Лято в Албена 2023г.! (Тема 2)

  • 46 904
  • 725
  •   1
Отговори
# 570
  • Русе
  • Мнения: 726
Само аз ли не успях да се оправя със сайта от посочения линк?
Как сменяте датите? (През телефон го отварям, ако има значение)
От период и продължителност, като опцията и избор от минимум 6 нощувки до 15 максимум.

# 571
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Да по-евтино е. Заложих за Боряна 08.06-14.06.24г. през немците ми дава 414€, през албенския с приложена карта и 10% ЧРД е 1075,03 лева.
Само да вметна, че ние като бяхме в Боряна беше кофти положението.
stani, благодаря!
Бях до преди 2 седмици в Боряна, почистване всеки ден, смяна на кърпи всеки ден. Съгласна съм, че от храната има още какво да се желае. Но все пак е три звезди, на първа линия и според мен е приличен. Но разбира се, хората са различни и харесват различни неща.
Те и при нас идваха, ама..... 2020 и 2021г имаше лоши отзиви за Боряна.

# 572
  • Русе
  • Мнения: 726
Привет от Лагуна бйич!

# 573
  • Мнения: 304
Привет от Лагуна бйич!

Ехааа, на Албена си продължава сезона! Приятна почивка! Simple SmileSwimmer

# 574
  • София
  • Мнения: 4
Как са стаите и храната, че има мнения за тях.
В дилема съм за Лагуна Бийч  Калиакра бийч или Гергана. Ако не стават ще рискувам в някои от 5 звездните.

Последна редакция: пн, 18 сеп 2023, 23:03 от magiang

# 575
  • Русе
  • Мнения: 726
Такава докладвам за Лагуна бийч, защото Гергана /от тази година/ и Калиакра са ултра и впечатления от този сезон нямам. Стаите както съм писала вече са големи с страшно удобни матраци и ортопедични възглавници, а баните са реновирани и просторни. Храната като за нисък сезон е чудесна /според мен/: агнешко, патешко, заешко, лаврак, ципура, миди, 4-5 вида салати, торти, плодове и мезета, 2 супи на обяд и вечеря, прясно изпечен хляб 2-3 вида. Хотела е пълен предимно с французи, германци, англичани, словаци и доста българи. Чува се и руска реч, но румънска НЕ! Снакса е пица, гофрети, палачинки, плодове и сладолед. Всички хотели, които са отворени още са доста пълни без двата Маритим, като съдейки по плажа и хората вечер на анимация е доста рехаво. Калиакра маре тази година са го дали на чешки оператор и за първи път по това време на сезона плажа му е пълен почти до последните чадъри. Ако има още нещо питайте.

# 576
  • Мнения: 14
Здравейте! Може ли някой от почиващите в момента, да сподели как е температурата на водата (морето и басейните)?

Последна редакция: чт, 21 сеп 2023, 15:35 от Stella@@

# 577
  • Русе
  • Мнения: 726
Морската вода е 24 градуса, а в басейна ми се стори една идея по-студена, но не съм влизала там.

# 578
  • Мнения: 10
Здравейте! Може ли някой от почиващите в момента, да сподели как е температурата на водата (морето и басейните)?

Морето е много топло, от вчера вече не е бурно. В басейна е по-студена водата, но става за къпане.

# 579
  • Мнения: 74
Здравейте!В момента са пуснали резервации за сезон 2024 г ,които за съжаление не могат да се комбинират с Приорити карта .

# 580
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Така беше и миналата година.

Страшни цени са сложили дори с ранни. Просто прекаляват....

Последна редакция: чт, 05 окт 2023, 00:40 от Русалка_1

# 581
  • София
  • Мнения: 11 538
Ще го оправят.
В момента не може да се резервира за никой хотел за 2024

# 582
# 583
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Къде ги гледате цените и че не се комбинира? Сайта на Албена не позволява резервация за 24та

# 584
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Гледах ги в сайта на Албена.

Общи условия

Активация на акаунт