Февруарски мами 2024 - Тема 2

  • 20 834
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 356
Това със зодиите е цяла наука и нищо не е предопределено само от знака на Слънцето...освен него има още 11 планети които играят съществена роля в оформянето на личността, а някои от тях дори по важна от Слънцето. Така че според мен само с избора на една дата човек не може да повлияе на тези процеси... а и не е нужно...ако вярвате в Бог Simple Smile моята дъщеря е Скорпион и е едно страхотно, мило, лъчезарна, енергично дете и за нищо на света не бих се бъркала в процесите на природата, защото тя знае най добре кое е най добро за нас. Само трябва да вярваш.

# 751
  • Мнения: 2 242
Най-много ще ме дразни лели и баби като почнат с това водолей, риби, козирог. Така не искам да му лепят тези етикети. Много мразя зодиите, не знам как ще се оправям.  Смятам като почнат да го наричат водолей, смятам да си измисля своя зодия и ще казвам, че е тази зодия и че те не разбират нищо от някой си древен календар. Grinning

От сега ми е трудно и с някои суеверия. Казах на една приятелка, защото са ни много близки и тя ми каза: "Ама вие недейте разказва много още". ЗАЩО по ягодите? Нали ако се случи, недай си Боже нещо ще искам да мога да поговоря с някой, а не да си седя сама вкъщи на тъмно с болката си и никой никога да не разбере, че е имало малък човек. Нали са ми близки. После пък 40 дни не знам си какво си..  Някои неща никога няма да ги разбера в нашето мислене.

# 752
  • Мнения: X
Ама аз казах че ще е секцио и тук не детето ще решава а аз ще решавам. И вярвам че правилния избор за дата може да допринесе за него.
И моето дете е скорпион ама какво значение има че е скорпион Simple Smile Аз не казвам че някой просто ще ми определи дата според зодията то ако е водолей дати бол , точно ще се подбере спрямо всички плането добър ден в който да има хубаво влияние. И в крайна сметка след като е секцио аз бих избрала датата по този начин и не виждам нищо лошо в това.Освен това всички богати и известни личности правят точно по този начин, и доста успели хора инвестират парите си спрямо зодията си в точни ситуации. Това нее магия или вьлшебствно това е цяла наука .И да кажем глупост не глупост е много повърхностно особенно след като категоризирам лично за себе си че ще раждам секцио така или иначе и това искам лично аз да направя , това не значи всички да го правят 😀

# 753
  • Мнения: 481
При близнаците винаги е така-заемат коренно различна роля в живота,единия е водещ и доминантен,а другия е следващ,това си е като правило при тях.

# 754
  • Мнения: 116
Аз много харесвам астрологията като цяло, но не се влияя толкова от тази зодия си еди какво нари🌸 аз лично моята зодия много си я харесвам, не знам откъде идва този негативизъм за водолеите 😁🌸🌸

# 755
  • Мнения: X
то аз не казвам че всички водолее са гадове неземни 😀просто примерно аз с тази женица имам 12 години стаж в сеене на гадост. А мъжа ми е скорпион. Детето ми е скорпион а второто се предполага водолей ( като при него с сестра му ) и някак сме предразположение след като е секцио просто да изберем по добро стечение на датите. Тва е , пък то ако случайно реши само да тръгне на друга дата няма да го тикаме обратно

# 756
  • Мнения: 481
Вие нали знаете,че в астрологията има 10 планети,като Слънцето и Луната дори не са планети,а светила,има и аспекти между тях,не е само зодията (Слънцето) решаваща и определяща,така че когато се говори за астрология се разглежда цялата натална карта на човека Simple Smile

# 757
  • Мнения: 116
Вие нали знаете,че в астрологията има 10 планети,като Слънцето и Луната дори не са планети,а светила,има и аспекти между тях,не е само зодията (Слънцето) решаваща и определяща,така че когато се говори за астрология се разглежда цялата натална карта на човека Simple Smile
Да, аз примерно съм с Асцедент рак и бих казала, че притежавам повече качества, които се преписват на раците отколкото на водолеите

# 758
  • Мнения: X
то е така но и като ти определят датата не ти разглеждат датата като само зодиакална дата , пак гледат планетите в какво позиция и кое в кой дом ще е , абе сложна история.

ПС трябва ни нова тема , предлагам в заглавието да слагаме кой кого чака 💙🎀С ник.От тези които знаем и после да добавяме

# 759
  • Мнения: 82
Аз също бях и ще бъда секцио. Също ще си избера дата, но не при астролог, аз си правя мои си изчисления, като все пак гледам да е хубаво число.  Вълнувам се повече, защото сега съм по-наясно, знам колко бързо минава това време и просто не искам да изпускам мига. За съжаление не ми остава много време в размисли и наслаждения, тъй като битовизма ме е обвзел напълно с бъдещия батко. Гледам да не се плаша от сега какво ме чака с двете, с такава малка разлика, но който сам си го напрви… нали😀🤷🏻♀

# 760
  • Мнения: 482
Момичета записвам се при вас и се моля да седя тук до Февруари:). След много опити инвитро съм. Бях с близначета но преди няколко дни се установи че едното е спряло развитие. След няколко дни съм на фетална и треперя .. Сърцето и душата ми треперят, чета ви с интерес и пожелавам на всички ни успешен финал и сладки бебоци ♡

# 761
  • Мнения: X
с дъщеря ми имах вещ сън в който избрах дата. Сънувах лекаря си който ми каза «Ще трябва да раждаме доста по рано бебето му е тясно. Какво мислиш за 7.11 » и така два дена по късно аз отивам на лекар и той едва ли не копира думите ми от съня ми и аз го гледам втрещено и казвам това е точната дата сънувах го вие ми го казахте на сън. И той ми обесни как 7 му е любимото число и до ден днешен си ми вика 7 цата , тя се роди на 7 ми с номен 3707 в стая 307 ембрион номер 3 ако искате вярвате но такива си бяха числата в реалния живот все едно подбрани . Сега няма да питам никакви астролози докато не наближи изобщо февруари защото може отново да имам такъв вещ сън но ако нямам ще се обърна тогава Simple Smile

# 762
  • Мнения: 40
Sivona, желая ти успех! Мисли положително - това ще е твоя успешен, опит инвитро!
Момичета записвам се при вас и се моля да седя тук до Февруари:). След много опити инвитро съм. Бях с близначета но преди няколко дни се установи че едното е спряло развитие. След няколко дни съм на фетална и треперя .. Сърцето и душата ми треперят, чета ви с интерес и пожелавам на всички ни успешен финал и сладки бебоци ♡

# 763
  • Мнения: 1 002
Сивона, помня те от една друга, не особено приятна тема! Стискам палци и всичко ще е наред! Simple Smile

# 764
  • Мнения: 353
Нова тема (Извинявам се,но нямам време да я украсявам)
https://m.bg-mamma.com/?topic=1577255

Общи условия

Активация на акаунт