МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ! СПЕШНО ЗАКРИТ БАСЕЙН В ХОТЕЛ ДО ВАРНА

  • 11 066
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Май Ривиера звучи най-добре, въпреки че аз на Азалия бях решила да ходя, ама нещо ме разубеди ..  newsm78
Ако искаш плуване- Ривиера, ако искаш киснене- Азалия.

# 16
  • Мнения: 13 512
Е как бе, Сана не е ли Св. Елена сега  newsm78
не, Дива... Сана си е Сана, а Св. елена си е св. Елена и в нея няма закрит басейн ,доколкото знам...еееех, докъде стигнахме- ние от Невша да знаем повече от вас, варненките...ама така  е то, като си седите само в къщи...

# 17
  • Мнения: 1 381
Събота и неделя навсякъде е претъпкано. Можеш само да се топнеш, да плуваш трудно. През седмицата е добре.

А вечерта през седмицата? В смисъл, аз след работа смятам да ходя ?



След работа ако ходиш няма хора. Голямото стъпкновение е през почивните дни.

# 18
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Обадих се в Ривиера и ми казаха, че хотел "Империал" не работи и може да се ползва само басейна на хотел "Ривиера Бийч", който не бил много голям за плуване  Cry

# 19
  • Мнения: 13 512
Обадих се в Ривиера и ми казаха, че хотел "Империал" не работи и може да се ползва само басейна на хотел "Ривиера Бийч", който не бил много голям за плуване  Cry
Ъ! #Crazy

# 20
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Обадих се в Ривиера и ми казаха, че хотел "Империал" не работи и може да се ползва само басейна на хотел "Ривиера Бийч", който не бил много голям за плуване  Cry
Ъ! #Crazy

Ми Ъ ама това ми казаха...  На х-л "Ривиера Бийч" става ли? И да се отказвам от плуването. Banghead Banghead

# 21
  • Мнения: 13 512
Обадих се в Ривиера и ми казаха, че хотел "Империал" не работи и може да се ползва само басейна на хотел "Ривиера Бийч", който не бил много голям за плуване  Cry
Ъ! #Crazy

Ми Ъ ама това ми казаха...  На х-л "Ривиера Бийч" става ли? И да се отказвам от плуването. Banghead Banghead
е колко е малък? аКО Е 25 МЕТРА-СТАВА..де да знам- отиди и пробвай, какво толкова. във всички случаи ще е по-чисто от Азалия и ще им по-малко хора.  Ти да не им се представи като европейска шампионка по плуване? Wink

# 22
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
е колко е малък? аКО Е 25 МЕТРА-СТАВА..де да знам- отиди и пробвай, какво толкова. във всички случаи ще е по-чисто от Азалия и ще им по-малко хора.  Ти да не им се представи като европейска шампионка по плуване? Wink

То ако беше 25 добре. Казаха , че е към 15 метра. На Азалия и на Империал са по 25м..
Иначе аз съм като един тюлен направо ( и по формите го докарвам много успешно )  Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 13 512
е колко е малък? аКО Е 25 МЕТРА-СТАВА..де да знам- отиди и пробвай, какво толкова. във всички случаи ще е по-чисто от Азалия и ще им по-малко хора.  Ти да не им се представи като европейска шампионка по плуване? Wink

То ако беше 25 добре. Казаха , че е към 15 метра. На Азалия и на Империал са по 25м..
Иначе аз съм като един тюлен направо ( и по формите го докарвам много успешно )  Laughing Laughing
и на Палас е  25 и е много хубав, но не знам дали работи за външни лица сега...обади се и там да провериш. Ние миналата година ходехме там цяла година да плуваме.

# 24
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
и на Палас е  25 и е много хубав, но не знам дали работи за външни лица сега...обади се и там да провериш. Ние миналата година ходехме там цяла година да плуваме.

Обадих се. Може само в пакет да се ползва  Close Карай, нямам късмет. Мерси за информацията.

# 25
  • Мнения: 13 512
и на Палас е  25 и е много хубав, но не знам дали работи за външни лица сега...обади се и там да провериш. Ние миналата година ходехме там цяла година да плуваме.

Обадих се. Може само в пакет да се ползва  Close Карай, нямам късмет. Мерси за информацията.
ей,големи глупаци са,и миналата година беше така- само басейн- не може. трябва в пакет със сауна или парна баня. и цената става 25 лева...ами много е, ако искаш да ходиш всеки ден, а карта за намаление-няма, ко искаш да ходиш всеки ден.
Егати варната- да нямаме нито един свестен басейн за плуване! Преди две години ги обиколих всички-като реших  да плувам. Единствено този на палас ставаше, но... Sick

# 26
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
ей,големи глупаци са,и миналата година беше така- само басейн- не може. трябва в пакет със сауна или парна баня. и цената става 25 лева...ами много е, ако искаш да ходиш всеки ден, а карта за намаление-няма, ко искаш да ходиш всеки ден.
Егати варната- да нямаме нито един свестен басейн за плуване! Преди две години ги обиколих всички-като реших  да плувам. Единствено този на палас ставаше, но... Sick

Сега им е станала даже 30 лева цената...
Наистина няма басейни, убива ти се всякъв ентусиазъм. Ама все пак ще пробвам някъде. Проба, грешка... и така..

# 27
  • Мнения: 2 839
Цяла година плувала ... тя 50м. пеша не върви, ще ми разправя, че плувала  Outta Joint

Откакто направиха ремонта на Империал, вече повече от година, ограничиха достъпа до него. Те я разбирам тази политика, ама бил само за ВИП гости  newsm78 Това включително и за нощувките. Иначе след ремонта СПА центъра е станал страхотен, ама като не сме вери импортант, ще джвакаме на Ривиера Бийч  Mr. Green
Баха го отворили само по празниците за редови граждани и селяни от Невша, но туй то.
Един път и аз да знам.

# 28
  • Мнения: 13 512
Цяла година плувала ... тя 50м. пеша не върви, ще ми разправя, че плувала  Outta Joint
е,как не т е срам така да ме обиждаш! Не ходя вече пеша.защото краката ми от плуването станаха на опашка и вече съм русалка.
А Империал и преди празниците беше отворен,ще извиняваш!

# 29
  • Мнения: 1 381
Цяла година плувала ... тя 50м. пеша не върви, ще ми разправя, че плувала  Outta Joint
е,как не т е срам така да ме обиждаш! Не ходя вече пеша.защото краката ми от плуването станаха на опашка и вече съм русалка.
А Империал и преди празниците беше отворен,ще извиняваш!

Вие наистина ли се заяждате или просто така си говорите? Извинявам се за глупавия въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт