Сама или сам около 40те години

  • 28 311
  • 918
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 7 228
дали начин , дали оправдания ...

# 886
  • София
  • Мнения: 13 091
Момичета, толкова високи мъже за всички няма Joy Винаги съм съчувствала на високите жени, ама това е. Иначе разбирам, за мен външният вид е важен, не съм всеядна определено. Странно ще ми е мъжът да е по-нисък от мен, за радост, не ми се е налагало да правя такъв избор. Но аз съм 1.67-1.68, та имам варианти. За жена към 1.80 и нагоре, не само вариантита са много по-малко, но и са много търсени, а много от тях харесват нисички жени. Та борбата е голяма.

# 887
  • Мнения: 2 928
Аз до онзи ден си мислех, че съм 1,70. Оказа се, че съм 1,68. Възможно ли е да съм станала по-ниска на 36г или съм била заблудена🤣🤣🤣

Да. И аз се смалих с възрастта, а единият ми дядо ми с цели 15см.

Мачу Пикчу е в Перу, не в Мексико. Повечето мексиканци са дребни, мургави и с индиански черти. Обли лица и леко дръпнати очи. Сред арабите има рядко хубави мъже, ама пуста "миролюбива" религия. Затова съм твърд пас там.

При вас има доста араби, които са християни. Повечето ливанци в Америка са християни. Има и такива, които са родени мюсюлмани, но не практикуват религия и им е през оная. Много от старото поколение даже са си сменили религията, особено в Аржентина и Бразилия. Карлос Менем е добър пример. В Куба, Пуерто Рико, Мексико има араби трето и четвърто поколение, които си живеят като местните. Има и смески, като Шакира.

Мнозинството мексиканци наистина са ниски, грозни, трътлести и с лица като луна. Има, обаче и такива с напълно европейски вид, от френски произход. Майката на приятелка на дъщеря ми е руса, висока 1.80м, със сини очи и мексиканка. Сегашният и мъж е холандец, но ако ти кажат, че единият е мексиканец, ще помислиш, че е холандецът защото е тъмен.

Можеш да пробваш и с аржентинци или европеидни бразилци или чилийци. Като поведение мисля, че ще ти паснат. Лошата слава на латиносите идва от бедните индианци и черни, но вече са мръднали, а и доста от тях имат всички позитиви на гърци и евреи, които толкова харесваш, но без негативите. Има и доста евреи и гърци от южна Америка, които живеят при вас. Болшинството не са силно религиозни.
Оох, ливанците-християни са със същия арабски манталитет като мюсюлманите. Голяма са цигания. Латиносите са несериозни и женкари. Мерси! Аржентинци не съм срещала. Инак те са бели. Има португалци. Ама те остаряват лошо бетер нашите мъже. Рядко има някой хубав след 50. И италианците, разбира се, ама те са доста натурализирани. Ако е 3-то, 4-то поколение го пиши кебекар. Кебекарът е френски селянин спрял своето интелектуално развитие в 17-ти век, но възприел благините на прогреса. Лочи бира и кара кабрио мустанг или татуиран от глава до пети се кипри на Харлей и говори на някаква смесица от френски и английски с френски окончания. Така че ни англичани го разбират, ни французи. Невена, как ме виждаш до такъв? Не знам. Аз лично не се възприемам.

# 888
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Момичета, толкова високи мъже за всички няма Joy Винаги съм съчувствала на високите жени, ама това е. Иначе разбирам, за мен външният вид е важен, не съм всеядна определено. Странно ще ми е мъжът да е по-нисък от мен, за радост, не ми се е налагало да правя такъв избор. Но аз съм 1.67-1.68, та имам варианти. За жена към 1.80 и нагоре, не само вариантита са много по-малко, но и са много търсени, а много от тях харесват нисички жени. Та борбата е голяма.

Сякаш има нещо такова. От по-високите ми познати мъже, тоест над 190см. като се замисля, всички са с много по-ниски от тях жени. Мен високи жени някак си не ме привличат. Особено онези едри и кокалести с излъчването на кобили. Познавам и една бивша волейболистка, мъжът ѝ е с поне половин глава по-нисък от нея. Не знам дали и доколко е правила компромиси с избора си, но са женени много отдавна.

