Стискайте палци ...

  • 3 107
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 219
Честито на щастливите родители. Всички да сте живи и здрави, много обич и издръжливост. Бързо възстановяване на мама.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 237
  Честито и от мен  Simple Smile Много се радвам за младежите. Съвсем пораснали бебета са се родили Simple Smile А и да се похваля че Ваня вече се е качвала на главата на някой от тях  Wink
   От сега нататък само хубави и приятни мигове с малките красавци. Много поздрави и на мамата героиня   bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 74
Браво , Браво!  bouquet  bouquet  bouquet
Страхотни сте, дай Боже всекиму такава радост!  Praynig Децата са най-ценното богатство на света! Напълнихте ми очите Heart Eyes , да знаете! От тук нататък , само веселие  вкъщи и много да ви слушкат бебчовците!
И скорошно въстановяване на мама Стефка! И после да пише от време на време при нас, за да обменяме опит с нея! Peace Peace Peace

# 33
  • Мнения: 7 803
4еститоооо  Hug много здраве и късмет

# 34
  • Мнения: 1 544
ЕЕЕЕ страхотни сладури са  Heart Eyes да са ви живи и здрави   bouquet

# 35
  • varna
  • Мнения: 1 012
честито   bouquet
да сте живи и здрави всички да се гледате newsm10

# 36
  • Мнения: 7 640
Честитоооо!
Те направо първокласници, бре!
И майчето е свежарка Grinning, а като видях тия чаршафчета с таралежите, много мило ми стана.
Спомени, спомени Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 3 414
Да са ви живи и здрави юнаците,много да ви радват и слушат!

# 38
  • Мнения: 38
 Здравейте мили мами,
ето ме и мен, мамата на бебоците , за които стискахте палци.
Искам искрено да ви благодаря за подкрепата и поздравленията.
Ние сме си вече вкъщи, което много ни радва Grinning Grinning Grinning
Опитваме се да си изградим някакъв режим с бебоците и мисля че успяваме...дано
Иначе си имаме страхотен татко , който ни обгрижва и подкрепя докато мама се възстановява от секциото и който много ще ни липсва като тръгне на работа от другата  седмица, но сме сигурни че той винаги ще намира време за нас. Wink
Вече си имаме и хубави снимчици от вкъщи , .....които ви представяме
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=99010&view=1&photo=1

# 39
  • Мнения: 38
Aila,
оказа се, че Ваня е седяла на главата на Станимир. Simple Smile Wink
Е......мама се надява , че занапред жените няма да му се качват на главата  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 12 237
  Много се радвам, че си писала и ти, изглеждаш страхотно и ти и малките Simple Smile Пожелавам ти бързо възстановяване от секциото, а Станимир вече явно знае как да се справя с жените и повече няма да ги оставя да се качват на главата му  Simple Smile (Мисля че никой друг не схваща за какво си говорим  Wink)
   Кърмите ли се?
   Малките много добре си държат главичките вече и са много сладки, забравила съм вече колко са дребнички, не че ние и сега сме много големи  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 757
Здравейте мили мами,
ето ме и мен, мамата на бебоците , за които стискахте палци.
Искам искрено да ви благодаря за подкрепата и поздравленията.
Ние сме си вече вкъщи, което много ни радва Grinning Grinning Grinning
Опитваме се да си изградим някакъв режим с бебоците и мисля че успяваме...дано
Иначе си имаме страхотен татко , който ни обгрижва и подкрепя докато мама се възстановява от секциото и който много ще ни липсва като тръгне на работа от другата  седмица, но сме сигурни че той винаги ще намира време за нас. Wink
Вече си имаме и хубави снимчици от вкъщи , .....които ви представяме
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=99010&view=1&photo=1

Супер сте. Еднояйчни ли са близнаците или вду?


# 42
  • Мнения: 38
Бебочковците са разнояйчни .... много , много различни. няма опасност мама да ги бърка  Simple Smile
А с кърменето стартирахме веднага щом ми ги донесоха в болницата, т.е. 24 часа след секциото. Хубавото беше , че ми ги носеха , защото не бях в състояние мн мн да ходя.
А преди два дни нашата педиатърка ни предостави електронна везна за бебоците , която мн ми помага , защото за 2дни успях да хвана зависимост за колко време кой колко папка.
В момента сме девети ден и папкаме всеки по около 80мл. на бебе за 25мин,- надявам се да е нормално количество.
засега се хранят поотделно, т.к. са мн различни като поведение по време на папкане.
В болницата се изцеждах за стимулация, но от вчера спрях и мисля че така им стига манджата.......засега поне не се оплакват...... Simple Smile..
а смеят ли   Laughing , иначе по 5 лева и ги пращам на лафката. Grinning
Ох, искрено се надявам и занапред да имам достатъчно кърма.
В тази връзка приемам съвети от мамите с по-голяма практика.
А сега отиваме да си правим баня  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 12 237
  Засега се справяш прекрасно доколкото разбирам така че съвети не ти трябват  Wink Ние бяхме много по-зле в началото с кърменето  Simple Smile Важното е да знаеш само че има т.наречените кризи на растежа когато нуждите от мляко на малките се увеличава и се налага просто да хапват по начесто за да се стимулират гърдите и да се увеличи кърмата. Това е съвсем нормално и преминава за няколко дни, важното е да не се почва с добавка тогава.
  Може да прочетеш тази статия и други ако си харесаш от БИБЛИОТЕКАТА на кърмеческия Лактационни кризи
  80 милилитра е страхотно за тази възраст. Не се притеснявай и мъчи да ги мериш на всяко кърмене. Достатъчно е веднъж седмично за да видиш как наддават. По принцип кърмените бебета наддават скокообразно, така че може понякога да качват много, понякога малко  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт