Сама или сам около 40те години

  • 36 459
  • 918
  •   1
Отговори
# 810
  • Далечният изток
  • Мнения: 20 074
Е?! Ти пък направо нищо не каза... Joy

# 811
  • Мнения: 11 011
Ами сядаш уикенда в някой биергартен и гледаш колкоездачите , те нали прииждат за да се поят, и какви краци можеш да видиш ... като пилони на дорийски темпел има и други ... неописуеми. Има и свестни.

# 812
  • Мнения: 9 223
не знам за жените колко точно важна е мъжката височина, но за мъжете е важна доста явно... повечето ниски лъжат за височината при запознанства онлайн..писал се един 178, аз съм 166 и като застана до мен (на равни обувки) се чувствах висока и стърчах..две срещи и си призна, че се комплексира от "стройния" ми външен вид..
до там бях.. комплексирани мъже не търпя, особено такива, които се сравняват по външен вид с жени..
имам и доста приятелки високи с по-ниски мъже , но само в една от тези двойки на мъжа не му избиват комплексите свързани с височината на жената и имат страхотни отношения..
затова по-добре малко по-висок за постоянен партньор, че не се знае кога ще му избият комплексите..

# 813
  • Мнения: 8 500
Защо толкова се впечатлявате от външния вид на мъж. Нали вие сте красиви?
Много по- важно е неговото отношение. Аз винаги така съм избирала.
Другото, което много ми е било важно и водещо, мъжът да те обича и боготвори, всичко да дава за теб  да се съобразява и с изискванията ти и с нуждите ти.
Като се замисля, с други не сэм мелила дълго.
А това, че бил малко по- закръглен или нисък, не е чак, толкова важно. Важното е да ви обича.

Последна редакция: ср, 19 юли 2023, 20:34 от happy doc

# 814
  • Далечният изток
  • Мнения: 20 074
Комплексирани са от нисък ръст, и аз това съм забелязала. Не съм срещала все още нисък мъж, който да е ОК с ръста си. И да разправя, че е ОК, в един момент комплексът лъсва, че покрай този и други.

Ами сядаш уикенда в някой биергартен и гледаш колкоездачите , те нали прииждат за да се поят, и какви краци можеш да видиш ... като пилони на дорийски темпел има и други ... неописуеми. Има и свестни.

Те щото само високите мъже могат да имат разни други "недостатъци", да.
И уточнявай все пак, че за немци говориш... Grinning

# 815
  • Мнения: 4 408
Повече от 15см разлика е алчност. Grinning

# 816
  • Мнения: 4 022
Ооо, за мъжете е голям проблем ръстът. Повечето мъже подбират жени с по-нисък ръст, иначе те самите се чувстват по-ниЗки😂😂😂Това играе огромна роля върху самочувствието на мъжа- трябва да е “сюпириър”

# 817
  • Мнения: 19 602
Днес влязох в заведение, където предлагат скара. Всякакви неща на скара, почти без друго в менюто. 98 % от клиентелата бяха мъже. С влизането си привлякох доста внимание, имаше любезности, погледи, опити да ми се привлече вниманието. Стана ми смешно, казах си - ей ги къде са мъжете, дето някои съфорумки ги търсят. Ядат скара. Grinning А дамите са по заведенията със салатите.
Значи съветвам търсещата да си промени хранителния режим. Joy Ако това обаче продължи по-дълго време, може и фигурата да се промени, и тогава не знам. Thinking

За ръста направо не ви разбирам мисълта. Аз съм ок да е колкото мен. Удобно е за целувка... Relaxed

# 818
  • Мнения: 4 022
Лоре, идеята е да се повдигнеш на пръсти докато целуваш-това е “нормалното” и романтичното.😄😄😄
Представям си в шкембеджийница какво ще е!😅

# 819
  • Мнения: 4 408
Високите мъже по-лесно закачат пердетата.

# 820
  • Мнения: 4 022
Охх, няма да кажа в моя приятелски кръг от   устати мадами, които обичат да се шегуват, как се преценя идеалния ръст на мъжа или дали си пасват😅😅😅😅😅😅

# 821
  • Мнения: 15 340
Високите мъже по-лесно закачат пердетата.
Има стьлби са целта.

# 822
  • Мнения: X
Чела съм, че Мел Гибсън бил доста нисичък и дизайнерите на продукциите и операторите трябвало да проявяват голяма изобретателност, за да изглежда висок по филмите.

Последна редакция: чт, 20 юли 2023, 00:44 от Анонимен

# 823
  • Мнения: 4 022
Мел Гибсън и Том Круз стъпват върху пачки и така стават височки за мацките!😁

# 824
  • Мнения: 7 918
Ооо, за мъжете е голям проблем ръстът. Повечето мъже подбират жени с по-нисък ръст, иначе те самите се чувстват по-ниЗки😂😂😂Това играе огромна роля върху самочувствието на мъжа- трябва да е “сюпириър”

Имах едно гадже ниска като тапа, ми не ми се получи. Иначе съм харесвал миньончета, ама точно тази не можах да свикна да се катери по мен като иска да ме целува.

Общи условия

Активация на акаунт