Честита дъщеря мила Венециас

  • 4 022
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
Честита радост Венециас!
Леко и безгрижно детство на малката и много радост заедно!

# 16
  • Мнения: 358
Честито Венециас!

# 17
  • Мнения: 883
Мила приятелко, още веднъж ЧЕСТИТО!
smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525 newsm51  smile3525  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51Вече говорихме, че в живота няма случайни неща и всяко нещо ни се случва тогава, когато сме готови да го посрещнем и приемем.
Знам, че си готова да бъдеш майка на твоето малко момиченце и вярвам, че ще си за нея най-добрата майка на света.
Изпращам ти цялата си обич и подкрепа, макар и от стотици километри  Hug
Дефи  smile3503

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Честита ти дъщеричка Венециас.  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 2 123
Честито мила!
Много се радвам за вас. Ще бъдеш прекрасна майка и ти желая само щастливи мигове оттук насетне

# 20
Честита радост и от мен!  bouquet Бъдете много щастливи заедно!  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 341
Честита ти радост Венециас !!!!
 
Безкрайни щастливи дни и незабравими изживявания!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 615
Миличка, толкова се радвам за вас!!! Това е наистина страхотна новина! Бъдете здрави, а че ще бъдете много щастливи заедно - за това нямам никакво съмнение!!!
Разкажи ни! Тръпнем...
Много целувки и на теб, и на твоята дългоочаквана красавица!

# 23
  • Мнения: 66
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН, VENECIAS !!! newsm51
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С МАЛКАТА ПРИНЦЕСА !
МНОГО ТЪРПЕНИЕ И МНОГО ЛЮБОВ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 652
Честито и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

Много щастие и на двете ви! Hug

# 25
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 ThinkingВенециас...къде си да кажеш нещо по въпроса!?

# 26
  • Мнения: 164
Честито и от нас с малкия много се радвам за васмного е прекрасно това събитие, от тук сега започват веселите дни.  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 883
За тези, които се притесняват за Венециас - тя е добре, но в момента е без интернет и затова мълчи, не си мислете, че се сърди или нещо такова.
Ако всичко се движи по план би трябвало до края на другата седмица малката принцеса да си е у дома при мама.
Дефи

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За сърдене не съм си и помислила,просто ми липсва осезаемо и се чудех каква ли е причината!Ще чакаме с нетърпение да се появи!

# 29
  • Мнения: 883
Поздрави от Венециас на всички!
Тя помоли да ви предам, че мисли за вас и й липсвате. За съжаление известно време /неизвестно точно докога/ ще бъде без интернет и затова без пряка връзка с форума.
Чувства се безкрайно щастлива, преживява радостните трепети на приготовлението и с нетърпение и вълнение чака деня, в който ще отведе своята дъщеричка у дома.

Дефи

Общи условия

Активация на акаунт