# 889
  • Мнения: 7 228
Италианците като са едни високи ... рядко.

# 890
  • Мнения: 1 193
По темата за ръста като полов белег - има много секси мъже - нисички, с хубави тела и чаровни като характер.
Аз нямам 1.70. Никога не съм си търсила висок мъж. Телесните пропорции и други неща са ме водили. Истината е, че всичките ми гаджета бяха ниски, с изключение на тези за които се ожених (чиста случайност) - и първият и настоящият ми мъж се паднаха по 1.90.  Но не това ми е било важно.

# 891
  • Мнения: 18 867
Общо взето, май е като с всичко друго: ако не търсиш начин, а причини, оставаш, където си. Димо видимо търси начин, щом е отворил цяла тема, но ми се струва, че е склонен да намери проблем във всяко решение, а това е основната рецепта да си  сам.
Може да не съм права, но си мисля, че такива хора всъщност подсъзнателно се боят да не би да намерят подходящия / подходящата и тогава да се налага да се съобразяват с някого и да го търпят. От там и настройката за търсене на кусури на всяка цена.

Някой каза "семейно ориентиран". Ами да, това е. Ако не си семейно ориентиран, трудно ще изградиш семейство.

Или просто не искат връзка. Вечното намиране на кусури у другите, вечното търсене на някой\я по-добра и пр. обикновено прикриват нежеланието за връзка.

Последна редакция: чт, 20 юли 2023, 11:08 от EmmaT

# 892
  • София
  • Мнения: 35 332
За мен е по- скоро страх. Да си уязвим, да свалиш гарда, да свалиш въображаемото мнение за себе си, да проявиш реализъм и фронтално да приемеш истината.

От друга страна е много по- добре да не ангажираш друг със себе си, като знаеш, че не искаш.

# 893
  • Мнения: 8 035
не е лесно да се намери партньор с който да си паснеш дългосрочно, но повечето дори не се пънат да пробват докато някой не изпълни 100% от изискванията им в дебелия списък, което е силно ограничаващо...
жените са по-склонни на компромиси по мои наблюдения..имам приятелки имат дългогодишни връзки с връстници, около 40, но само интимна, или "приятели с привилегии"... жените са готови за съвместно съжителство с тях, въпреки почти нетърпимите им характери, дори са склонни деца да им родят, а мъжете се дърпат и не искат сериозно обвързане, за да не изтърват по-добря опция... е да, ама такава все няма от години...

# 894
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 904
не е лесно да се намери партньор с който да си паснеш дългосрочно
За какво ти е дългосрочно, просто минаваш на следващия, пресен, свежичък, еманципираните жени така били.

# 895
  • Мнения: 8 035
на мен не ми трябва, говоря за тези, които търсят около мен..
при мен има обратния феномен, не искам дългосрочни, ангажиращи отношения и все попадам на такива, които след няколко срещи ме питат у вас или у нас ще живеем, съответно се ужасявам, бягам с триста и прекратявам, не ги ща в къщата си, нито да се местя другаде..

# 896
  • Мнения: 10 087
Тъй като, в зората на 50` те, се чувствам все още млада, хубава и секси изобщо няма да ви участвам повече в бабешките истории.
"Танцуваха заедно в средата, само двамата. И Ксавер виждаше, че шията на жената е великолепно повехнала, кожата край очите и е великолепно набръчкана, и беше щастлив, че държи в прегръдките си толкова години живот..."
Милан Кундера
"Непоносимата лекота на битието"
****
ПП - Хепи, произволно се хванах за мнението ти, да не намериш внушение за великолепна бабичка Joy
...
От друга страна е много по- добре да не ангажираш друг със себе си, като знаеш, че не искаш.
В 10-ката!

# 897
  • Мнения: 7 117
В крайна сметка не всеки си намира партньор. Някои остават сами. Но според мен тези, които много искат да си намерят другарче в живота, рано или късно срещат достатъчно подходящ човек.

# 898
  • Мнения: 14 473
Абсолютно вярно!Въпрос на настройка,правилна и то.

# 899
  • Мнения: 2 928
А аз виждам ясно моментът, в който свалям гарда, как ми скачат с двата крака върху "повехналата" шия разни неподходящи и се опитват да ми наденат метален пръстен с катинар и синджир на нея. Благодаря много, но не е за мен! Или е, но по моите правила. Досега не съм намерила компромисен вариант и за двете страни. Не мога да си рискувам стабилността и добре живеенето само заради хипотетични ползи от съвместно съжителство.

Общи условия

Активация на акаунт