Закуска - откога и какво?

  • 1 047
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
не мога да проумея каква е хранителната ценност на попарата, приготвена от сухар и вода?


Че защо само сухар и вода  newsm78  Аз слагам и малко сирене (домашно козе) и малко масълце. Гледам захарта да е съвсем малко, но ми се струва, че сиренето си е полезно, а и маслото май...
А пък мляко и сухар ми се вижда наистина голямо "набухване" - прекалено хранително става според мен...

Вие какво мислите?

P.S. Пропуснах да спомена, че давам попара от няколко дни - 1 сухар и 40-50 мл. вода + сиренето и маслото. Но досега само 1 път цялата я изяде, не мога да разбера дали и харесва или не.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 363
не мога да проумея каква е хранителната ценност на попарата, приготвена от сухар и вода?


Че защо само сухар и вода  newsm78  Аз слагам и малко сирене (домашно козе) и малко масълце. Гледам захарта да е съвсем малко, но ми се струва, че сиренето си е полезно, а и маслото май...

не си ми прочела внимателно целия постинг. аз писах, че при деца с алергия към кравето мляко (които не могат да ядат сиренце и масълце), препоръчват попара от сухар, вода (или специално АМ) и захар. за такава попара се чудя. то не че другата е много ценна - сиренето може да се слага и в други неща, а маслото не е от значение, освен за овкусяване. хлебецът пък хептен...

# 17
  • Мнения: 535
не мога да проумея каква е хранителната ценност на попарата, приготвена от сухар и вода?


Че защо само сухар и вода  newsm78  Аз слагам и малко сирене (домашно козе) и малко масълце. Гледам захарта да е съвсем малко, но ми се струва, че сиренето си е полезно, а и маслото май...

не си ми прочела внимателно целия постинг. аз писах, че при деца с алергия към кравето мляко (които не могат да ядат сиренце и масълце), препоръчват попара от сухар, вода (или специално АМ) и захар. за такава попара се чудя. то не че другата е много ценна - сиренето може да се слага и в други неща, а маслото не е от значение, освен за овкусяване. хлебецът пък хептен...


 Embarassed Прощавай, не съм разбрала наистина, помислих да не би първо да се почва с такава попара, а после да се добавя сиренето, затова питах. Иначе май си права - само хляб и вода - то май си е диета, при това затворническа  Laughing

# 18
  • Мнения: 126
Вие ме накарахте да се зачудя за този сухар с вода, който смятам да давам newsm78 идеята ми беше първо да въведа сухара в началото на осмия месец, а после да добавям съм това и сиренце - и аз смятам че е хранително, а аз лично обичах като малка такава попара. А тези бисквити на Плазмон същите ли са като сухара като съдържание?

Общи условия

Активация на акаунт