Апети", чичо Ути, Биг Брадър и Стани Богат, Бон-бон, Кой е по-по-най и РЕКЛАМИТЕ, естествено.

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 334
през октомври бях в БГ и гледахме тази програма към АЙ Ти Ви-не беше кодирана тогава. На дъщеря ми по и допаднаха детските филмчета към ББС Прайм (пак към Ай ТИ ВИ)-там дават  телетабис,туинис и подобни.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Току що си поиграх и намерих въпросната ТВ под номер 423 на ITV- Partner. Обаче ми излиза надпис, че е кодирана и използва непозната система за кодиране - каквото и да значи това.

# 24
  • Мнения: 772
И аз се присъединявам към доволните от този канал, към ЕСТНЕТ сме... нямаме опит с почти никакви други детски, т.е. никой анимационен сериал не сме засичали често, нито други подобни филмчета (освен Бейби Айнщайн), но от това сме много доволни... мен ме е доста яд понякога, че няма подобно нещо на български, защото някои неща са много добри и той наистина започва да повтаря думичките там, където се очаква точно това да прави... иначе по принцип уж и аз не съм голям фен на телевизията, но подобни неща в прилично количестово са дори полезни, мисля си. Понякога дори се караме, когато се опитам да сменя канала  Wink  

# 25
  • Мнения: 648
   Ние през деня друго не гледаме Crazy Александра още като се събуди и започва да сочи с пръст към телевизора и иска "Бееейби", да с определена интонация, познава всички заставки и песнички на предаванията и филмчетата, този канал я захласва, гледа с особен интерес предаванията с дечицата Heart Eyes Много хубава телевизия, заслужава си само заради нея да си смениш оператора Peace
Благодарение на "Baby TV", Али казва не "бебе", а "бейби", а на "bay bay", маха за чао Party

# 26
  • Мнения: 3 360
Само мога да съжалавам,че я нямаме........ Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 382
Ориентирана е за деца от 0 до 2 години(така поне е рекламата на самата телевизия).Деиствително има всичко,не е точно 24ч,защото към24.00-01.00 започват едни безкрайни компютърни калейдоскопи,но е красиво.Всички филмчета са максимум до 5 мин.,точно за децата,защото при по-дългите филмчета се разсейват,а тук дозите са много добре изчислени.Красиви цветове,меки,топли форми,изобщо е приятна за гледане и не само от деца.Има и филмчета с физически упражнения.Най-много се ядосвам,че това го няма на български.От 7 детскиТВ програми най-гледаните у нас са Супер РТЛ,а от ноември някъде и Baby TV.То се видя,ч е след немския ,ще научим и доста англ.думички.

# 28
  • Мнения: 2 768
В стаята на София друга програма не се гледа, така е вече 1 година. Много добър канал за малки деца!
Ние сме с пакета на ITV, но с друг приемник. Може би за това гледаме този канал без проблем (и още много други).

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Любимият канал на Вики!

Ние сме със сателитен приемник, така я хващаме.

Общи условия

Активация на акаунт