Сладкиш с банани !

  • 22 878
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
изглежда вкусно , пък и лесно  Grinning
Ще опитам  Hug

# 91
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Лео, това е страхотно, спретнах го в сряда, ей така помежду другото за едни гости и си облизаха пръстите. Бяха очаровани от вкусната тортичка. Много благодаря!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Домързя ме да натопя формата в топла вода и съсипах външния вид. Сега правя втори сладкиш  Grinning Дано да успея да го обърна без произшествия този път. Иначе е много приятен на вкус.

Аз сложих прозрачно фолио и се отлепи без проблем!

# 92
  • София
  • Мнения: 565
И аз съм от "зарибените" със сладкиша  Crazy Тамън забърках нишестето. Утре ще докладвам резултата

# 93
Лелеееее трябва да сложите надпис : _ Забранено за БРЕМЕННИ !!!
 Утре почвам да го правя.

# 94
  • Мнения: 285
Ето го и в мое изпълнение. Стана вкусна, лека и ефектна тортичка. Освен това търпи и импровизации( крем ванилия, ягода, малина, кой каквото обича). Благодаря за рецептата, много е ефектна !

  bouquet

# 95
  • Мнения: 114
слАДКИША С бАНАНИ Е НЕВЕрОЯТНО лЕК И ВКУСЕН.ПрЕПОрЪчВАм ГО!
ЕТО И мОЯТА ИмПрОВИЗАцИЯ ПО ТЕмАТА
ЛЕО,прости ми ,но обърках снимките.Ето сладкиш сбанани:
http://images23.snimka.bg/005188227.jpg
http://images23.snimka.bg/005188229.jpg

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 14:48 от NIL

# 96
  • Мнения: 7 474
NIL, мом4е6ка мама   чудесни тортички сте спретнали   bouquet
Радвам се, че са ви харесали  Blush Hug

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 22:03 от L е о

# 97
  • Мнения: 293
И аз реших да зарадвам домочадието с този сладкиш- много е вкусен, но нещо не направих както трябва и след като се отлепи видях, че още не се беше хубаво стегнал. Държах го близо 2часа и половина в хладилника, но дали е трябвало още да стой за да се стегне или защото кремът беше много топъл  newsm78 малко се развали фасадата на сладкиша:blush:

# 98
  • Мнения: 109
Сладкиша е супер направих го точно по рецептата и се получи много добър резултат. Пробвах и с ягодово нишесте а вътре наредих ягоди и стана също много хубав.Благодаря ти Leo за поредната сполучлива рецепта.  bouquet

# 99
  • Мнения: 800
Последните пъти не мога да го извадя от формата  Embarassed Мисля си да не би крема да е бил трърде гъст...
 Днес успях да го издадя, но се разкашка. Иначе е много  вкусен и свеж На външен вид само първия път го докарах

# 100
  • Мнения: 679
За последните две седмици правих сладкиша два пъти. Първия път не успях да го снимам, защото го излапахме за отрицателно време  Mr. Green Страхотен сладкиш  Peace
Вчера го направих пак и резултата пак е отличен, тази път успях и снимки да направя - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=270588

# 101
  • Мнения: 135
То се е видяло и аз ще пробвам  Embarassed

# 102
  • Мнения: 132
Лесно и вкусно!!!!  bouquet

# 103
  • Мнения: 135
Leo защо не ми стана нишестето следвах стъпка по стъпка инструкциите
в 100 мл мляко разтворих нишестето и във врящо мляко 800 мл добавих сместа ooooh!

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 15:48 от nikita_gd

# 104

Общи условия

Активация на акаунт