МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ! СПЕШНО ЗАКРИТ БАСЕЙН В ХОТЕЛ ДО ВАРНА

  • 11 078
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Тя се заяжда с мен, както виждаш- във всяка тема е по петите ми и пише ли,пише....не мога да я дишам вече!

# 31
  • Мнения: 2 839
Въпроса ти изобщо не е глупав, а много на място. Тази подивяла Невшенска селянка се заяжда с мен където ме набара. Особено пък откакто ходи до Хановер, се е помислила за голяма гражданка на Европа.
Където и да я засечете във форума - бягайте!

# 32
  • Мнения: 2 839
За Империал ... не ги разбирам какво правят.
Миналата година въведоха тая глупост с ВИП гостите. После тази есен казаха, че до лятото ще работи само Империал, защото ремонтират Ривиера Бийч /затова работеше преди празниците, Monda  Twisted Evil/. После пък по празниците, уж в ремонт, а пуснаха и двата хотела. Сега пък казваш, че Империал пак не работи ... затова предполагам, че пак са минали на ВИП клиенти и прости такива  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 13 512
За Империал ... не ги разбирам какво правят.
Миналата година въведоха тая глупост с ВИП гостите. После тази есен казаха, че до лятото ще работи само Империал, защото ремонтират Ривиера Бийч /затова работеше преди празниците, Monda  Twisted Evil/. После пък по празниците, уж в ремонт, а пуснаха и двата хотела. Сега пък казваш, че Империал пак не работи ... затова предполагам, че пак са минали на ВИП клиенти и прости такива  Mr. Green
И ко стана? Аз-на басейн в Империал, а ти- в ривиера Бийч....какво ми се  дуеш? Невшенското ми потекло е знатно- затова съм в Империал,разбра ли?

Общи условия

Активация на акаунт