Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! 😀
Моля да ме извините, ако темата не е на правилното място, но искам да споделя с вас една ситуация.
От известно време харесвам един мъж (мой преподавател), около 40-годишен е - доста по-голям е от мен, но не мога да си го избия от главата. Като ме погледне направо ме подлудява, все едно ме хипнотизира. Определено усещам нещо различно в погледа на този мъж, не мога да го опиша, поглежда ме с леко повдигнати вежди право в очите, все едно иска да ми каже нещо. Много дълбоко ме гледа, познавам вече този негов поглед, от време на време ме поглежда така и доста продължително, не знам дали съзнателно го прави или не, но никой не ме е гледал така. Възможно ли е да е зодия скорпион, защото ми се струва и доста потаен и от време на време сякаш студен, не показва емоциите си и не споделя лични неща, тази негова загадъчност ме привлича. Има някакво особено магнетично излъчване, на което не мога да устоя. Често ме хвали, сякаш за да ме открои от останалите студенти. Държи се много галантно с мен, личи, че му е приятно в мое присъствие. Често се усмихва широко и виждам някакво очарование и обожание в очите му когато ме погледне, сякаш се наслаждава да ме гледа, кара ме и аз да се усмихна. Хващала съм го и да ме наблюдава без да откъсва очи сред голяма тълпа от хора. Имам чувството, че в себе си таи много емоции и страсти, но се опитва да ги прикрие. Нерядко показва специално отношение към мен, мисля, че и колегите ми са го забелязали, кара ме да се чувствам специална, долавям и леки закачки от негова страна с леки усмивки, често подмята по някоя шега. Абе, усещам някакво привличане, дали и той го е усетил? Често се е случвало да сме близо един до друг, веднъж той ми подаде нещо в ръка и се докоснахме, дали е случайно? Дали се опитва да ме ухажва? Ясно ми е, че съм му симпатична, но не мога да разбера какво наистина мисли и чувства. Сякаш си е сложил някаква маска, но очите го издават. Аз съм му студентка, така че е сложно. Той е наясно, че да влиза във връзка със свой студент не е редно, дори е подсъдно, за това може би не е директен с мен и се въздържа. Но определено демонстрира различно (по-топло) отношение към мен. Аз мисля, че също съм му показала симпатията си - постоянно се усмихвам около него и съм малко нервна (той може и да го е усетил), но когато ме похвали, дори не знам какво да кажа, чак ми става неудобно от другите студенти. Питам го неща, свързани с дисциплината му, а той с удоволствие ми обяснява, често сме оставали насаме и тогава се държи супер нежно и внимателно. Дори веднъж си бях забравила нещо, а той го е запазил и после изчака всички да си тръгнат и ми го върна. Дали умишлено е чакал да останем сами? А когато ме погледне през лекциите, в очите му виждам някакъв пламък и доста голям интерес, сякаш ме пронизва с очи за момент. Наистина не мога да го разгадая, това ме побърква.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 101
Радини вълнения от първи курс.
Намери си друг обект, този вероятно е и женен.

# 2
  • Мнения: 21 451
Женен е, нали?

# 3
  • Мнения: 266
Пълна гнус.

# 4
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
"Възможно ли е да е зодия скорпион".
Изчезни.

# 5
  • Мнения: 1 255
"Възможно ли е да е зодия скорпион".
Изчезни.

Е що така грубо. Момичето е влюбено. Пита нещо, което не можем обаче ние да и отговорим.

# 6
  • Мнения: 1 809
Чак пък такива пожари по 40-годишен преподавател... Някой готин млад състудент, който да те гледа в очите няма ли?

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 920
Боже, боже, ех, не е лесно да си преподавател Close

Я си гледай образованието, а не в очите на господина.

# 8
  • Мнения: 14 847
Аз лично чувствам желание да раздавам шамари сред студентките, ама пробвай се.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 775
Дори веднъж си бях забравила нещо, а той го е запазил и после изчака всички да си тръгнат и ми го върна.

А да го свие ли се брои за нормално несваляческо поведение? Laughing

# 10
  • Мнения: 149
Човечецът може и да иска да те оправи, ама само дотам. Готина 20-годишна хваща око и толкова. Романсът, за който си фантастираш, е изключено да се случи. При средно и високо  интелигентни хора, нагонът не е над мисълта.

# 11
  • Мнения: 2 475
Аз съм тук за сеира, ама да допринеса за зодията. Няма ли сайт този университет, та да му се види биографията на преподавателя? Сега ми е голям дерт скорпион ли е, не е ли...

# 12
  • Мнения: 21 451
Айде сега... 40 годишен, значи е асистент, или пресен доцент. Женен е сто на сто, но бройка студентките. Авторката пък е супер инфантилна, то тя е и млада, но този начин на писане и разсъждения са като за осми клас...

Авторке, преподаватвлите са обект на обожание от такива незрели момиченца като тебе и често си позволяват по някоя забежка,  секс в квартирата на приятел, на вилата, или докато жена им с малките им деца е при техните.  Ясно, че се чувстваш предпочетена и поласкана, че преподавател те гледа като омаяно теле, но и на него му се прави секс с млада и хубава студентка. Само че ти нищо не печелиш от тая работа, а после колегите ти ще ти се смеят, а той ще зяпа следващата. Всяка година идват първокурснички, нали се сещаш.

# 13
  • София
  • Мнения: 28 571
Здравейте! 😀
Скрит текст:
Моля да ме извините, ако темата не е на правилното място, но искам да споделя с вас една ситуация.
От известно време харесвам един мъж (мой преподавател), около 40-годишен е - доста по-голям е от мен, но не мога да си го избия от главата. Като ме погледне направо ме подлудява, все едно ме хипнотизира. Определено усещам нещо различно в погледа на този мъж, не мога да го опиша, поглежда ме с леко повдигнати вежди право в очите, все едно иска да ми каже нещо. Много дълбоко ме гледа, познавам вече този негов поглед, от време на време ме поглежда така и доста продължително, не знам дали съзнателно го прави или не, но никой не ме е гледал така. Възможно ли е да е зодия скорпион, защото ми се струва и доста потаен и от време на време сякаш студен, не показва емоциите си и не споделя лични неща, тази негова загадъчност ме привлича. Има някакво особено магнетично излъчване, на което не мога да устоя. Често ме хвали, сякаш за да ме открои от останалите студенти. Държи се много галантно с мен, личи, че му е приятно в мое присъствие. Често се усмихва широко и виждам някакво очарование и обожание в очите му когато ме погледне, сякаш се наслаждава да ме гледа, кара ме и аз да се усмихна. Хващала съм го и да ме наблюдава без да откъсва очи сред голяма тълпа от хора. Имам чувството, че в себе си таи много емоции и страсти, но се опитва да ги прикрие. Нерядко показва специално отношение към мен, мисля, че и колегите ми са го забелязали, кара ме да се чувствам специална, долавям и леки закачки от негова страна с леки усмивки, често подмята по някоя шега. Абе, усещам някакво привличане, дали и той го е усетил? Често се е случвало да сме близо един до друг, веднъж той ми подаде нещо в ръка и се докоснахме, дали е случайно? Дали се опитва да ме ухажва? Ясно ми е, че съм му симпатична, но не мога да разбера какво наистина мисли и чувства. Сякаш си е сложил някаква маска, но очите го издават. Аз съм му студентка, така че е сложно. Той е наясно, че да влиза във връзка със свой студент не е редно, дори е подсъдно, за това може би не е директен с мен и се въздържа. Но определено демонстрира различно (по-топло) отношение към мен. Аз мисля, че също съм му показала симпатията си - постоянно се усмихвам около него и съм малко нервна (той може и да го е усетил), но когато ме похвали, дори не знам какво да кажа, чак ми става неудобно от другите студенти. Питам го неща, свързани с дисциплината му, а той с удоволствие ми обяснява, често сме оставали насаме и тогава се държи супер нежно и внимателно. Дори веднъж си бях забравила нещо, а той го е запазил и после изчака всички да си тръгнат и ми го върна. Дали умишлено е чакал да останем сами? А когато ме погледне през лекциите, в очите му виждам някакъв пламък и доста голям интерес, сякаш ме пронизва с очи за момент.
Наистина не мога да го разгадая, това ме побърква.
Махни си розовите очила. Толкова упорито да се самозаблуждава някой...

# 14
  • Мнения: 31 697
"Възможно ли е да е зодия скорпион".
Изчезни.

И аз тук почнах да се хиля.
В интерес на истината читав мъж скорпион почти не познавам. Само един де, останалите, които съм срещала са боклуци.

Какво да ти кажа авторке. Действай смело. Незряла си, това е ясно. Има някакъв вирус сред студентките, особено не много умните и зрелите да се влюбват в преподаватели.
Честно, смях се на много места.
Дълбоко те бил гледал, криел страсти и емоции, подал ти бил нещо и те докоснал по пръстченцето, ой малеее, жднб. Ми хората често си подават неща и се докосват.
Егати, все едно си на 12 годинки, а не на 20.
Ама живей бе момиче, живей. Свали го, легни с него, няколко пъти, после да те пръждоса, да си поревеш едно хубаво, че да ти дойде акъла.
Той животът всички ги очуква, особено ако някой не мисли.

Общи условия

Активация на акаунт